Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlı uğurlu olsun takımlar
Beth18 gecmis olsun canım
Sagol canim eşim şimdi gitti arabayla ilgilenecek
Beth bunu bilmiyor ya da dikkatinden kaçtı
Ay öyle olmuş ama ben daha çok kendi takımıma aralıklı oruç yapanlar dikkatimi çekmişti onlari aldım öyle olunca apa yapanlar maviş takıma gecmis
Evet ya koyduk çıtır olmaya 5-6 kg kaldı (baya da çokmus )
Kaptanım
Gözden olmak çok gözel

Ayy kıyamam yaa küçükten büyüğe sıralanmış
Ellerine sağlık canım
Evet geçen hafta büyük performans gösterdin. kaptan olunca daha farklı oluyor ama yine de aynı performansı hatta daha fazlasını bekliyorum senden

Kusura bakmayın gençler durum kötü dün hastaydım biraz regl dönemim devam ediyor gerçeği yansıtmayan tartıya geldim
Mthn83
Elhan

Ben bu hafta takımlarda olmak istemiyorum takımı geriye çekiyorum paylaşımda yapamıyorum Kusura bakmayın sizi uzaktan izlicem bu hafta

Eklentiler

• 20231125_064324.jpg
    104,4 KB · Görüntüleme: 24
Eline sağlık canım. Şimdi ben her gün menü yazıp @sibel_84 ü etiketliyorum. Bir de buradaki arkdaşların menüsüne bakıyorum doğru anladım değil mi?
Evet Ankacim. Kaptaninla beraber beni de etiketlemeyi unutma.
Pazartesi fotoğrafsız cuma da fotoğrafli bildirimlerini yapıyorsun hepsi bu

Mthn83
Elhan

Ben bu hafta takımlarda olmak istemiyorum takımı geriye çekiyorum paylaşımda yapamıyorum Kusura bakmayın sizi uzaktan izlicem bu hafta
Tatlım tartı bildirimini zamanında yapsan takımi olumsuz etkilemezsin. İyi günde kötü günde beraberiz destek olmak için birlikteyiz. Uzaktan izleyince kilo alınıyor bence uzaktan izleme

Jasminium84 Aramıza boş kutu girmiş aşağı bi ip uzat da beni şöyle çıtırlara doğru fırlat

bikaç haftaya 60 lar ligi çok canlanacak
gel bakiim sen jasminle aramıza bak yerin hazır
O araya bi trambolin koyalım beraber zıplayıp çıtırlara atlayalım bence

Kur canım kur tabi ki sırayla hepsi olacak

ay beni çok gaza getirdiniz yaaaaa
Bu gazla kısa zamanda gelirim ben
Gel gelll çiçeğim hemen yanımızda yerin hazır

Canım Simaycim senin de Öğretmenler Günü' n kutlu olsun. Sağlıklı, huzurlu çok güzel bir öğretmenlik hayatın hatta benim gibi emeklilik günlerin olsun
Çok teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel bir meslek ölünceye kadar bu duyguları hissediyoruz. Mesajlarımı okurken çok aglamişligim var tabi hep sevinçten, gururdan. yok böyle bir meslek.

Der miyim hocam. Hele sana hiç demem. Eline sağlık derim. Biz yemekte idik giremedim acikcasi. Öğretmenler günü programı bende idi. Yüzümün akı ile çıktım işin içinden. Ama çok yogundum giremedim.
O yüzden bitanesin
Çok geçmiş olsun ellerine emeğine sağlık canım kaptanim. Eminim harika olmuştur. Ogretmenler Günü' n kutlu olsun. Sağlıkla yaşa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…