Aile Planlaması lekem geldi normal mi ???

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

greenliis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
227
89
selam arkadaslar
kızlar doğum kontrol hapı kullanmaya yenı basladım. 18temmuz gecesi adetimin ilk günüydü 20 temmuzda ilaca tekrar basladım 2. kutumdayım 23. de temizlendim. bugün ayın 31 i lekem geliyor koyu koyu. normalde ara kanaması olan biri değilimdir. (ertesi gün hapı içtiğim zaman bile ara kanamam olmamıstı) . sabahtan beri tuvalete girdikçe az az gelio kafam karıstı benımde acaba nıe boyle oluyor dıye. düşük filen değildir demi neden böyle olur bı fikriniz var mı?? tesekkürler

zaten ilaç kullanıyormuşsunuz düşük değildir bence ama yinede kadın doğum bölümünde akşam mesaisi yapan bir hastanede doktora görünmeniz iyi olur.

zaten ilaç kullanıyormuşsunuz düşük değildir bence ama yinede kadın doğum bölümünde akşam mesaisi yapan bir hastanede doktora görünmeniz iyi olur.
ilacın etkisi 2. kutudan sonra olur dıye duymustum hep o yuzden boyle tereddut edıyorum. aslında esımde korunuyor ama kaffam karıstı yıne de. düşük olsa galiba sancısı da cok olurmus

Doğum kontrol hapları ara kanama ( koyu kahve leke) yapıyor. Bende de 3 ay kadar oldu. Telaş edilecek bişey yok gibi. Ama ilk fırsatta dr. gidin. Olmadı sağlık ocağına bi uğrayın derim.

ilacın etkisi 2. kutudan sonra olur dıye duymustum hep o yuzden boyle tereddut edıyorum. aslında esımde korunuyor ama kaffam karıstı yıne de. düşük olsa galiba sancısı da cok olurmus
burada söylenen herşey kişiye göre değişiklik gösterebileceğinden yanıltıcı olabilir. biraz izleyin durumunuzu sıkıntı olduğunu düşündüğünüzde dr mutlaka gidin. sizin bünyenizi en iyi siz bilirsiniz.

Doğum kontrol hapları ara kanama ( koyu kahve leke) yapıyor. Bende de 3 ay kadar oldu. Telaş edilecek bişey yok gibi. Ama ilk fırsatta dr. gidin. Olmadı sağlık ocağına bi uğrayın derim.

doğru söylüyorsunuz gitmekte fayda var. bugun gidemeyince aklıma burası geldı sızlere barı sorayım ıstedım. adet kanaması gibi değil de leke leke oluo inşallah ara kanamadır.

bu kullanılan haplar hormon hapları, eh doğal olarak bunyede etkileri oluyordur ister istemez
ara kanama gıbı geldi bana

İlk kulladığımda ben de düşük yapıyorum sanmıştım.
Düzene girriyor zamanla ama üşütmeye veya idrar yolları iltihaplanmaya bağlı hala kanamam oluyor.
Kahverengi olarak. 2-3 gün sürüntü şeklinde devam ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…