Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunlerdir ilk defa dün gece 17de kapattım günümü ve çook rahat uyudum, hiç şişliğim de kalmadı
Dunku menum
Sabah: 1 fincan sutlu kahve, 1 kase salata, 1 erik,4 kare bitter
Öğlen: kızarmus başık el kadar, 1 kase salata, 1tk yçzeytinyagı, 1 haslanmış patates
Ara spordan önce: 1 buyuk boy muslili yogurt (330gr)

Su:3 lt
Spor; 40 dk bisiklet(işe git gel)
45 dk zumba
Elhan Efenin_Annesi

Kusura bakmayın Sabah sabah lafı uzatıp başınızı agritmak istemiyorum ama sizlere içimi dokmek iyi geldi sanirin hepiniz saygı çerçevesinde çok değerli kisilersiniz iyiki varsınız
Sende iyiki varsın canım lütfen morelini bozma hiç kimse hiç bişey için degmez hersey e iyi tarafından bak hepimizin sıkıntıları var mesela ben 1 yıldır çok sıkıntı çektim hele ki depremden sonra herseyi atlatmak unutmqk istiyorum hatta depresyon ilaçları kullanıyorum ve aldıgım kilolar o ilaçlar yüzünden

Bugün bizle yesin dedim ama acıktı kahvaltı isteyip durdu. Mecbur yine önden hazırladım. Bizle meyve yedi ama:) eve gidince o düzen oluyor bizle yada benle yiyor mutlaka

Reactions: Jou
Bugün bizle yesin dedim ama acıktı kahvaltı isteyip durdu. Mecbur yine önden hazırladım. Bizle meyve yedi ama:) eve gidince o düzen oluyor bizle yada benle yiyor mutlaka
Heee daha nee canımm beklememesi normal erken kalkıyo bebe hahaha benimkide uyandı ama kocam gelince uyandi ozaman hazirlamış oldum kahvaltıyı kalktı mutfağa geldi mama diye bagırdı masasında hazırdı otur löplöp yedi

Sabah 10:30

Sahanda yumurta
Çeyrek ekmek
Salatalık domates
Şekersiz çay

13:30
İce latte

17:00
3 kaşık patates püresi

19:00

1 tabak hingal ( mantının büyüğü )

2 lt su

4 bin adım
Elhan
Bu menü dünün kiyle olsun bugüne telafi edersinn kaynanaya gidince işler değişiyo veya biyere gidince 1tabak derken kaçtane hingel vardı peki olsun bozma moralini bugüne güzel telafi edersin
Kusura bakmayın Sabah sabah lafı uzatıp başınızı agritmak istemiyorum ama sizlere içimi dokmek iyi geldi sanirin hepiniz saygı çerçevesinde çok değerli kisilersiniz iyiki varsınız
Saçmalama beee anlat tabii içinde kalmasın daha kötü olursun sende iyiki varsın
İzine ayrılmak istiyordum ama böyle kabul ederseniz yine menüm ve tartilarm la devam etmeye karar verdim Elhan kaptanım fazla katılım sagliyamiyorum ama buradan da kopmak iatemiyorum
Canımm kopma bizden nasıl gelebiliyorsan gell enazından düzene sokabilirsin

Sabah 10:30

Sahanda yumurta
Çeyrek ekmek
Salatalık domates
Şekersiz çay

13:30
İce latte

17:00
3 kaşık patates püresi

19:00

1 tabak hingal ( mantının büyüğü )

2 lt su

4 bin adım
Elhan

Efenin_Annesi buradaki beğenmedimi görünce şaşırdım üzüldüm de. Evet akşam güzel kapamamış günü ama motive etmek yerine beğenmedimi basıp gitmişsin. Bu yaptığın daha çok modu düşürüyor haberin olsun.

Hingel yediği için beğenmedim attim yiyemezzzzzz cünkuuuuu çokk severimmm

Balim en çok motive yükseltici olarak bilinirim yanılıyorsun yada daha beni tanımıyorsun. Günooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…