Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hala tereddutteydim aslında çocuklardan zamanı çalıyor gibi hissediyorum
Biraz kendime ediyorum aslında. Arkadaş arayıp adres verdi öyle olunca biraz mecbur kaldım gibi oldu.

Bende sitede oturuyorum ama hiç komşum yok liseden kalma 3 arkadaşım var biri evlendi İstanbul’a gitti diğer 2 siyle takılıyorum

Menun gayet iyi, kına gecesinde ne yedin? Afiyet olsun

Günaydın, supersin
Kına gecesinde birşey yiyemedim. Kurabiye vardı . Meyve suyu vardı masada . Bir yudum meyve suyu aldım tadı değişik geldi. Bıraktım icemedim. Sonraki ikramliklara da kalamadim. Evde beni bekleyen 3 bebe var dedim erkenden kalktım. Kalkmasam iş uzayacakti.
3 mil yapıldı

Dünkü fiyasko beslenmenin üzerine klasik kahvaltıma dönüyorum şimdi

Akşam için ciğer düşünüyorum uzun zamandır yemedim

Bende sitede oturuyorum ama hiç komşum yok liseden kalma 3 arkadaşım var biri evlendi İstanbul’a gitti diğer 2 siyle takılıyorum
Bende aynen sitede oturuyorum kim neyin nesidir bilmem yaa eski komsum 2 tane vardı onlarda ayrıldı biri silivriye biri merkeze gitti bu site yapıldığında 3 4 daire doluydu diğer daireler bombostu en eskiyiz bu sitede neler gördük yani dedim poh vardı gittinizz

Günaydın kaptanım dün sabah 10 gibi klasik salata yapıp yedim beyaz peynir ve 1 haşlanmış yumurta ile 1 bardak yeşil çay içtim .
Öğlen. 2 kuru kayısı yedim
14.30 gibi yulafli fıstık ezmesi yarım muzlu yulaf lapasi yedim
Akşam yulaftan biraz artmıştı yine onu tükettim 4 litre su içtim
20.30 gibi 1 fincan sade Türk kahvesi içip yattim

Hofffff haftasonu gelinceee korkuyorum ben yaaa . aha bugün kayinvalideme gidecek koye mangal yapılacak yine evden çıkınca dengem sasiyoreeee

Ünv arkadaşım kozaklidaydi hep hayal kurardım burada olsan ne güzel olurdu diye. Şimdi burada yılda 2 kez görüşüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…