Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canısı
Güle güle gitsin yolu açık olsun,nasıl şimdi ağrısı filn yoktur umarım,evlat böyle birşey işte canları acımasın isteriz hayatta hep mutlu sağlıklı ve başarılı olsunlar yeter ki.
Yaşı kaç olursa olsun canlarımız o lar bizim .

Çok sağ ol bitanem. Allah canlarına sağlık versin .
Dün tamponlar çıkarıldı , alçı , dikişleri alındı. Nefes alabilir hâle geldi. Ağrılari yok denecek kadar azaldı. Çok güzel bir burnu oldu kendisi de çok beğendi. Doktorumuz çok iyiydi. Allah razı olsun.

Amin inşallah canımcım,hepsi çıkmış şimdi çok daha rahat eder artık yeni burnunu beğendiyse çok mutludır şimdi.
Doktor çok önemli iyi işini bilen birine denk gelmişsiniz

Afiyet olsun, hafif dengeli bir gün olmuş
10:30
2 adet galeta
Salatalık
3 zeytin
Biraz peynir

14:00
Bir tabak makarna

17:00
Erik pestili
Şekersiz çay

19:00
3 kaşık yoğurt

1,5 lt su
3.000 bin adım

Elhan Ozzybal
makarnayı dengelemişsin, afiyet olsun

Amin inşallah canımcım,hepsi çıkmış şimdi çok daha rahat eder artık yeni burnunu beğendiyse çok mutludır şimdi.
Doktor çok önemli iyi işini bilen birine denk gelmişsiniz
Benim burun ameliyatımi da o yapmıştı. Çok estetik yok bende ( olsa iyi olurdu da) kemik büyümesi vardı burnun bir tarafında nefes almamı engelliyordu, onu aldı birazcık da üzerini törpülemiş sağ olsun.
Arkadaşları oğlum bu nasıl burun Berkecanlara dönmüşsün hiç iyi olmamış diye yazmışlar ben de kıskanıyorlar da ondan dedim doktorumuz iyiydi gerçekten.

Günaydın kaptanım . elinde limonlu sirkeli suyun var mı
Hhahaahha bugünlük yok ablamm ama gerçekten işe yarıyorr wc konusunda elimde şuan filtre kahvem vardı bitti 1 litre suyumuzda bitti 2 ciyi doldurdum gözümün önünde duruyor benide iç diyey içecem 1 saate bugün sana güzel menüler gelcek akşama inşallahh beğenirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…