Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bana uyarrr💃
Ama ben kaybedebilirim boyuma göre ideal kilolarda oldugumdan artık yavaş mi ilerler ki diye düşünüyorum
Ben de ideal kilodayım. O yüzden çok yavaş ilerliyorum. Birbirimize uyum sağlarız. 🤗 Ben ilk kez bu hafta aralıklı oruç deneyeceğim. Bakalım sonuç ne olacak.

Kilo bildirimim
IMG_20231125_110425.jpg
Beth18 Beth18
:KK200:

Zaten kayboldular kayboluyorum kaybolmadikca buralardayım :halay:
Daha bir aranıza girmeye çalışacağım gençler seviliyorsunuz iyiki varsınız :KK200:
Ben de bu hafta yarışmayayım demiştim ama listede kendimi görünce olması gereken bu dedim. Sorumluluk hissedince bunun için çabalıyorsun. Öbür türlü insan koyvermeye çok meyilli🤭 Eksili bildirimlerle çoşturalım buraları 🤗

Mthn83 Mthn83
Elhan Elhan

Ben bu hafta takımlarda olmak istemiyorum takımı geriye çekiyorum paylaşımda yapamıyorum Kusura bakmayın sizi uzaktan izlicem bu hafta
Nerde olursan ol burda ol. Kaybolma. Bence adından dolayı kayboluyordu. Bence bende oğlumun adından dolayı kayboluyorum.
Güçlü azimli fit bı isim bulalım 😍
Aynen oyle canım zaten yarım kilo aldım
Yanlış beslenmenin sonucu yarından itibaren tekrar düzenimi oluşturacağım
Saglik beslenme denemelerine devam :)
Tebrik ederim canım çok güzel kilolar vermişsin tam kaptana yakışır şekilde nerden nereye geldik sonunda 70ler ligindesin yıl bitmeden bende yanına geleceğim sende kalıcı ol inşallah hadi devam :):kızgın::super::KK74::KK9:
Çabuk gel bekliyorum. Bak gezegen de geliyor yanlız kalırsın oynayacak kimse olmaz burası kalabalık 😍

Tamam bira, psikolojik olarak iyi değildim aslında ama sizin için sıkıntı yoksa artışların devam edeyim :KK43:
Ohooo eski rakip
Beyne, hücrelere negatiflik yüklendi, ne bekleyebilirsin haftaya🤔
Sil at eski düşünceleri, biz güzeliz, biz iyiyiz, haftaya şu kg yi göreceğiz tamam mı?
Kimseyi çökmüş görmek istemiyorum :KK68:

Nerde olursan ol burda ol. Kaybolma. Bence adından dolayı kayboluyordu. Bence bende oğlumun adından dolayı kayboluyorum.
Güçlü azimli fit bı isim bulalım 😍

Çabuk gel bekliyorum. Bak gezegen de geliyor yanlız kalırsın oynayacak kimse olmaz burası kalabalık 😍
Bence de şöyle mutlu ve azimli isimler bulun 🥰

Zaten hep kayıp ben kendikendime oynayıp kendi kendime yarışıyorum 😔

Tünaydın
Bugün heryerim dökülüyor
Kaptanlık yordu beni. 😔
Gezegen ablam haklı hafif cokusteyim yine 😔
Git kendine bir kahve yap karşılıklı içelim ☕
O ne yahu, 1 hafta kaptanlık yapmış yorulmuş, sanki sırtında taş taşımış 😂😂
Silkelen at üstündeki ağırlığı, kalk doğrul bakalım

Benim bacaklar tutmadı, yatağa bağlı kaldım sizin gibi çökmedim 💪🏼
Bak nasıl doğrulup kalktım 💪🏼 siz ne meraklıymışsınız ölmeden mezara girmeye

X