Lekeler, Çiller Lekelere çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaa ismi ne acaba
Üye önceki sayfalarda yazmıştı soran oluyor diye buraya ekliyorum. Ben kullanmadım sadece kullanan üyeden mesajı görüp inceledim. İnsta'da oguzasimguncesi veya eczacı anne olarak bulabilirsiniz
Tek tek yazacak vaktim yok maalesef isim vermek yasak mı bilmiyorum ki o kadar cildiyeye para vermiştim çenemdeki sivilce izleri için 9 günde açtı ki zaten bayan eczacı kendisine hamilelik döneminde yapmış yüzü tertemiz 😊 3 kutu kullanmam lazımmış sadace bakalım ne olacak oguzasimguncesi instgramdan hesabı inş biplenmem 🙈
bende ilacın ismini alabilir miyim
Ben de merak ettim kremin ismini. Paylaşır mısınız?
Yaa ismi ne acaba

Hiç uğraşma onla, bende bir sayfada bir eczacı önerisi gördüm neyse girdim baktım aldım şu an krem de 9. Günümdeyim cildim daha şimdiden güzel oldu sadece 3 kutu kullanılacak bakalım merak ediyorum 😊
Memnun kaldınız mı? Birde bana da iletişim numarası verebilir mısınız? Ne kadara aldink6z

Hiç uğraşma onla, bende bir sayfada bir eczacı önerisi gördüm neyse girdim baktım aldım şu an krem de 9. Günümdeyim cildim daha şimdiden güzel oldu sadece 3 kutu kullanılacak bakalım merak ediyorum 😊
Banada özelden yazarmısınız lütfen :)

Ya ben dermaroller ilk defa bugün yaptım üstüne de new essantialsin kolajen serumunu sürdüm. Ürün yorumları çok iyiydi ama ben de merakla bekliyorum sonucu bakalım. Bugün yüzümün fotoğrafını çektim 😂 bin iki kullanımdan sonra fotoğrafla kıyaslicam değişim var mı diye umarım olur. Ben de cilt lekeleri var. Çok değil ama canımı sıkıyor. Bir de ufak kırışmalar başlıyor göz çevremde. Önlem almazsam önüne geçemem gibi hissediyorum inşallah iyi gelir

Sinoz leke kremini öneririm canım benim cildime çok iyi geldi sivilce izlerim vardı bir sürü iyileşmiyodu bi türlü hiç beklemiyodum deniyim diye almıştım ama baya etkisi oldu çok memnun kaldım kime önerdiysem de memnun kaldı

Benim yüzümde de lekeler vardı sinoz kremi gördüm instagram takip ettiğim biri söylemişti kim hatırlamıyorum ama ordan görüp aldım 2-3 hafta içinde net gözlemledim cildimdeki iyileşmeyi öneririm sinozu canım zaten artık baya biliniyo denemediysen dene mutlaka

Oğuzasımannesi bahsediyorsunuz 2 aydır kullanıyorum cok guvenerek basladım çözüm olmadı artık hiçbir ürüne güvenim lalmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X