Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sevgili takım arkadaşlarım sara_28 sara_28 @Poldelya Ladygreenlimo Ladygreenlimo Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan S Suskunkardelen Pnrrr-12 Pnrrr-12
Çocuğum uyanmadan 15 dk hoplayıp zıplayacağım. İşe gider gitmez de eksik bildirimlerimle kilomu paylaşacağım. Hadi bakalım, bugün top bende. Haftasonunu öyle böyle bitirdik, sizden de bugün için güzel bir başlangıç istiyorum. Ramazan 2 gün kaldı, lütfen ‘zaten yiyemeyeceğim, ne bulursam yiyeyim’ düşünceniz varsa usulca kapatın şartelleri☺️ Var mısınız güzel bir liste hazırlayalım, zaten kaç kişiyiz grupta gerekirse yeme alışkanlıklarına ve kalorilere göre ayrı ayrı bile hazırlarız. Varım derseniz ben zevkle uğraşırım 🥰

İyi geceler bugünkü menüm
Kahvaltı iki sahanda yumurta
Beş zeytin bir dilim peynir
İki dilim ekmek
Öğlen
Bir lahmacun
İki ayran
Akşam
Üç kaşık yoğurtlu makarna
Yemekten sonra bir avuç kadar yer fıstığı
İki litre su
Spor yok
60kiloyum 60kiloyum Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun
Kızlar iyi geceler, bugün hep iş ve temizlik ile geçti anca geldim hemen menü yazıyorum

19.03.23
11.00
1 haşlanmış yumurta, 1 patates kızartması, 1 dilim peynir,2 dilim ekmek, 1 TK pekmez

15.00 sade kahve, 2 hurma
16.00
1 portakal,2 ceviz

19.30. 1 kase tarhana çorbası, 2 parça haşhaşlı çörek,2 hurma

Şu:1 lt anca
Afiyet olsun
Günaydın kızlar😍
Gunaydin kinoalı🤭
Günaydın kızlar 🥰
Günaydin ♥️♥️

Sevgili takım arkadaşlarım sara_28 sara_28 @Poldelya Ladygreenlimo Ladygreenlimo Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan S Suskunkardelen Pnrrr-12 Pnrrr-12
Çocuğum uyanmadan 15 dk hoplayıp zıplayacağım. İşe gider gitmez de eksik bildirimlerimle kilomu paylaşacağım. Hadi bakalım, bugün top bende. Haftasonunu öyle böyle bitirdik, sizden de bugün için güzel bir başlangıç istiyorum. Ramazan 2 gün kaldı, lütfen ‘zaten yiyemeyeceğim, ne bulursam yiyeyim’ düşünceniz varsa usulca kapatın şartelleri☺️ Var mısınız güzel bir liste hazırlayalım, zaten kaç kişiyiz grupta gerekirse yeme alışkanlıklarına ve kalorilere göre ayrı ayrı bile hazırlarız. Varım derseniz ben zevkle uğraşırım 🥰
Varım kaptanım 😍😍

Günaydın kızlar 😍🥰

Kızımın ergenlik bunalımları iyice ayyuka çıktı 😔
Şimdi de kendini beğenmemeye başladı, bebekken daha tatliymis artik degilmis, cirkinim ben diyor hayir diyorum cok guzel bir kizsin ama tatli değilim diyor 🙄

Sabah bir krizde saçıyla ilgili yaşadık saçları kıvırcik benimki de alabildiğine düz, benim saçım kime benzedi ki çok kötü düz istiyorum anne duzlestirir misin bilmem ne diye 1 saat uğratırdı beni 🤨
Bugün psikologu arayıp randevu isteyeceğim ben bas edemiyorum çünkü, yanlış yaptığım birşeyler var belli ki

Ne cektik su direnc kilolardan, 2-3 kiloda haftalarca takilmistim.
Ya Evet sorma daha fazla 64te kalirsam sivi detoksu yapacagim

menekse_kokusu menekse_kokusu
Jasminium84 Jasminium84
aypare ackerman aypare ackerman
D Diyettenvzgctm-olmuyo
@Goklerce
kackaloribu kackaloribu
@Meryem1306

maviş takımım bugün bitti. yarın dikkatli olalım ki pazartesi güzel eksiler görelim. sporu ihmal etmeyelim. suyumuzu içelim. cuma günü yüzümüzün gülmesi için şimdi iradeli olma zamanı :halay::halay::halay:
Inşallah kaptanım, cuma gününe kilolarimizi bugünde bırakıp geleceğiz 💙💃😍🤩

bugün bir arkadaşımla görüştüm. günüm güzel geçti. ama sanırım üşüdüm. eve geldim başım ve boğazım ağrıyor. o da hastaydı zaten.
oturduk bol bol muhabbet ettik. herkes aynı olmamakla beraber erkeklerin ne kadar karaktersiz olduğuna karar verdik.
onda glüten hassasiyeti var. bir süredir glütensiz besleniyor. ama çok uğraşan biri değil. ekmek yemiyormuş falan. ama sıkılırsın dedim. onu glütensiz unlar aldığım yere götürdüm. benim tavsiye ettiğim unlardan aldı. bende vardı o nedenle sadece azar azar kinoa unu, teff unu ve kırmızı mercimek unu aldım. çeşit olsun diye aldım. evde karabuğday, yulaf, akdarı, sorgum, mısır unu falan var yoksa. birşeyler yapmaya heveslenirim belki.
GGeçmiş olsun kaptanim 😔

😁 yazmıştım önceki mesajda ilknur84😊

Teşekkür ederim kaptanım 😍
Geçmiş yapamadım gözümden kaçmış 😁🙈

18 Mart Cumartesi

15.00
2 lahmacun
2 çiğ köfte
1 kase mevsim salata
1 elma

19.00
1 kase dondurma

Su: 2 lt
Adım: 6887

IMG-20230320-WA0000.jpg

60kiloyum 60kiloyum Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Kızlar herkese günaydın, internet paketim bitmişti ve bir de haftasonu işe gittim iki gün çok yoruldum o yüzden de bir dakika olsun bakadım.

Umarım yokluğum sorun olmamıştır.

Bu sabah ki kilom 57.6 idi.

Menü:
Cumartesi için
Sabah 2 yumurtadan omlet yaptım. Yanında 1 dilim peynir ve 5 kadar zeytinle yedim. 1 dilim de kepekli ekmek yedim.

Öğle yok.

Akşam:
5 kaşık mercimekli bulgur pilavı yedim.

Su 1 litre anca içebildim.

Dün yani pazar günü:

Sabah 1 tane haşlanmış yumurta, 1 dilim peynir. 7 kadar zeytin. 2 dilim kepekli ekmek yedim.

Öğlen yok

Akşam 1 kepçe kuru fasulye ile 3 yk pirinç pilavı yedim.

su yine az içtim.

Adımlar:

Cumartesi: 3384
Pazar:5046

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia 60kiloyum 60kiloyum umarım etiketlerim doğrudur. Adımlarımı söz arttırıp telafi edeceğim.

Eklentiler

• IMG_20230320_090539.jpg
    IMG_20230320_090539.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20230320_090527.jpg
    IMG_20230320_090527.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 19
Günaydın kızlar😍
Günaydın canımm
Günaydın kızlar 🥰
Günaydınnncanımm
Günaydın kızlar💙♥️💛💚
Günaydınnnnn canımm
Günaydın canlar
Günaydınnnn canım
Günaydın kızlar 😍🥰

Kızımın ergenlik bunalımları iyice ayyuka çıktı 😔
Şimdi de kendini beğenmemeye başladı, bebekken daha tatliymis artik degilmis, cirkinim ben diyor hayir diyorum cok guzel bir kizsin ama tatli değilim diyor 🙄

Sabah bir krizde saçıyla ilgili yaşadık saçları kıvırcik benimki de alabildiğine düz, benim saçım kime benzedi ki çok kötü düz istiyorum anne duzlestirir misin bilmem ne diye 1 saat uğratırdı beni 🤨
Bugün psikologu arayıp randevu isteyeceğim ben bas edemiyorum çünkü, yanlış yaptığım birşeyler var belli ki
Kolaylıklar diliyorum. Gerçekten oğlum 7 yalında önümüzdeki ay 8 e girecek. Ben de diyorum ki benim ki de erkenden ergen oldu. Çok zor, gerçekten çook zor.

Destek almayı düşünmen çok iyi olmuş. Bu süreci hem kolay geçirir hem anne kız ilişkinize zarar vermemiş olursun. Kendini beğenmeme ergenlikte sık oluyor bilidğim kadarıyla ve kızın bu durumu yaşadıkça sinirli mutsuz olacak haliyle. Sakin olmak zor ama sen bari sakin kal diyorum yoksa kriz büyüyor. Nereden biliyorsun deme biliyorum bir yerden :olamaz:

Günaydın canımm

Günaydınnncanımm

Günaydınnnnn canımm

Günaydınnnn canım

Kolaylıklar diliyorum. Gerçekten oğlum 7 yalında önümüzdeki ay 8 e girecek. Ben de diyorum ki benim ki de erkenden ergen oldu. Çok zor, gerçekten çook zor.

Destek almayı düşünmen çok iyi olmuş. Bu süreci hem kolay geçirir hem anne kız ilişkinize zarar vermemiş olursun. Kendini beğenmeme ergenlikte sık oluyor bilidğim kadarıyla ve kızın bu durumu yaşadıkça sinirli mutsuz olacak haliyle. Sakin olmak zor ama sen bari sakin kal diyorum yoksa kriz büyüyor. Nereden biliyorsun deme biliyorum bir yerden :olamaz:
teşekkür ederim canım, evet destek almayı ilişkimize zarar vermemek için istiyorum çünkü sabrımı çok zorluyor, babası zaten fevri bir tip hemen alevleniyor sakin kalması gereken taraf ben oluyorum ama benim de taştı taşacak sabrım, korkuyorum kızımla ilişkim bozulacak diye :KK43:

Ya Evet sorma daha fazla 64te kalirsam sivi detoksu yapacagim

Inşallah kaptanım, cuma gününe kilolarimizi bugünde bırakıp geleceğiz 💙💃😍🤩

GGeçmiş olsun kaptanim 😔

Geçmiş yapamadım gözümden kaçmış 😁🙈
İnsaallah halledersin hayırlısıyla ama ben hiç öyle seyler yapmamistim. Kirarsan motive olur tabi ki .

teşekkür ederim canım, evet destek almayı ilişkimize zarar vermemek için istiyorum çünkü sabrımı çok zorluyor, babası zaten fevri bir tip hemen alevleniyor sakin kalması gereken taraf ben oluyorum ama benim de taştı taşacak sabrım, korkuyorum kızımla ilişkim bozulacak diye :KK43:
Allah kokaylik versin. Kizinla iliskin insaallah babasindan daha iyi olsun.

X