Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok teşekkürler kaptanlığın için, benim için çok iyi oldu.
Ben de ne yazik ki cogu yiyecegi once haslayip sonra kavurmayi seviyorum. Patatrsi mesela, cok daha lezzetli oluyor
Ben de kavurma yapıyorum, çok seviyorum.

Ilk benden gelsinmi

Lavinia_98 Elhan
@Bls61

Geçen cuma;67.9
Bugün;66.5
FArk; -1.4 kilo

Eki Görüntüle 3301467
tebrikler

Önemli birşeyi yoktur umarım,sende dikkat et kendne hastane ortamı kolay değildir
Çok sağol abla rektum sarkması dediler. Elhamdülillah toparladilar. 5 tane iri bebek doğumu sonrasi olabiliyormuş. Annelik zor 60 yaşına da gelsen doğum sıkıntılarını çekiyorsun Rabbim mükafatını versin

Bugün podolojiye gideceğim ayak tırnağımda batık ve kalınlaşma var her ay gidiyorum bakalım bu sefer ne diyecek.
Çok geçmiş olsun abla sana da inşallah güzel şeyler duyarsın
Ilk benden gelsinmi

Lavinia_98 Elhan
@Bls61

Geçen cuma;67.9
Bugün;66.5
FArk; -1.4 kilo

Eki Görüntüle 3301467
Çok iyi masallah sana
Harikasın
Pazartesi ben 50 gramla yendim şimdide sen 50 grmla beni yendin bende bu hafta veremedim canım bence vucud dengeliyor her hafta 1 2 kilo gitmez zaten
Geçen cuma 68.55
Bu cuma 68.20
-350
Elhan
Evet ben de bir hafta iyi veriyorsan diğer hafta daha az bekliyorum. Ya da tam tersi
Aslında bu hafta iyi vermeyi beklediğim bir haftaydi ama yine 67 göremedim sen de Görememişsin haftaya inşallah

Daha fazla diye düşünüyordum gerek aynadan gördüğüm olsun gerekse bu haftaki gayretim olsun. Buraya yazamadim ama düzenli yürüyüşe de başladım. Umarım haftaya daha güzel olur.
Yani aslında yine güzel ama -700 Gr zaten pzt vardı üstüne sadece 100 Gr gitmiş. Dün fazla su icemedim ve yemekte barbunya vardı muhtemelen ondan kaynaklı
Geçen cuma 69.40
Bu hafta 68.60
Fark -800 Gr
Elhan Lavinia_98

Kaptanlıgin çok çok iyiydi. Geçen hafta iyi kilo verenlerin bu hafta durgunluk zamanına denk geldin kuzum.. Haftaya daha güzel olacak dediğin gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…