Popüler Konu LenaG ile MasterFit

adimlar super yine canim. dedigin gibi dun biraz atistirmali gecmis. ama bugun ve yarin dikkat edersen cumaya az da olsa eksi gelebilir, eksi olsun bizim olsun :KK66: afiyet lsun cnim
Tartilicam şimdi bakalım ne durumdayım ona göre bugün daha da dikkat ederim canim ❤️

Kahvaltı 13.oo
Salata
3 zeytin
1 dilim beyaz peynir
Biber
Şeftali karpuz bikac parça
1 avuç çiğ fındık fıstık
1tk fıstık ezmesi 1,2 lokma ekmekle

Ara kahve meyve

Akşam 19.oo
1 tane ev yapımı lahmacun
Salata ayran

22.oo 1top kizdan kalan dondurma atmaya kıyamadım 🙄
Bol suform çayı pastelfit pastelfit
Screenshot_20220825-092308.jpg

Yürüyüşe çıkamadım eşim erken çıktı ona bırakıp cikiyordum kızı zaten uyuyorlar iyi oluyordu. Eliptik yapıyım bı yarım saat bende.Bugun yoğunum tatil için alışverişe cikicam kendime beyaz bir pantolon almak istiyorum bakalım verdiğim kilo kıyafet alimin da memnun edicek mi bugün beni🙃

Yürüyüşe çıkamadım eşim erken çıktı ona bırakıp cikiyordum kızı zaten uyuyorlar iyi oluyordu. Eliptik yapıyım bı yarım saat bende.Bugun yoğunum tatil için alışverişe cikicam kendime beyaz bir pantolon almak istiyorum bakalım verdiğim kilo kıyafet alimin da memnun edicek mi bugün beni🙃
Bende köye gitmeden almıştım beli lastikli lerden. Zaten diğer kumaşlar almış başını gitmiş. Bol paça güzel bir şeydi, amma dün denedim bayağı sıkıyor o bile. Diğer pantolonlarımıda daralttirmistim şimdi onlara giremem muhtemelen

Selam kızlar yarın kesin dönüş yapıyorum diyete 😅 bugünden ufak ufak başlıyorum. Yarın sabah tartı ne dicek bakalım. 1 hafta azmedip yemeğe içmeye dikkat edip hiç tartilmamayi düşünüyorum

selamm 😍 canım yapabildiğimiz kadar :KK66:
ekmek şeker olmazsa olmaz bence, şekeri bıraktım diyenler meyveden baklagilden de şeker alıyor misal 😊
tartlsan da kendine cömert bir vakit tanı canım

Günaydın kızlar :KK68: :KK68:

selammmm 😍 denize girdin mi denizkızım 😘 🧜‍♀️

vallahi uğursuzluk mu var bizde musallat mı var bilemiyorum düşünmeye başladım :KK14:
hayır hiç mi bir erkek bakmaktan öteye geçip selam bile diyemez???
benim başlatıp ilgimi çok verdiğim ilişkiler iyi gitmedi o yüzden karşıdan bekliyorum tabi...
gerçekten korkaklar ya
korkak olacağına hiç olmasın gerçi ama nerde bulunur bu cesur erkekler 😂
Benim büyük oğlanın da cesareti yok, ilk adımı hep karşı taraftan bekliyor.
Küçüğüm daha cesur ve ciddî ilerleyen kız arkadaşı var

Selam kızlar
Dün sırdaşımın kanser olduğunu öğrendim, moralim çok bozuk, dolup duruyorum, boşalamıyorum. Rabbim tüm hastalara şifa, yakınlarına güç, sabır versin 😔.
Kendimce iyi gidiyorum, cuma inşallah iyi bişeyler görürüm
Çok üzüldüm canım, inşallah şifa bulur arkadaşın🙏
İyi aksamlar kızlar

Kahvaltı
Kıymalı yumurta
1dilim cavdar ekmegi

15,:30 civarlari
2 bucuk kıymalı pişi

Ev yapımı dondurma, 2 meyveli pestil gibi bir sey, elma, nektari, ayran, kıvırcık salata,vb urunler. Hatirladiklarim

Adım sayar da yine sorun oldu ama 6.000 i gecmedim tahminim

pastelfit pastelfit

Hedef_69 Hedef_69

@succulentaski
Afiyet olsun canım 🥰
Bugunku menum
08:00- sebzeli omlet 2 yumurtadan
11:00- 1 kase peynirli salata
13:00- 2 diljm oeynir, 6 tane mucver
17:00- 1 kase tavuklu salata
20:00- 1 kase yogurt

Su:3 lt
Spor: 30dk kosu
30dk tabata
13 000 adim
pastelfit pastelfit Hedef_69 Hedef_69
Afiyet olsun canım 🥰
Menümü yazayım
Sabah
Bir bardak kefir
6-7 tane çiğ badem
Bir tane ince dilim kaşar peyniri

Öğle
İki tane fit karnıyarık
Sarımsaklı yoğurtlu kabak sote
Üç dört kaşık mercimek çorbası

Akşam
Bir kase mercimek çorbası
Acı turşu biberi

Su 3.5 litre spor 8931 adım

pastelfit pastelfit Hedef_69 Hedef_69 @succulentaski

Eki Görüntüle 3118745
Afiyet olsun canım 🥰
Afiyet olsun cnm .Çin yemeği nasıl bişey 🤔
Hiç iyi bişey değilmiş🤭kız tutturdu suşi bilmem ne. Çok kore dizisi izliyo. Neyse Dün onu yine kulak doktoruna götürmüştük(bu sefer kulakları açıldı, duyuyo artık😄) Gitmişken girdik; suşi, nudıl, çin mantısı, karides salatası ortaya söyledik. 4 kişi o küçük küçük şeyleri zor bitirdik. Kurufasulyenin gözünü seveyim😂
Kahvaltı 13.oo
Salata
3 zeytin
1 dilim beyaz peynir
Biber
Şeftali karpuz bikac parça
1 avuç çiğ fındık fıstık
1tk fıstık ezmesi 1,2 lokma ekmekle

Ara kahve meyve

Akşam 19.oo
1 tane ev yapımı lahmacun
Salata ayran

22.oo 1top kizdan kalan dondurma atmaya kıyamadım 🙄
Bol suform çayı pastelfit pastelfit Eki Görüntüle 3118810
Afiyet olsun canım 🥰
Ayağına sağlık canım 🥰
Selam kızlar yarın kesin dönüş yapıyorum diyete 😅 bugünden ufak ufak başlıyorum. Yarın sabah tartı ne dicek bakalım. 1 hafta azmedip yemeğe içmeye dikkat edip hiç tartilmamayi düşünüyorum
Hayırlı olsun canım🤩
Günaydın kızlar :KK68: :KK68:
Merhaba kaptanım😍

Afiyet olsun canım 🥰

Afiyet olsun canım 🥰

Afiyet olsun canım 🥰

Hiç iyi bişey değilmiş🤭kız tutturdu suşi bilmem ne. Çok kore dizisi izliyo. Neyse Dün onu yine kulak doktoruna götürmüştük(bu sefer kulakları açıldı, duyuyo artık😄) Gitmişken girdik; suşi, nudıl, çin mantısı, karides salatası ortaya söyledik. 4 kişi o küçük küçük şeyleri zor bitirdik. Kurufasulyenin gözünü seveyim😂

Afiyet olsun canım 🥰

Ayağına sağlık canım 🥰

Hayırlı olsun canım🤩

Merhaba kaptanım😍
Tesekkur ederimm🌸

Afiyet olsun canım 🥰

Afiyet olsun canım 🥰

Afiyet olsun canım 🥰

Afiyet olsun canım 🥰

Ayağına sağlık canım 🥰

Hayırlı olsun canım🤩

Merhaba kaptanım😍
Afiyet olsun cnm degisik bir deneyim olmuştur sizin için ☺️

X