Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bekâr bir anne olduğunu sezdim birkaç gün önce canım zorluklarıni çok iyi bilirim. Yaşadıklarını tahmin edebiliyorum. Yıllar önce senin hayatını yaşadım. Benimki bir tık fazlaydı ailem yanımda yoktu çocuklar bakicidaydi. Geçti gitti. Evladın sağlıkla büyüsün sevginle babanın yerini fazlasyla dolduruyorsundur. Daha kötü şartlarda büyüyen çocuklar var kendi hayatini kabullen en güzel şekilde yaşamaya bak. Sen sağlıklı ol ki çocuğun da hayata güvenle bakabilsin bu günler bitecek sıkıntılar geçecek. Çocuğun delikanlı olacak . Çalışan bir annesin zaman problemi yaşıyorsun yetmediğini düşünüyorsun. Paylaştığıniz an az olsun ama kaliteli olsun buna gayret et. Eski eşinden olması gerekenleri görmemek üzüyor bence hiç beklentiye girme varsay ki hiç yok. Allah yardımcın olsun güç kuvvet versin sana. Pek donanımlı bir hatunsun dilerim çok daha iyi bir iş imkanına kavuşursun.

İstekliyim ama bu şekilde grup hoşuma gitti. Yarış olunca hırs daha fazla olur dedim
Yarın sabah aç karnına tartil bizimle paylaş Sibelcim. Bir hafta hazırlık bölümümüzde bizi izle. Bir hafta sonrası kendini hazır hissedersen takımlara girersin. İşleyişi zamanla ogrenirsin soru sormayı ihmal etme yanindayiz. Günlük menü paylaşımı yapıp beni etiketle. Bakalım beslenme alışkanlığın nasıl? Yorumlarımıza alınma dikkat edersen yol alırsın kuzum. Hepimiz birbirimize destek oluyoruz. Başlangıcın hayırlı olsun.

Çok tesekkur ederim iki doktora bedel bu söyledikleriniz çok iyi geldi

Ayyyy yazıları okuyunca kendi problemlemim gibi hissettim bizde evlat dan yaşadık bu tür sorunları Allah güç kuvvet ve sabır versin her şey yoluna giriyor merak etme hep.oyle kalacak gibi geliyor ama bi şekilde yoluna giriyor hiç merak etme Lonely single girl

Patates diyeti olmuş Geçmiş ve de afiyet olsun ozim.
Evet öyle oldu maalesef, cok sağol
Afiyet olsun bende abartmadan yedim
Cok sağol, sana da afiyet olsun
Havaniz serinse harika olur. Biz hâlâ yanıyoruz nem bir bitmedi
Bugün daha iyi mi miden? Geçmiş olsun canım
Ankara da havalar biraz serinledi, iyi de oldu. Midem bugün daha iyi çok şükür, patates iyi geldi sanırım

Tamamdır o zaman sabah erkenciyiz zaten. Aç karnına tartılır fotoğrafını atarım sizlere

ADINIZ: SİBEL
YAŞINIZ:39
BOYUNUZ:1.58 cm
KİLONUZ: yarın tartı fotosunu atayim
HEDEF KİLONUZ: 62
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI:3
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Doğum ve emzirme sureci
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha sağlıklı olmak ve daha rahat hareket etmek kısacası kendim için istiyorum.

Tartın başımı döndürdü
Hayırlı olsun fischercim. Sağlıklı, keyifli bol bol eksi görmeni dilerim.
Teşekkür ederim inşallah kilo verebilirim.. emzirme dönemindeyim şimdi:) foto neden öyle oldu anlamadım

Allah sende ki azmi banada versin inşallah
Bebegimm bende bazı seylere cok dayanamıyorum hamur kızartma ettim kaynanamlar vardı dün geldiler ama ben yemedim yesem neolcak olan bana değil kiloşlarıma olcak öyle düşünelimm inanki cok yoruldum ama bırakırsam yapmam daha biliyorum kendimi ondan bırakmıyorum akşamları hep hafif yiyorum bol sebze başkada birşey değill

Lavinia_98 Elhan

Açkarna; 1 bardak zeytinyağlı sirkeli su(1 y.k sirke 1t.k zeytinyağ)

10.00
1 haşlanmış yumurta
5 küp domates
5 küp salatalık
2 zeytin
2 çatal patates kızartma
1 uno tam buğday ekmek sekersiz
Şekersiz çay
12.30
Tarçınlı türk kahve
17.30
1 tabak kabak yemeği
1yumurta ile menemen (iyice tok tutsun diye)
1.5 Uno sekersiz ekmek

Yatmadan belki yoğurt kürü
3litre su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…