Popüler Konu LenaG ile MasterFit

23 Haziran.
Sabah.
1 yumurta,domates peynir,1 wasa,çay.
Ara
1 yeşil çay.
Öğlen.
1kupa çay,5 form kraker.
Akşam.
Yemek yemedim,minik ekmek kıyısına 2 zeytin,minnak peynir.
Ara
1 kayısı form çay.
Su 1.8 lt.

Zipzip- Zipzip-
Dün tatlı yapmıştım ondan yedim minik 1 kase onu yazmamışım düzenlemeyi kaçırdım.

gecen hafta 83.8
bu hafta 83.3
-0.5kg
%0.596
Eki Görüntüle 3088641
masterfite devam etmek istiyorum ❤️💙
Cordelia Cordelia
Zipzip- Zipzip-
Lavinia_98 Lavinia_98

galiba kendime yeni tarti alacagim sabah tartim 82.8 de gosterdi 2 kez
5 kezde 83.3 gosterdi defalarca in cik in cik dedim atacam bunu yeter ..
Tebrik ederim eksin çok güzel.
Tartının pil bitme dönemindede yapıyor,çok üst üstte çıkıp tartılırsan sabit oluyor biraz bekle öyle tartıl,birde yrde zeminde çok etkiliyor.

Eksin cok guzel tebrik ederim canim 🤩🤩
Bencede bir sorun olabilir tartida surekli seni sabit gosteriyordu 🙈🙈
pes etmeyeceğim kaptanim 🙋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🤸🏻‍♀️ dogum gunume ve bayrama hafif hafif girmek istiyorum .. ben bu hafta daha fazla bekliyorudm aslinda 2 gun duzensiz yattim kaptanim. yoksa spor menum diger haftalara gore daha iyiydi.

Tebrik ederim eksin çok güzel.
Tartının pil bitme dönemindede yapıyor,çok üst üstte çıkıp tartılırsan sabit oluyor biraz bekle öyle tartıl,birde yrde zeminde çok etkiliyor.
evet zeminde cok onemli o banyoda sekilden sekile giriyorum resmen 🤣 bekle tartil bekle ...
neyse pilinide bir degistirip sans verecegim ☺️

Günaydın hanımlar 🥰Birkaç gündür keyifsizdim, rahatsız hissediyodum kendimi. Meğerse idrar yolu enfeksiyonu olmuşum🤦‍♀️Sabah 5’ten beri acildeydim ve sürekli su içtim . Beklemeden de tartılmak zorunda kaldım, kahvaltı edip ilaçları içmem gerekiyodu.
Zipzip- Zipzip-

Geçen Cuma 57,1
Bu cuma 57,6
Fark +500

Eklentiler

• D381BF9E-DC34-4830-922B-662266F104AF.jpeg
    D381BF9E-DC34-4830-922B-662266F104AF.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 16
Günaydın hanımlar 🥰Birkaç gündür keyifsiz dim, rahatsız hissediyodum kendimi. Meğerse idrar yolu enfeksiyonu olmuşum🤦‍♀️Sabah 5’ten beri acildeydim ve sürekli su içtim . Beklemeden de tartılmak zorunda kaldım, kahvaltı edip ilaçları içmem gerekiyodu.

Geçen Cuma 57,1
Bu cuma 57,6
Fark +500
Gunaydin gecmis olsun pastelfitim 😔😔

Günaydın hanımlar 🥰Birkaç gündür keyifsiz dim, rahatsız hissediyodum kendimi. Meğerse idrar yolu enfeksiyonu olmuşum🤦‍♀️Sabah 5’ten beri acildeydim ve sürekli su içtim . Beklemeden de tartılmak zorunda kaldım, kahvaltı edip ilaçları içmem gerekiyodu.

Geçen Cuma 57,1
Bu cuma 57,6
Fark +500
Günaydın pastelcim,çok geçmişler olsun dikkat et kendine canımcım :KK200:
Güzeldi su muhallebisi varya onandı,içine kakao ve madlen kattım şekeri az koydum biraz daha olsaymış iyi olacakmış pratik oldu yani,:KK200:

Geçen Cuma 57,1
Bu cuma 57,6
Fark +500
Aaaa çok geçmiş olsun minnoşum

Gunaydin gecmis olsun pastelfitim 😔😔
Teşekkür ederim 🙏
Günaydın pastelcim,çok geçmişler olsun dikkat et kendine canımcım :KK200:

Güzeldi su muhallebisi varya onandı,içine kakao ve madlen kattım şekeri az koydum biraz daha olsaymış iyi olacakmış pratik oldu yani,:KK200:
Teşekkür ederim 🙏yarına toparlarım inşallah, bugün yatayım biraz, ilaçlar iyi gelir

X