Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Lavinia_98 Lavinia_98 kaptanım ben cuma menümü paylaşmadim ama kaçamak yoktu güzel bir gün geçirdim. Şuan hatırlamıyorum sadece bugünün menüsünü yapabileceğim 🤭

Kahvaltı
12:00 1 yumurtadan ıspanaklı omlet,5 zeytin,1 dilim peynir,1 ceviz,domates, salatalık
Ara
15:00
Sade türk kahvesi
2 kare bitter
Akşam
18:00 1 tabak az patatesli türlü
4 YK yoğurtlu semizotu salatası

2 lt su
Spor yapamıyorum çok işim var bu aralar. Okullar bir açılsın inşallah ben de harekete geçeceğim ☺️
Elhan Elhan
Sidoşum afiyet olsun. Harika bir menü. :super: :KK60:

Ancak geldim kaptanım, dun çocuklu kalabalık bir misafir grubum vardı, bir ara telefonu kaybettim😁 buradayım hiç bir yere gitmiyorum.
Kızlar bugün misafirim gelecek pasta poğaca nasıl tutucam kendimi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ ağlamak istiyorum 😩
Ben dün diyet şeylerde hazırladım, ama midem kötüydü, bol patatesli salata yedim.
Takımımdan hiç memnun değilim kırmızı takıma karşı mavi takım olarak Bi seni Elhan Elhan bide kendimi görüyorum :KK57::KK14: motivasyonum düştü 😑
Evet mavi takım biraz hareketlenelim, havalar çok sıcak değil, eşim kosudan geldi şimdi, ben de bir yürüyüp gelsem mi?

Gerçek bir dönüşümün yolu istikrarlı olmaktan geçer . Kayaları aşındıran dalgaların gücü değil suların sürekliligidir. :KK68: :KK68:
Azmimiz , motivasyonumuz daim olsun Masterfit ailesi hepimize günaydın, mutlu, huzurlu, sağlıklı çok güzel bir pazar günü dilerim. :KK60:
💐🌺🌼🌸🌷🌹🌻🌞🌺💐🌞🌻🌹🌷
👏👏👏aminn kaptanım herkese mutlu ve kacamaksiz pazarlar

Lavinia_98 Lavinia_98 Elhan Elhan

Açkarna; tarçınlı su

11.00
Tereyağında 2 yumurta kırdım
Şekersiz çay
2 uno şekersiz ekmek
14.00
Tarçınlı türk kahve
3 divan bihter
17.00
1 tabak tazefasulye(100kalori)
4 yemek kaşığı pirinç pilavı(67 kalori)
1 uno şekersiz ekmek

3litre su
Afiyet olsun güzel menü ❤️

Menumu de yazayim:

11:00
2 dilim peynir
7 tane firin patates
6 zeytin
5 yesil biber

15:00
4 adet murdum eriği

19:00
1 tabak patates salatası
2 dilim peynir
3 kasik kısır
1 kase yoğurt

Midem biraz kötüydü, o yüzden patatesi fazla yedim.

Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Patates diyeti olmuş :confused: Geçmiş ve de afiyet olsun ozim. :dua:

Günaydın tartım bilmiyorum:)

Eklentiler

• 20230910_090200.jpg
    20230910_090200.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 18
X