Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Vaayyy süperrr kızzzz 😍😍😍 ozaman ödemde olmuş olabilirrr cok sevindim adınaaaaa
Evet zaten ödem olduğunu biliyorum hep şişkinlik yapacak şeylerdi yediklerim inşallah bugün de abartmadan yiyeceğim bu arada dün bayağı kafa gitmiş benim bir Çarşamba demişim bı salı demişim 🤣 bugün gideceğim arkadaşa 🤣 Çarşamba Perşembe kabağa devam 🤩

Evett kuzumm akşam yersen 3 gunde 3 kilo veriyorsun sadece kabakli yogurtla yada kabak yemegide olabilir ben yemeği yapıyorum genelde ama aşiretim sadece akşam kabak yemis kahvaltı etmemiş çabuk vermiş kimisine de 500gram gider benim öyle oldu
Yemeğini yiyemiyprum airfreyde halka halka doğrayıp 1 tatlı kaşığı zeytinyağ ile pişiriyorum yoğurtla yiyorum öylede verir miyim ki ?

Yemeğini yiyemiyprum airfreyde halka halka doğrayıp 1 tatlı kaşığı zeytinyağ ile pişiriyorum yoğurtla yiyorum öylede verir miyim ki ?
Tabi canım. Kabak detoksu var araştır güzel ödem attırıyor. Tuzsuz yiyemiyorum ben tuz atıyorum biraz. Tuzu tamamen kesmek doğru gelmiyor bana açıkçası

Evet zaten ödem olduğunu biliyorum hep şişkinlik yapacak şeylerdi yediklerim inşallah bugün de abartmadan yiyeceğim bu arada dün bayağı kafa gitmiş benim bir Çarşamba demişim bı salı demişim 🤣 bugün gideceğim arkadaşa 🤣 Çarşamba Perşembe kabağa devam 🤩
Tamam olsunn az yersin olur biterr 🤣🤣

Gel canım gel kürkçü dükkanına 😅❤️
Döndük geri 😍
Hoş geldin nimocum. Gelmekle çok iyi ettin. Cuma günü asıl listeye alalım seni vakit kaybetmeden kaldığın yerden devam edersin.:KK60:

Çok güzel olur benim için 😌 tam da 2 kilo vermiştim geçen sefer, zaten bi 6 kilom var 3 ayda versem eski pantolonlara girerim 😀

Farklı şeyler yap mesela kuzum aynı şeyler yapıncada vücut vermiyo şok a uğramamız lazım

sağol kuzumm hepimiz sağlarız istesek😘
evet şaşırtmak için 18:00 sonrası yemek yemeyeceğim.
benim de bugünkü akşam menüm böyle, airfrey de aynı şekilde yaptım.
Tabi canım. Kabak detoksu var araştır güzel ödem attırıyor. Tuzsuz yiyemiyorum ben tuz atıyorum biraz. Tuzu tamamen kesmek doğru gelmiyor bana açıkçası
Evet bence de tuz olmalı.

X