Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tabi canım. Kabak detoksu var araştır güzel ödem attırıyor. Tuzsuz yiyemiyorum ben tuz atıyorum biraz. Tuzu tamamen kesmek doğru gelmiyor bana açıkçası
Ben hic tuzsuz birseyler yemedim yaa asla tuzsuz yapamam hicbirseyde olmuyo gayette iyi veriliyorr sadece aşırıya kaçmamak

Ciddimisinn 8 ayda 31 kilo büyük başarı çok takdir ettim gerçektenn şuan kaç kilosun pekii
Yok 8 ayda değil 11 ayda flan vermiştim çok yavaş veriyorum ben 8 ay önce bunalıma girip diyeti bıraktım bidaha toparlayamadım geri aldı kiloları tabii 108.4le başlamıştım 77.1e düşmüştüm dün sabah 88.6ydim

Benceee 100 e yaklaşmadan zayıflamaya karar vermen dogru olmuş ödemlerin vardır simdi şipşak 3 kilo gider sonrada yavas yavas veririzzz

Benceee 100 e yaklaşmadan zayıflamaya karar vermen dogru olmuş ödemlerin vardır simdi şipşak 3 kiko gider sonrada yavas yavas veririzzz
Odem çok var ya bacagima bi bastırıyor parmaklarim içeri kaciyo bide adet dönemi şanındandır zaten sismek Bu kez koydum kafaya geri doncem sahalara verilecek bu gelenler 3 direnç kilo var önümde hepsinide kıracam dimi sibel_84

Alaasını yaparsınn bencee
Bol su içmen lazımm seninn istee batırıyorsa

Vermemiz lazım kuzum. Yoksa gidişat iyi değil. Ama bugün olmayan bir kıyafetinin içine girdim. Çok mutlu oldum.

Çok güzel kilo vermişsin, 11 ay istikrar göstermişsin, maşallah. Eminim yine çok iyi kilo verirsin.

Fırsatım varken menumu yazayım
Sabah limonlu Türk kahvesi ve yesilcay içtim
Öğlen 13.00da kahvalti
1 yumurtadan omlet 3 zeytin 1 dilim süzme peynir ince ay dilim karpuz ve domates
Ara öğün olarak dukan birası içtim çocuğuma yaptığım kökten 1 dilim yemiş bulundum yanlislikla
Akşam yemeği olarak birazdan 1 domatesin rendesiyle 1 orta boy kabağı pişirip yiycem ve kapanış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…