Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun canım, uygun bir beslenme ile doktor halleder değil mi ?

bakalım doktor ne diyecek ben de bilmiyorum. ekstra yükleme ister mi bilemedim. yüklemeyi de hiç sevmiyorum. ben beslenme kısmını düzenlemeye çalışacağım. halletmem gereken bir iki sağlık randevum daha var.
ama şu an ruhen hiç iyi değilim. bir sorun var halen çözemedim. hiçbir şey düşünmeden sadece ve sadece yatıp uyumak istiyorum.

bakalım doktor ne diyecek ben de bilmiyorum. ekstra yükleme ister mi bilemedim. yüklemeyi de hiç sevmiyorum. ben beslenme kısmını düzenlemeye çalışacağım. halletmem gereken bir iki sağlık randevum daha var.
ama şu an ruhen hiç iyi değilim. bir sorun var halen çözemedim. hiçbir şey düşünmeden sadece ve sadece yatıp uyumak istiyorum.
Geçmiş olsun inşallah çaresini bulursun.
Bu durum bende de var, borca girdik biraz sürekli kafamda büyüyor. Maddi sıkıntılar oldukça da hayat normalleşemiyor. Elimizden geleni yapacağız herşey biz insanlar için

Geçmiş olsun inşallah çaresini bulursun.
Bu durum bende de var, borca girdik biraz sürekli kafamda büyüyor. Maddi sıkıntılar oldukça da hayat normalleşemiyor. Elimizden geleni yapacağız herşey biz insanlar için
saol canım. çaresi, az karbonhidratlı sağlıklı beslenme. vücut artık tamam diyor, dur diyor... fazla kilon seni görüntü olarak rahatsız ediyordu, ama şimdi sağlık açısından da rahatsız edecek diyor. önlem aldım aldım yoksa.... 🤷‍♀️
maddiyat etkiliyor haklısın. Allah ödeme kolaylığı versin 🙏 hayat pahalılaştı ama Allah büyük 😞

saol canım. çaresi, az karbonhidratlı sağlıklı beslenme. vücut artık tamam diyor, dur diyor... fazla kilon seni görüntü olarak rahatsız ediyordu, ama şimdi sağlık açısından da rahatsız edecek diyor. önlem aldım aldım yoksa.... 🤷‍♀️
maddiyat etkiliyor haklısın. Allah ödeme kolaylığı versin 🙏 hayat pahalılaştı ama Allah büyük 😞
İnşallah hepimiz için. Zaten rahat yüzü görmedim gormeyecegim herhalde ...

Haklısın. En başta şu yapımı değiştirebilsem😔
insan sürekli sıkıntılarla karşılaşınca karamsar oluyor. hepimizde var bu durum ama sende sürekli var. at bunu üzerinden. çünkü şöyle bir gerçek var: olumlu düşünce ve konuşma olumluyu, olumsuz düşünce ve konuşma olumsuzu çekiyor.
hep bunu aklına getir. bol bol dua et.

insan sürekli sıkıntılarla karşılaşınca karamsar oluyor. hepimizde var bu durum ama sende sürekli var. at bunu üzerinden. çünkü şöyle bir gerçek var: olumlu düşünce ve konuşma olumluyu, olumsuz düşünce ve konuşma olumsuzu çekiyor.
hep bunu aklına getir. bol bol dua et.
İnşallah yapabilirim. Çalışmak istiyorum çocuklardan kaynaklı olanak yok. Hâlâ bile part time işlere başvuruyorum. Oysaki annem açıkça ben çocuk bakamam diyor..

İyi aksamlar kizlar

28 AGUSTOS

ADIM: 20.520 (2.500 puan)
Bolgesel hareketler 10 dak 100 puan ama cok kolay, yattigim yerden bacak sallama vb o yuzden 75 puan olsun

KAHVALTI
68 gram uno lavaş
5 çatal fıstık ezmesi
1 haşl.yumurta
1 yeşil çay
3 çatal domates kurusu
5 küp tam yağlı Ezine

İKİNCİ ÖĞÜN
7 kasik tam bugday makarna
9 kasik kadar domates kurusu
85 gram dardanel somon

Ara gibi
10 kasik sarimsakli yogurt

UCUNCU OGUN
pancar corbasi
1 dilime yakın cavdarli ekmek
1 kefir
___
1 avuc cig badem, 2 yesil cay, 2 bucuk gibi su.

pastelfit pastelfit

Tutku44 Tutku44

Eklentiler

• IMG20220828200404.jpg
    IMG20220828200404.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
İnşallah yapabilirim. Çalışmak istiyorum çocuklardan kaynaklı olanak yok. Hâlâ bile part time işlere başvuruyorum. Oysaki annem açıkça ben çocuk bakamam diyor..
büşra evden yapabileceğin şeylere baksan... tamam çocukların küçük ama en azından bebek değiller artık. azcık ortaya çıktılar.
küçük çocukla evden iş yapan çok kişi var. bence bir düşün, araştır...

İyi aksamlar kizlar

28 AGUSTOS

ADIM: 20.520 (2.500 puan)
Bolgesel hareketler 10 dak 100 puan ama cok kolay, yattigim yerden bacak sallama vb o yuzden 75 puan olsun

KAHVALTI
68 gram uno lavaş
5 çatal fıstık ezmesi
1 haşl.yumurta
1 yeşil çay
3 çatal domates kurusu
5 küp tam yağlı Ezine

İKİNCİ ÖĞÜN
7 kasik tam bugday makarna
9 kasik kadar domates kurusu
85 gram dardanel somon

Ara gibi
10 kasik sarimsakli yogurt

UCUNCU OGUN
pancar corbasi
1 dilime yakın cavdarli ekmek
1 kefir
___
1 avuc cig badem, 2 yesil cay, 2 bucuk gibi su.

pastelfit pastelfit

Tutku44 Tutku44
Afiyet olsun canım , o sondaki adım mı🫠

X