Popüler Konu LenaG ile MasterFit

17 MART
7.589 ADIM

8 DAK BÖLGESEL 80 Puan
Screenshot_2023-03-17-21-16-43-09_dca2d7363d4e0d6f6c447929f113b0fb.jpg

KAHVALTIM
IMG_20230317_115403.jpg

AKSAM YEMEKLERİM
IMG_20230317_211926.jpg

ARA ÖĞÜNLER
IMG_20230317_211828.jpg

Zipzip- Zipzip-

Cordelia Cordelia

60kiloyum 60kiloyum

sara_28 sara_28 Cordelia Cordelia Ladygreenlimo Ladygreenlimo @Kinoalihatun Elhan Elhan S Suskunkardelen Pnrrr-12 Pnrrr-12 arkadaşlarımmm, tontişlerimmmm… bir nedenle, bahaneyle bu kilolara geldik. Halimizden memnun olmadık, belki rahatsızlandık, belki kıyafetlere sığamadık, burada ortak bir hedef için buluştuk. Şahsen ben 1 senedir olduğum yerde oyalanıp duruyorum, Her düzenim bozulduğunda yedim, içtim. Çok mu mutluyum halimden? Hiç değilim… 1 dk öncemize bile bütün servetimizi versek dönemeyecekken, sağlıkla, mutlulukla geçireceğimiz zamanları ötelemek kendimize yaptığımız en büyük haksızlık değil midir? Etrafınızda sizi iyi niyetle de olsa sabote etmek isteyen, amann şimdi ye sonra yemezsin diyen aile bireyleri ve arkadaşlar, ve beyninizi ele geçirmeye çalışan şeker bağımlılığınız olacaktır. Bu haftaki mottomuz ;
Eki Görüntüle 3219634
Ramazana da yaza da az kaldı. Burada hepimiz bu yolda birbirimizi motive etmek için varız, sonuna kadar söndürelim birbirimizi 🥰 vira bismillah
Yav he he :-)
Biz bu yola yağlarimizi koyduk kaptanım ya eriyecek ya eriyecek :silah:

Ellerine sağlık kaptanım 😍

sara_28 sara_28 tebrik ediyorum canım kaptanım şahane bi hafta geçirdik sayende 😍🥰🤩🥳

Elhan Elhan sevgili mavi takım kaptanım çok güzel bir yarıştı seni ve takımını da tebrik ediyorum 🥰😍

Başta İkiniz olmak üzere Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia ve tüm arkadaşlarımız sayesinde motivasyonu tekrar yakaladık çok şükür 🥰

Canımmm kaptanımm sayende süper ötesi bir hafta geçirdim çok ama çok teşekkür ederim, sayende 60a iyice yaklaştım 💃🏼😍🥰🥰

Teşekkürler tatlımm ❤️🥰

İnşallah kuzum

merhabalar kaptanım, güzel, bol yağ yakmalı bol gülücüklü bir hafta diliyorum ❤️🥰
Gayretlerinden dolayı ben de tebrik ederim casmin :KK60: teşekkürler.

sara_28 sara_28 Cordelia Cordelia Ladygreenlimo Ladygreenlimo @Kinoalihatun Elhan Elhan S Suskunkardelen Pnrrr-12 Pnrrr-12 arkadaşlarımmm, tontişlerimmmm… bir nedenle, bahaneyle bu kilolara geldik. Halimizden memnun olmadık, belki rahatsızlandık, belki kıyafetlere sığamadık, burada ortak bir hedef için buluştuk. Şahsen ben 1 senedir olduğum yerde oyalanıp duruyorum, Her düzenim bozulduğunda yedim, içtim. Çok mu mutluyum halimden? Hiç değilim… 1 dk öncemize bile bütün servetimizi versek dönemeyecekken, sağlıkla, mutlulukla geçireceğimiz zamanları ötelemek kendimize yaptığımız en büyük haksızlık değil midir? Etrafınızda sizi iyi niyetle de olsa sabote etmek isteyen, amann şimdi ye sonra yemezsin diyen aile bireyleri ve arkadaşlar, ve beyninizi ele geçirmeye çalışan şeker bağımlılığınız olacaktır. Bu haftaki mottomuz ;
Eki Görüntüle 3219634
Ramazana da yaza da az kaldı. Burada hepimiz bu yolda birbirimizi motive etmek için varız, sonuna kadar söndürelim birbirimizi 🥰 vira bismillah
Harika konuşma ❤️😘👏👏👏👏👏

İyi geceler herkese. Bende yediklerimi paylaşayım;

Sabah 11.30
1 poğaça,
Peynir ve salatalık domates tabağı.

Akşam 18.00
Salata içine 6 köfte,
1 dilim ekmek.

Şu an 1 bardak soda limon içiyorum.

Su:3 lt Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum
afiyet olsun canım. sen de hipoglisemi ya da inslin direnci var mıydı?

S Suskunkardelen sensiz bir kırmızı takım düşünemiyorum 🥰
Ayyy eridim:KK37::confused::KK68:yaglarim da benden ilham alır inşallah😅🤗 teşekkür ederim kaptanım, sen benim ilk kaptanimdin.Masterfite dahil olduğumda kaptandin sonra malum😔inşallah bu kez musmutlu bol ekşili olur❤️❤️

Bunlar da vakti olmayanlara. Videolar max 15 dk. İnanılmaz mod yükselten çok eğlenceli bir aktivite. Ben de bazen günlük işlerin akışına kapılıp kendimi ihmal ediyorum ama nolur kendinizden 15 dkyı mahrum etmeyin, bir şans verin olur mu? 6 video var, isterseniz her gün bir diğerine geçersiniz, sıkılmazsınız böylelikle 🥰

Kaptanım bu sayfada arayıp bulamam her zaman.Ozelden de atar misin?Kısa olanları özellikle yapmaya ve sporsuz gün gecirmemeye çalışacağım❤️❤️

17 Mart menüsü
Kahvaltı 1 haşlanmış yumurta, 1 çeri domates,1 haşhaşlı çörek

Akşam 15.00
Mantı 5 yemek kasigi:confused: ama bol yoğurtlu😅
Bir de erken yedim günahı olmasın diye🤭 17.00 Türk kahvesi yanına bir pestil fındık ezmeli

20.30 1,5 bardak kefir
22.30 limonlu rezene bir fincan
3 lt su(ilk kez:rolleyes::KK9:) 8000 adım
Hallederiz Hallederiz Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-17-23-47-31-397_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_2023-03-17-23-47-31-397_com.huawei.health.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 19
Ellerine sağlık kaptanım 😍

sara_28 sara_28 tebrik ediyorum canım kaptanım şahane bi hafta geçirdik sayende 😍🥰🤩🥳

Elhan Elhan sevgili mavi takım kaptanım çok güzel bir yarıştı seni ve takımını da tebrik ediyorum 🥰😍

Başta İkiniz olmak üzere Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia ve tüm arkadaşlarımız sayesinde motivasyonu tekrar yakaladık çok şükür 🥰

Canımmm kaptanımm sayende süper ötesi bir hafta geçirdim çok ama çok teşekkür ederim, sayende 60a iyice yaklaştım 💃🏼😍🥰🥰

Teşekkürler tatlımm ❤️🥰

İnşallah kuzum

merhabalar kaptanım, güzel, bol yağ yakmalı bol gülücüklü bir hafta diliyorum ❤️🥰
Teşekkür ediyorum canım menülerin sporun suyun çok güzeldi böyle devam edersen kısa sürede istediğin kiloya geleceksin ben inanıyorum 🌷❤️🥰😘

Afiyet olsun canim❤

Duymustum bu bulaş olayını zor gerçekten 🙈🙈
Yavaş yavaş ayri yapmaya alışırsın bu sene derslerinde yogun zor olacak ama başarırsın inanıyorum ❤

Afiyet olsun canim❤
Sagol Kaptanim 😍
kk da reklam olarak bile nutella çıkıyor kocaman :işsiz::işsiz::işsiz:
🤣🤣 bunlar hep amerikanin oyunlari 🥴
Pnrrr-12 Pnrrr-12 seninle beraber takımımızı tamamlayalım ❤️
❤❤🥰 onur duyarim kaptanim
Eki Görüntüle 3219634
Ne güzel motive edici bir konusma tessekürler kaptanim 😍

X