Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Etiketledigim kimseden ses seda yok elhanimla ben konuşuyoruz sadece mavi takım olarak diyorum kiz sen kırmızıdasin
Hahahahaha kızzzz banad aöyle ettiler kimse yok başıboş yalnız hissettim yaa kimse bizim gibi aktif değelll kaynanamlar geldi cay faslıbaklava yiyolar ben oturmuş tv ye bakıyom yoksa acıktımm meleklerr diyo otur pilav ye kalmasın çöp olmasın diyee yokyokk dedim suss jouuu

aman diyim cnm yeme her zaman ki klasik pilav işte pehhh

Sagol canım

Tamamdır kaptanım

Tam 7 yıl sonra eşimle basbasa bir aksam gecşrdik bakıcımız sagolsun kaldı kızlarla önce film izledik, ardından canlı muzık yemek, içmek fılan. Ama cok yemedım. İnşallah bir dahaki çıkışımıza daha hoş daha ince olacagım.
Eşim iyiki düşünüp planlamışsın dedi, yıllardır hiç başbaşa kalmamıştık. İyi geldi.

Amannvallahaaa nedirr yani yesen nolcakk gelde pisman olll nese çayımı yudumlayayım en iyisi

Haklısın canım. Hemen yarın duzene giriyorum. Bugun karısık bır menu oldu ama cok yemedım
Telafi edersin cnm
Aslinda bizimde böyle birseye ihtiyacımız varda ne zaman uygulanır bilemiyorum vaktiniz güzel geçmiş olsun bugünlük

Lavinia_98 kaptanım ben cuma menümü paylaşmadim ama kaçamak yoktu güzel bir gün geçirdim. Şuan hatırlamıyorum sadece bugünün menüsünü yapabileceğim

Kahvaltı
12:00 1 yumurtadan ıspanaklı omlet,5 zeytin,1 dilim peynir,1 ceviz,domates, salatalık
Ara
15:00
Sade türk kahvesi
2 kare bitter
Akşam
18:00 1 tabak az patatesli türlü
4 YK yoğurtlu semizotu salatası

2 lt su
Spor yapamıyorum çok işim var bu aralar. Okullar bir açılsın inşallah ben de harekete geçeceğim
Elhan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…