Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Su kaçınca böyle oluyor işte,kulak çöpüde kullandıysa oda ileriye doğru atıyor.
Benmde uçakta oluyor tıkanıyor hemen,sonrada içte kanama oluyor .
Evet kulak çubuğu kullanmış. Kullanma dememe rağmen. Aynı şekilde uçakta hep ağlardı kulağım ağrıyo diye. Arabada bile uzun yolculukta kulağı ağrır. Yani sorunlu kulakları var, halasına çekmiş.
Eşim haklı demek hazır pok diyor 🫣
Vallahi çok iyi geliyo😂

Evet kulak çubuğu kullanmış. Kullanma dememe rağmen. Aynı şekilde uçakta hep ağlardı kulağım ağrıyo diye. Arabada bile uzun yolculukta kulağı ağrır. Yani sorunlu kulakları var, halasına çekmiş.

Vallahi çok iyi geliyo😂
O çubuklarda sebeb oluyor aslında,havlu yada ince tülbentle yapılsa daha sağlıklı olur aslında.
Uçakta sakız bile fayda etmiyor bana genelde hep tıkanır benimde açılıncada çat çutt sesler çıkıyor.

Kabak ye canım, bol bol salatalık maydanoz ye. Varsa keten tohumu chia ekle yemeklerine. Bunlar bana iyi gelir hep🥰

Güüüünaydın😍
Kabağı yetiştiremedim.
Sabah ilaçları almayı unutmuşum, bacaklarım, ayaklarım çok ağrıyor, aşırı tatlı isteğim var😔.
Pişi yaptım evdekilere, bikac yane hurma ve balla yedim. Doygunluk hissetmiyorum, sabredeceğim, çok acıkırsam salatalık yerim

bende öyleyim canım bugünde az yedim akşamda sadece yoğurt yemeyi düşünüyorum bakalım yarın nasıl olacak
şimdide yeşil çay içiyorum
Afiyet olsun, valla moralim bozuluyor, eskisi gibi rahat kilo veremiyorum. Moralim bozulunca hevesim kaçıyor, elime çiko aldım, neyseki açıp yemedim ama aşırı tatlı yiyesim var 😔

Afiyet olsun, valla moralim bozuluyor, eskisi gibi rahat kilo veremiyorum. Moralim bozulunca hevesim kaçıyor, elime çiko aldım, neyseki açıp yemedim ama aşırı tatlı yiyesim var 😔
sağol canım benimde moralim bozuluyor eskisi gibi kilo veremediğim gibi daha hızlı kilo alıyorum niyeyse bende tatlı yiyemiyorum bu ara bugün bir tane siyah erik yedim içimi baydı şekerimi oynattı canım tuzlu şeyler istiyor

Kabağı yetiştiremedim.
Sabah ilaçları almayı unutmuşum, bacaklarım, ayaklarım çok ağrıyor, aşırı tatlı isteğim var😔.
Pişi yaptım evdekilere, bikac yane hurma ve balla yedim. Doygunluk hissetmiyorum, sabredeceğim, çok acıkırsam salatalık yerim
geçmiş olsun canım pişi den yemesen iyiydi ama yemişsin afiyet olsun kilo yapacağını düşünme en azından akşamı hafif geçir yarına belki tartıda eksiyi görünce moralin düzelir

Bugunku menum
08:00- 2 yumurtadan sucuklu yumurta
11:0- 3 yk yulaf ustune yogurt
14;00- 1 porsiyon tavuklu salata
17:00- 1 paket 100gr helva 😕😕

Su:4lt
Spor: 30dk bisiklet
30dk kosu
30dk tabata
17000 adim
pastelfit pastelfit Hedef_69 Hedef_69

Eklentiler