Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim canım arkadaşım ❤️ ❤️ ❤️
:KK36:
Tebrikler canım 🥰

İnşallah kuzum şansın açık olsun 😍😍😍

🧿🧿tebrikler kaptanım 😘😘
💝🥰😘😘🥰
Teşekkür ederim canim🥰🥰🥰
💝😘
Canımsın 🥰🥰ellerine emeğine sağlık canım 🥰🥰
Bizlere destek olduğun için ayrıca kocaman öpüyorum seni 😍😍😍
rica ederim canım benim:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: bende seni kocaaman opuyorum 😘😘😘😘
Eline sağlık çok güzel olmuş☘️☘️
:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:rica ederim 💝💝
Tek liste yaparız herkes cuma günü alıntı yaparak kilosunu ekler kaptanım. Kilo vermek isteyen zaten menüsüne sporuna dikkat eder, paylaşımını yapar. Ayrıca takibe bence gerek yok.

Sen sınavına ailene odaklan:KK74::KK74:
+💯

🥳🥳🥳🥳sevgili spor klubune katilan arkadaslar spor programinin sonuna geldik menulere baktim gondermeyenler var yapacak birsey yok ,🌿umarim benim gozden kacirdigim olmamistir 💝
:KK36::KK36::KK36:persembe kupalarinin sahipleri ve 3 günlük spor yarişmasinin galipleri 👏👏👏
🥳persembe gününün galipleri 🥳
@North River :sampiyon:
Hedef_69 Hedef_69 :sampiyon:
pastelfit pastelfit :sampiyon:
@zeyneppk :sampiyon:
_ASTRAL_ _ASTRAL_ :sampiyon:

:KK75::KK36::KK75::KK36::KK75::KK36::KK75::KK36::KK75:14 kişilik grubun 3 gunlük spor sonuclarına gore
1. 4181 puan erenmothers erenmothers :sampiyon::KK36::KK9:
2. 3815 puan Tutku44 Tutku44 :sampiyon::KK22:
3. 3505 puan Hedef_69 Hedef_69 :sampiyon::KK36::KK9:

Hepinizi kalpten tebrik ederim 🌿💝

@Kinoalihatun
@North River
Hallederiz Hallederiz
Hedef_69 Hedef_69
@60kiloyum
@UcurtmaAvcisii
@diyetcigeldihanim
Tutku44 Tutku44
pastelfit pastelfit
@bestnur
@zeyneppk
@DeryaOnDiet
erenmothers erenmothers
_ASTRAL_ _ASTRAL_ Eki Görüntüle 3101214
Ellerıne emeğine sağlık cnm 💓 💓
Nekadan calıskan bır ogrencıyım her listede de derece almışım 😎🤣

amin inşallah elifcim. bir kısmı ödem zaten. dünden beri çok ödemim var anlamadım neden. yeşilçay da içiyorum üstelik 🤷‍♀️
Canım 1 bardak kaynar suya 1 tk yada 2 çk kimyon koy 5 dk demlenmiş onu tozuyla birlik iç bana iyi geldi hergun yapacağım artık dene pişman olmayacaksın 😘
hu huuu millet nerde 😶😶😶
Ben bugün ne yaptım kendime de bilmiyorum sıcak sıkıcı bir.gundu cocukla uğraştım öyle bide ailecek maşallah covid patlaması annem amcam yengem şimdi babaannem valla sardı gene maşallah enerjim düştü benim de canım
Tek liste yaparız herkes cuma günü alıntı yaparak kilosunu ekler kaptanım. Kilo vermek isteyen zaten menüsüne sporuna dikkat eder, paylaşımını yapar. Ayrıca takibe bence gerek yok.

Sen sınavına ailene odaklan:KK74::KK74:
Çok mantıklı kaptanım Zipzip- Zipzip- sende odaklanırsan rahatça

Mavi Takım ve hllgkchl hllgkchl yeni gelin Kaptan tebrik ediyorum sizi birinciliğini güzel eksilerinizi selamlar

22 temmuz cuma Günü 8025 adım ve 30 dk eliptik ile tamamladım menum ektedir. Bu ara online diyetisyen desteği alıyorum da iyi geldi bana sanki Öpüldünüz iyi geceler

Eklentiler

• Screenshot_20220722-234021_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20220722-234021_Samsung Health.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20220722-233933_YAZIO.jpg
    Screenshot_20220722-233933_YAZIO.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20220722-233921_YAZIO.jpg
    Screenshot_20220722-233921_YAZIO.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 16
cuma 83.5
bugun 83.2
fark 0.3 kg
0.359
kızlar wc olmadi ama yediklerimden sporumdan eminim sadece su biraz eksik kaldi bence .. insa yarin sabaha veya en gec pazartesiye daha guzel rakam gorebilirim 💚
gobek 3 cm basen 2 cm incelms💚
Eki Görüntüle 3100959

Zipzip- Zipzip-
hllgkchl hllgkchl
@diyetcigeldihanim
pastelfit pastelfit
@DeryaOnDiet
Canım gayet güzel eksi. Vücut bazen çok bazen az sonuç veriyo. Haftaya sende çok iyi bir eksi olacak. Çabalar sonuçsuz kalmaz. Kendimden biliyorum😄
Sağol kuzum kedileri aldığıma o kadar pişman oldum ki. Böyle hastanelerde minnacık bedeni uğraşıyor. Damar yolu var kutusu dışına bırakamıyorum. Kardeşlerinin yanına kıyamıyorum çok mutsuz.
Bir de burnu bembeyaz oldu kafasına önüne düşüyor uyuyor bugün soracağım veterinere bir şey versinler kuzuya.
İnsan bi yerde pişman oluyo ama vicdan bırakamıyo. Benim şubat ayında barınaktan aldığım yavru, 50 gün uğraştım.veterinerden çıkamadım, çok kötü günler yaşadım. Ama bırakamadım. Melek oldu biliyosun. Ondan sonra biraz çektim kendimi. Ama yine kedim var ve gözünün içine bakıyorum. Yine olsa yine yaparım. Biz buyuz…Dik durmaya çalış diyecek başka şey bulamıyorum maalesef😔
🥳🥳🥳🥳sevgili spor klubune katilan arkadaslar spor programinin sonuna geldik menulere baktim gondermeyenler var yapacak birsey yok ,🌿umarim benim gozden kacirdigim olmamistir 💝
:KK36::KK36::KK36:persembe kupalarinin sahipleri ve 3 günlük spor yarişmasinin galipleri 👏👏👏
🥳persembe gününün galipleri 🥳
@North River :sampiyon:
Hedef_69 Hedef_69 :sampiyon:
pastelfit pastelfit :sampiyon:
@zeyneppk :sampiyon:
_ASTRAL_ _ASTRAL_ :sampiyon:

:KK75::KK36::KK75::KK36::KK75::KK36::KK75::KK36::KK75:14 kişilik grubun 3 gunlük spor sonuclarına gore
1. 4181 puan erenmothers erenmothers :sampiyon::KK36::KK9:
2. 3815 puan Tutku44 Tutku44 :sampiyon::KK22:
3. 3505 puan Hedef_69 Hedef_69 :sampiyon::KK36::KK9:

Hepinizi kalpten tebrik ederim 🌿💝

@Kinoalihatun
@North River
Hallederiz Hallederiz
Hedef_69 Hedef_69
@60kiloyum
@UcurtmaAvcisii
@diyetcigeldihanim
Tutku44 Tutku44
pastelfit pastelfit
@bestnur
@zeyneppk
@DeryaOnDiet
erenmothers erenmothers
_ASTRAL_ _ASTRAL_ Eki Görüntüle 3101214
Yine derece almışım. Fakat artık çok zorlandığım da bi gerçek😢

22 Temmuz cuma
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan
08.30 spor öncesi kahve

11.30 kahvaltı
1 h yumurta
4 tuzsuz zeytin
Domates salatalık biber
1 d hindi füme
1 d ekmak
1 çk kaymak 1 çk reçel

Akşam 17.30
1 çorba kasesi kısır
5 kaşık yoğurtlu tavuk
2 d baklava

Su 2 lt

Spor

45 dk reformer pilates
Adım 11.283

Eklentiler

• 4D13880B-C004-46DE-9E26-DA9880B1A361.png
    4D13880B-C004-46DE-9E26-DA9880B1A361.png
    89 KB · Görüntüleme: 24
Canım 1 bardak kaynar suya 1 tk yada 2 çk kimyon koy 5 dk demlenmiş onu tozuyla birlik iç bana iyi geldi hergun yapacağım artık dene pişman olmayacaksın 😘

Ben bugün ne yaptım kendime de bilmiyorum sıcak sıkıcı bir.gundu cocukla uğraştım öyle bide ailecek maşallah covid patlaması annem amcam yengem şimdi babaannem valla sardı gene maşallah enerjim düştü benim de canım

Çok mantıklı kaptanım Zipzip- Zipzip- sende odaklanırsan rahatça

Mavi Takım ve hllgkchl hllgkchl yeni gelin Kaptan tebrik ediyorum sizi birinciliğini güzel eksilerinizi selamlar
teşekkür ederim canım 🥰
22 temmuz cuma Günü 8025 adım ve 30 dk eliptik ile tamamladım menum ektedir. Bu ara online diyetisyen desteği alıyorum da iyi geldi bana sanki Öpüldünüz iyi geceler
harika ilerliyosun inşallah gönlüne göre olur her şey ❤️🧿
5o ler nasılda yakısır guzel gelınımıze♥️♥️
demiiii çok iyi oldu benim için artık sabit olmam lazım 🥰

Canım gayet güzel eksi. Vücut bazen çok bazen az sonuç veriyo. Haftaya sende çok iyi bir eksi olacak. Çabalar sonuçsuz kalmaz. Kendimden biliyorum😄

İnsan bi yerde pişman oluyo ama vicdan bırakamıyo. Benim şubat ayında barınaktan aldığım yavru, 50 gün uğraştım.veterinerden çıkamadım, çok kötü günler yaşadım. Ama bırakamadım. Melek oldu biliyosun. Ondan sonra biraz çektim kendimi. Ama yine kedim var ve gözünün içine bakıyorum. Yine olsa yine yaparım. Biz buyuz…Dik durmaya çalış diyecek başka şey bulamıyorum maalesef😔

Yine derece almışım. Fakat artık çok zorlandığım da bi gerçek😢
Evet sen de yaşadin. Çok zor bir süreç. 😔

Kesinlikle haklısın canım 🥰🥰 Zipzip- Zipzip- bende ortaaaam gibi düşünüyorum sınavın kalbin gibi güzel geçsin inşallah 🥰🥰🥰
Teşekkür ederim canım 💕💕
Çok mantıklı kaptanım Zipzip- Zipzip- sende odaklanırsan
Teşekkür ederim canim 💕💕
Afiyet olsun canim 💕
22 Temmuz cuma
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan
08.30 spor öncesi kahve

11.30 kahvaltı
1 h yumurta
4 tuzsuz zeytin
Domates salatalık biber
1 d hindi füme
1 d ekmak
1 çk kaymak 1 çk reçel

Akşam 17.30
1 çorba kasesi kısır
5 kaşık yoğurtlu tavuk
2 d baklava

Su 2 lt

Spor

45 dk reformer pilates
Adım 11.283
Afiyet olsun pastelfitim 💕
Zipzip- Zipzip- kaptanım, ancak gelebildim. Bu hafta izinli sayılmak istiyorum 🙏🏻 Ankaradan misafirlerim var, yürüyüş de yapamam, vaktim olmayabilir . Hiçbir takımı etkilemeyeyim canım
Hoşgeldin canim bu haftada ara verdik takimlara 🤗🤗

X