Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gayet güzel tebrik ederim
Geçmiş olsun canım Yürüme kaliteni düşürür o. Allah şifa versin bitanem. Kalınlaşma mantardan olabilir mi ?
Çok sağol ekirüm,yok mantar değilmiş belli bir yaşa helede menapoz durumlarında oluyormuş bizlerde.
Tebrikler çok güzel vermişsin kilonu
Teşekkür ederriimmm az ve öz yiyince veriliyormuş demekki
Ksnlikle sağlıklı beslenice birde hemen gidiyor kiloda.

Kiz saçmalamaa kaptanlıkla ne alakası varr gene iyi vermişsinn arada böyle durgunluklarda olcak ben 3 hafta da 1 kilo vermeye calıştığım bile oldu pes etmedim arada bi durgunluk yaşıycaksın ben geçen hafta hic veremedim aldım aksine buhafta verebildim

Evet ablamm ya cözdüm artık insallah böyle devam eder

Ne bilim iyi yonetemedim eksiktim diye düşündüm bu sorumluluk psikolojisiyle yetemedigimi düşündüm

Pazartesi ben 50 gramla yendim şimdide sen 50 grmla beni yendin bende bu hafta veremedim canım bence vucud dengeliyor her hafta 1 2 kilo gitmez zaten
Geçen cuma 68.55
Bu cuma 68.20
-350
Elhan

Eklentiler

• IMG_20230915_093256.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 20
Pazartesi ben 50 gramla yendim şimdide sen 50 grmla beni yendin bende bu hafta veremedim canım bence vucud dengeliyor her hafta 1 2 kilo gitmez zaten
Geçen cuma 68.55
Bu cuma 68.20
-350
Elhan
Aynen öyle oluyoorrr oyüzden motivasyonunuzu düşürmeyinn sende çok guzel eksilemişsin normal şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…