Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun menekşem. Tesadüfe bak bugün ben de tavuklu bulgur pilavı yaptım. :confused:ara olarak fındık da vardi :confused:
afiyet olsun sana daa🤗 dün yapmıştım 2 gündür yiyorum.. bitti şükür 😅 2. Gun olunca pek tat vermedi ama olsun.. fındık ben de her gün var.. menumde 10 fındık sabit 😆
Menü harika ama akşam yemeğini çok erken yemişsin sanki.Afiyet olsun canım☺Sütlü denemedim ama yoğurtlu meyveli yulaf lapasını denedim, seviyorum. Bir de öyle dene istersen🥰
Teşekkür ederim. Aslında ögle yemeği olarak yedim ama akşam yemeye fırsat olmadı Bi de bulgur tok tutmuştu acıkınca yulaf deneyim dedim ama sevmedim.. yoğurtlu da deneyim Bi ara. Ama yulaf doku olarak da rahatsız etti beni. Biraz ara veririm.

Tarçınlı şeyler de içme bak o geciktiriyo baya geçen tarçınlı türk kahvesi iciyodum gecikti ama aklıma gelmemidti sonra dank etti bıraktım 3 gun sonra oldum şu sabahalrı zencefilli su bilmem ne icmekten söktü herhalde
Vallahi ben sabah başlıyorum zencefilli suya 🥰🥰 okuldan gelince de maydonoz suyu hem de ödem gider 😘😘😘😘

Muhteşem kordiş :KK9::KK9:
Adımlar harika. Bizim bura fırtınalı yağmur gökgürültüsü çok korkutuyor. Dışarı adım atamadım. :KK43:
Çıkma canım. Ben sahilden yarın resim atarım. 5 tane minnak yavru kedi var. 5-6 haftalik. Onlara bakıyoruz. Anneleri ortada yok. Burası iyi hava guzel orada da düzelir inşallah 😘

X