Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yarın tüm yarışmacılar tartı bildirimlerini fotoğraflı, tarih ve nick belirterek paylaşacaktır. Öğleden sonraya kalan tartı bildirimleri( belirtilen mazeret dışında) beklenmeyecek bildirimsiz kabul edilecektir.
14.00' a kadar kaptanlarimizin gereğini yapacağını ümit ediyorum. Bol eksili bir güne uyanmanizi dilerim. :dua::KK60:
❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️
Masterfit Yarışması 88. Etap20.1027.10FarkYüzde
Kırmızı Takım
blonde ambition blonde ambition KAPTAN75.8
@yazarhanim3581.6
@gezegenfeza83.5
Elhan Elhan 72.1
@sibel_8473.5
@flziso67.3
@TemelinSafinazi67.1
Beth18 Beth18 66.8
@Hayalkuran TRANSFER77.95
@kayipdunya83.75
Mavi Takim
Jou Jou KAPTAN64.2
@Akrrep78.8
@Ysmondr83.9
@Efenin_Annesi98.7
s i d e l y a s i d e l y a 65.6
@askrhpozitif88.55
60kiloyum 60kiloyum TRANSFER90.9
@Cookiie80.2
@menekse_kokusu67.1
@Nergis 35 64.4
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
@Jasminium84 ilk bildirim
@Aomine Daiki ilk bildirim
Canlarım nasılsınız 🙃
Pazartesi 82 di sanırım
Bugün 81.
Ben hazırlık grubunda devam edebilir miyim

Teşekkür ederim s i d e l y a s i d e l y a ciim.

Boyum 168 canim aslında boyuma göre çok kilon yok diyorlar ama ben çok zayıf olmak istiyorum
Evet kilon ideal aslında ama bende de malesef zayıflık takıntısı var. Hep zayıf insanları güzel bulurdum ama yavaş yavaş geçiyor sanırım bu durum. Önceden 60 61 kilolarda kendimi beğenmezdim. Şimdi 65 kiloda beğenmeye başladım eşime diyorum ki çok zayıfladım yaa şimdi böyleysem 58de nasıl olurum diyorum 🤣

Almıyorum iste :mad: bana habire ben doğurana kadar anca 60 olursun deyip duruyorsun :mad:
Bebeğimm kız kırmak için değildii anca ozaman a kadar gelirsin belkide daha fazlaa verirsin hiç belli olmaxz rastgele bi dedim onu özür dilerim🥺 vücut durur birşey olur 1 hafta veremezsin hani anca dedim benim öyle oldu 3 hafta ben 70kiloda kaldım duruldum

Bebeğimm kız kırmak için değildii anca ozaman a kadar gelirsin belkide daha fazlaa verirsin hiç belli olmaxz rastgele bi dedim onu özür dilerim🥺 vücut durur birşey olur 1 hafta veremezsin hani anca dedim benim öyle oldu 3 hafta ben 70kiloda kaldım duruldum
Yok kuzu özür dileycek bir şey :KK60:
Ama sen yine de güzel dileklerde bulun :KK37: ben kafaya koydum önümüzde ki ay 6'lardayım.

Evet kilon ideal aslında ama bende de malesef zayıflık takıntısı var. Hep zayıf insanları güzel bulurdum ama yavaş yavaş geçiyor sanırım bu durum. Önceden 60 61 kilolarda kendimi beğenmezdim. Şimdi 65 kiloda beğenmeye başladım eşime diyorum ki çok zayıfladım yaa şimdi böyleysem 58de nasıl olurum diyorum 🤣
:KK48:Ben de öyle düşünmeye başladım canım yani hala zayıflamak istiyorum ama 65e indim ya giydiğim şeyin içinde kendimi iyi hissediyorum. Baya zayıfladım diyorum kendi kendime :KK70:

Ama en azından 60 olayım daha rahat edicem

Kızlar bende kayısı çayı çok fayda etti
Dünden beri içiyorum baya etki gördüm belki faydası okur birisine diye yazıyorum
O bende de müthiş etki ediyor canım ama vucudu dinlendirmek için bir hafta tüm bitki çaylarına ara vermistim ondan bu hafta hiç bir şey içmedim. Yarın itibari ile bende başlayacağım ona ve dukan içeceğine.

Ama sen yine de güzel dileklerde bulun :KK37: ben kafaya koydum önümüzde ki ay 6'lardayım.
Canım yanlış anlama ben 83 kiloyla ocak ayında diyete başladım o zaman diyetisyenle ilerliyordum. Diyetisyene dedim ki ben her sene diyet yapıyorum artık al ver bu döngüden sıkıldım. Zaman hiç önemli değil 1 sene olsun yavaş yavaş olsun dedim. Öyle de oldu ara verdiğim dönemler inişler çıkışlar oldu. 10 ay olacak 18 kg verdim. Ama ben çok mutluyum.
Kendime çok kısa, diyelim 6 ay gibi bir süre vermiş olsam 3. 4. Ayda bunun olmayacağını görüp demoralize olabilirdim. Demek istediğim şu. Şuan tam kaç kilosun tam bilemiyorum ama kendimize çok yüklenmeyelim vücudumuzu küstürmeyelim o da bizi mutlu etsin 😍

Çam sakızı çoban armağanı gebe kaptanımıza🥰 Takım için ne kadar katkı sağlar bilmiyorum ama. Benim için az da olsa her eksi çok güzel 🥰
Yaaaa 😍😍🥲 böyle gebe kaptanı görülmemiş vallahii🥲🥲 teşekkür ederimm🤗

Bence gayet iyi eksi geldi ben de okadar veriyordum buara

Yokyok 6 lardasın tabii 60 şa gelmek için şubart mart gibi tutabilirizz ben ramazandan sonrabaşladım ama sen benden cok daha iyi veriyorsunn hep takip etcem seni haa 😅

Elhan Elhan Canım kaptanım @sibel_84 hariç bizim kırmızı takım bildirimimiz tamamlandı. 🥰🥰
Tamam kaptanım. 18 dakikası var. 14.00' te tablolara geçeceğim. Yüzdeleri hesaplamam zaman alıyor bu sürede gelenleri de eklerim. :rapci:
Eki Görüntüle 3324485
Geçen hafta 65.60
Bu hafta 65.00
Fark -600 Gr
Yüzde %0.915
Jou Jou Elhan Elhan
Tebrikler sidoşum. :KK60:
Canlarım nasılsınız 🙃
Pazartesi 82 di sanırım
Bugün 81.
Ben hazırlık grubunda devam edebilir miyim
Maşallah bitaneme :KK9:Hazirliga alıyorum kuzum seni. :KK60:
Şaka yapıyor kaptan . 😂 ciddi ciddi özür diliyorsun ne tatlısın sen :KK60:
Ysmnondr Ysmnondr canım nerelerdesin merak ettim seni ?
Yasemin nerelerde gerçekten :confused:
O bende de müthiş etki ediyor canım ama vucudu dinlendirmek için bir hafta tüm bitki çaylarına ara vermistim ondan bu hafta hiç bir şey içmedim. Yarın itibari ile bende başlayacağım ona ve dukan içeceğine.
Bu hafta rakiplige devam mı :KK71:yenişemedik ya hani o bakımdan :confused:dukan mukan ben de içeceğim. Dün sodalarimi stok ettiydim. :21:

X