İğneli Epilasyon Lazer ve İğneli Epilasyon hakkında son noktayı koyuyorum...Herşey burada....

Doktor muayenehanesinde hangi hitap şeklini tercih edersiniz.?

• Hasta

OY: 10 83,3%
  • Müşteri

OY: 2 16,7%

• Ankete Katılan
    12
  • Anket Kapalı .
Ben bu sayfeyı yanlızca sorulara cevap vermek ve kişilere yardımcı olmak için açmıştım.reklam yada para kazanmak hiç amacım olmadı,bunu soru sahibi herkeste bilir.

Ancak ne yazıktır ki ne çok insan eğitimimle,işimle,kişilere hasta diye hitap etmemle ve nekadar gereksiz şeylerle uğraşıp durdular.bundan sonra bu tip sorulara cevabım olmayacak. Piyasada bu şekilde eğitimle donanmış kaç kişi varki zaten,neden bukadar eleştirisel ve açık arama şeklinde yaklaşılırki anlamam.

Sanırım meyve veren ağaç taşlanır.... Bu son yazı
alanımla ilgili her soruyu cevaplamaya hazırım.fakat kişisel sorulara cevap yazmakla kıymetli vaktimi tüketmek istemiyorum,yeterince soruya cevap verdiğimi düşünüyorum.

Iyigünler diliyorum herkese.

Haklısınız tabiki; sadece ilk okuyunca öyle anladığım için sormak istemiştim. Anlayşınız ve cevabınız için teşekkür ederim.

yanlışınız şurda,ben kadın hastalıkları,doğum,menepoz ve hormonlar ile ilgili eğitim aldım,derin ve kapsamlı. Çünkü kadın doğum doktorlarıyla menepoz ve hormon ilaçları üzerine çalıştım bir süre,onlarla karşılıklı diyalog için bu konuda herşeyi bilmelisinizki doktorla bunları tartışıp ikna edebilesiniz.

yani kadın doğum doktoru değilim ben.doktor tıp fakultesini bitirir tus a girer ve üzerine uzmanlık okur.

ufak bir alanda deneyin derken,örn sadece kol altını deneyin 23 seans gelişimi ve ısısını kontrol edin.ancak hekiminiz 6 ay geçmeli demişse, ki zoretanin ve ruakutan gibi ilaçlar ciddi nem kaybı ve deride hassasiyet yaratır mutlaka sabırlı olun ve sürenin geçmesini bekleyin,aksi halde cilt hasar görebilir.atışın derecesini zaten işi yapan uzman deri ve kıl yapınıza göre ayarlayacaktır.

Açıkcası cevaplarınızı çok içten ve yardım amacıyla yaptığınızı düşünüyorum.Zaman ayırıpta yardımcı olduğunuz için çok saolun.Bakalım ben biraz daha bekleyeyim büyük ihtimal zamanı gelince yine kapınızı çalıcam :) İyi çalşmalar..

Merhaba,
Öncelikle kadınlar kulubü iğneli epilasyon bölümüne hoşgeldiniz. Giriş yazınızın iğneli epilasyon bölümünde ’’piyasada bu işi yapan eski elle sayılacak kadar az kişi mevcut’’ ifadenizdeki kişilerden birisi olarak iki yılı aşkın süredir burada kendi açtığım sayfamda iğneli epilasyon konusunda deneyimlerimi paylaşarak hem iğneli epilasyonun tanıtımını yapmaya çalışmakta hem de ihtiyaç duyanlara yardımcı olmaya çalışmaktayım. Bu nedenle sizin yazılarınızı da sayfanızı açmış olduğunuz günden itibaren dikkatle takip ediyorum.
Yazılarınız kapsamında gerek vermiş olduğunuz bilgilerde gerekse düşüncelerinizde, katılmadığım birkaç husus olsa da (hem konuyu dağıtmak hem de bir tartışma ortamı yaratmak istemediğimden bunlara burada değinmeyeceğim) genel olarak faydalı katılımlarınız ile herkes için önemli bir kazanç olacağınız kanaatindeyim. Sayfa başlığı seçiminizde hem lazer hem de iğneli epilasyon yöntemi için Son Noktayı koyma konusundaki son derece iddialı tercihinizin (ki nacizane tavsiyem gelişmeye açık olabilmek için son noktayı koymamanız olacak) dayanağının, almış olduğunuz eğitimlerden kaynaklandığını düşünüyorum. Nede olsa bilgi güçtür. Bu nedenle de sizi eğitim esaslı sorularım ile yoracağım. Bu sorular ile kendi merak ettiklerime cevap aramanın yanı sıra esas olarak hem uygulama ihtiyacı duyan kişilerin araştırmalarında kendilerine bir yol çizmelerinde hem de meslek olarak seçmeyi düşünenlere yardımcı olmayı hedeflediğimi de belirtmek isterim.
Ancak bunlardan önce öğrenmek istediğim başka bir husus var cevaplarsanız memnun olurum. Gerek eğitimlerinizde gerekse faaliyetlerinizde hem iğneli epilasyon hem de diğer yöntemler olmasına rağmen yazılarınız için Lazer epilasyon bölümünü değil de iğneli epilasyon bölümünü tercih etmenizin nedeni eğitim ve faaliyetlerinizde iğneli epilasyonun ağırlıklı olarak yer alması mıdır. Ya da böyle olmamasına rağmen iğneli epilasyon yöntemine daha fazla mı güven duyuyorsunuz? Yoksa iğneli epilasyon yöntemine olan ilgi ve bilgiden mi hoşnut değilsiniz. Neyse soru tipi olarak çoktan seçmeliyi tercih etmeyeyim klasik olarak siz cevaplarsanız daha iyi olacak galiba. Bu arada sorum nedeni ile tercihinizden dolayı rahatsız olduğumu düşünmeyin sakın, tam tersine bundan memnun olduğumdan emin olabilirsiniz.
Yazılarınızda 4 sene pfizer da görev yaptığınızı, 4 sene farmakoloji bir sene de kadın doğum ve dermatoloji eğitimi aldığınızı , uzmanlık alanınızı iğneli epilasyon ve lazer epilasyon üzerine devam ettirdiğinizi ve bence hepsinden önemlisi gazi üniversitesinden estetiysen ustalık usta öğretici belgesine sahip olduğunuzu belirtmişsiniz.
Siz açıklamamışsınız ama belki bilmeyenler olabilir düşüncesi ile farmakolojinin hata yapmamak adına internetten aldığım tanımını paylaşmak istiyorum. Farmakoloji: İlaçların yapımından kullanıma sunulmasına, ilaçlar ile biyolojik dizgeler arasındaki etkileşimleri inceleyen bilim dalıdır. Bu konuda almış olduğunuz eğitimin size pfizer da görev yaptığınız dönemde çok önemli katkıları olmuştur mutlaka ama özellikle iğneli epilasyon yöntemi için herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşılmadığı durumlarda sıfır katkı demek haksızlığında bulunmayayım ama önemli bir katkısı olmadığı inancındayım bu nedenle bu eğitiminize de saygı duymakla birlikte konumuzun dışında tutacağım. Sorularım esas olarak dermatoloji eğitiminiz, Lazer ve iğneli epilasyon üzerine devam ettirdiğinizi belirttiğiniz uzmanlık alanınız ve en önemlisi de Gazi Üniversitesinden aldığınız Estetiysen Ustalık Usta Öğretici Belgesine nasıl sahip olduğunuz konularında olacak.
Bu sayfaları takip edenlerin büyük oranda bilgi sahibi olduğuna inanıyorum ama yine de dermatolojinin de tanımını hatırlatalım. Dermatoloji: Cilt hastalıkları ve tedavisi ile ilgilenen tıp dalı. Halen bir dermatolog ile birlikte faaliyette bulunduğunuzu belirtmişsiniz. Sanırım bu zorunluluktan kaynaklanıyor ama bu zorunluluğun bulunmadığı işletmelerde dahi sizin almış olduğunuz seviyede bir yıllık bir temel eğitimin sonsuz yararları olacaktır. Temel eğitim derken bilmem doğrumu söylüyorum. Lütfen bu eğitimi nasıl aldığınızı biraz açarmısınız. Nasıl bu eğitim alınabilmektedir yani eğitime başlayabilmenin şartları nelerdir. Eğitim nerelerde, kimler tarafından ne kadar süreli olarak verilmektedir? Eğitim sonunda geçerliliği ne olan nasıl bir belgeye sahip olunmaktadır?
Uzmanlık alanınızın Lazer ve iğneli epilasyon olduğunu belirtmişsiniz ama bu konuda da sanırım nasıl, nerede, ne zaman gibi soruların cevabı büyük önem taşımakta.
Gazi Üniversitesinden aldığınızı belirttiğiniz Estetiysen Ustalık Usta Öğretici Belgesine ait yukarıdaki aynı sorulara ait cevapların belki ilk anda uygulama ihtiyacında olanlardan çok, bu konuda meslek tercihi olanları ilgilendireceği akla gelebilir ama onca olumsuzluğun yaşandığı sektördeki duruma detaylı bakıldığında bu konunun ne derece önem taşıdığı gerçeği yadsınamaz değil mi.
Tüm bu sorularım içerisinde benim kişisel olarak da cevabını en çok merak ettiğim ise özellikle iğneli epilasyon konusunda uygulamalı eğitimlerin nasıl ve hangi süreyle verilip yeterliliğinin nasıl tespit edildiği konusu. Kitabi bilgileri elbette çok önemsiyorum ama özellikle uygulama eksikliği olduğu taktirde vahim sonuçlarla karşılaşmak maalesef kaçınılmaz oluyor.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

aysel hanım bizleri çok güzel bilgilendiriyorsunuz bravo sizin gibi uzmanlar iyiki var

Açıkcası cevaplarınızı çok içten ve yardım amacıyla yaptığınızı düşünüyorum.Zaman ayırıpta yardımcı olduğunuz için çok saolun.Bakalım ben biraz daha bekleyeyim büyük ihtimal zamanı gelince yine kapınızı çalıcam :) İyi çalşmalar..

rica ederim,herzaman burdayım.iyi niyeti anlamış olmanız ve fayda sağlamış olmam benim için yeterli bir mutluluk kaynagıdır.görüşmek üzere.

Haklısınız tabiki; sadece ilk okuyunca öyle anladığım için sormak istemiştim. Anlayşınız ve cevabınız için teşekkür ederim.

memnuniyetle gereken her soruyu bıkmadan cevaplarım , ancak şunuda unutmamak gerekir salonlarda lazer tedavisi yasaktır.ancak doktor nezaretinde yapılabilir.ben bu nedenle bir dermatologla birlikte çalışmaktayım.

merhaba leon bende ankaradayım ve yüz bölgeme iğneli yaptırmak istiyorum. adresin ve telefon biligilerini banada msj atarmısın. bu hafta içerisinde yaptırmam lazım acil cevabını bekliyorum.hoşcakal.

merhaba leon bende ankaradayım ve yüz bölgeme iğneli yaptırmak istiyorum. adresin ve telefon biligilerini banada msj atarmısın. bu hafta içerisinde yaptırmam lazım acil cevabını bekliyorum.hoşcakal.

sonrasında tekrar dönemedim sana,umarım memnun kalmışsındır gittiğin yerden.ancak okadar güzel ve çıtı pıtı sınki takılma 3-5 kıla :)

teşekkür ederim leon bana çok güven verdiğini söyledim sana ancak tekrar gelebilmem için vakit kalmadı. sormam gerkenler vardı hala:) görüşmek için yarım saat beklemek zorunda kaldım. iğne fiyatını sorsam burdan cevap verirsen sevinirim. artık birkaç hafta sonra geleceğim. tedbirimi alıp geleyim.

teşekkür ederim leon bana çok güven verdiğini söyledim sana ancak tekrar gelebilmem için vakit kalmadı. sormam gerkenler vardı hala:) görüşmek için yarım saat beklemek zorunda kaldım. iğne fiyatını sorsam burdan cevap verirsen sevinirim. artık birkaç hafta sonra geleceğim. tedbirimi alıp geleyim.

istediğin zaman arayıp görüşebilirsin.kendine iyi bak.

arakadaşalr merhaba tüylerinden bıkm ış biri olarak her yolu deniyorum şimdilerde yeni bi ürün çıkmış 21 sonun da tyülere veda ediyormuşuz tvde izledim verdikleri numarayı aradım ve çalışan bayan kullandığını ve 3 aydır hiç çıkmadığını söylüyor kesiin garanti veriyor ama ben yinede tereddüt içerisindeyim ne kadar gerçek bilemiyorum sizce alıp denessemmi aranızda bu ürünü duyan varmı

hıc bılgım yok ama arkadaslar kreme falan para vercegınıze epılasyona gıtmenıze tavsıye ederım gercekten en ıyı yontemm

mrb bende lazer epılasyona gıttım etkılı ama pahalı bana ıstanbulda fiyatı uygun alexander makınesıne gıden arkadaslar yardımcı olablrmı

mrb bende lazer epılasyona gıttım etkılı ama pahalı bana ıstanbulda fiyatı uygun alexander makınesıne gıden arkadaslar yardımcı olablrmı

ben anadolu yakasında acıbademde cındy var oraya gıdıyorum fiyatıda uygun grupfonıden satın almıstım oraları takıp edebılırsın sımdılık cok memnunum 5 seansım oldu baya azalma var herkes sasırıo

ben anadolu yakasında acıbademde cındy var oraya gıdıyorum fiyatıda uygun grupfonıden satın almıstım oraları takıp edebılırsın sımdılık cok memnunum 5 seansım oldu baya azalma var herkes sasırıo

tatlım ama zaten 5 seasta bıtmıs olması gerekmıyormuydu

SEMPREMAJ İLE VÜCUTTA İSTENMEYEN TÜYLERE SON VEDA

PEELING

Kılcal damarları harekete geçirmek ve cilt gözeneklerini açmak amacıyla kullanılır. Peeling uygulaması ciltteki ölü deri tabakasını alırken, daha önceden oluşmuş batık kılları yüzeye çıkarır. Yeni batıkların oluşmasını da engeller. Kılcal damarları harekete geçiren kan dolaşımını hızlandıran peeling uygulaması, cildimizi ağdaya hazırlar. Böylelikle sir ağda sırasında daha az acı hissedilir. İçeriğinde yer alan greyfurt ve limon özleri sayesinde cildimiz tazelenmiş olur.

Su bazlı üretilen ürünümüzde, insan vücudunun %80’inin su olduğu göz önüne alınmış ve cildin nem dengesi korunmuştur. Sizi berrak ve temiz bir cilde götüren yolun ilk başlangıcı peeling uygulamasıdır.

TONİK

Peeling uygulamasından sonra cildi temizlemek amacıyla kullanılır. Peelingle kaldırılan ölü deri tabakasının cilt üzerinden uzaklaştırılmasını sağlar ve kıl köklerini açar.

Hassasiyet derecesi düşünülerek hazırlanmış olan ürünümüzde; gülsuyu, lavanta extratı, kafirun ve allantoin gibi bitkisel özler bulunmaktadır. Bu özler, cildin sakinleşmesini sağlar ve acısız bir ağda yapma imkanı tanır. Cildi alerjik etkilere karşı korur.

SİR AĞDA

Bitkisel içerikli doğal reçine, balmumu ve talk pudradan oluşan Sempremaj Sir Ağda, aynı noktada 6 kez uygulanabilme özelliğine sahiptir. Bu durum şu anlama gelir: Sempremaj Pasif Tüyler Sir Ağda, aynı noktada defalarca uygulansa bile ciltte tahriş, kızarıklık ve yırtılma oluşturmaz. Aynı noktada 6.uygulama sonunda sadece kızarıklık ve daha sonraki uygulamalarda tahriş oluşur. Bu durum çok önemli noktadır. Vücut kıllarının yön durumuna göre çeşitli bölümlerden oluştuğu düşünülürse, aynı noktaya uygulanabilme özelliği son derece önemlidir. Yüz-vücut kıl ve tüylerinin yönü farklı farklı olduğundan dolayı birden fazla uygulama gerekecektir. Sempremaj Ağda en küçük boydaki tüy ve kılları alabilme özelliği ile kolay ve rahat bir bakım sağlar.

SİR AĞDA SONRASI TEMİZLEME YAĞI

Her sir ağdadan sonra, ağda kalıntılarını temizlemek amacıyla, ağda temizleme yağı kullanılır. Bugüne kadar ağda temizlemede likit parafin kullanılırken, şimdi yüzde yüz doğal bitkisel yağlardan oluşturulmuş yeni bir ürün söz konusudur: Sempremaj Ağda Temizleme Yağı... İçeriğinde bulunan aloe vera, mürver çiçeği ve sarı kantaron bitki özleri cilde elastikiyetini geri kazandırırken, cildinizi sakinleştirir ve sizi ağda kalıntılarından tamamen kurtarır. Sempremaj Ağda Temizleme Yağı, cilt hassasiyeti göz önünde bulundurularak hazırlanmış bir üründür.

Temizlenen ve ölü deri tabakası kaldırılan cilt enfeksiyona açık hale gelir. Cildin enfeksiyon kapmaması ve hasar görmememesi çok önemlidir. Bu nedenle Sempremaj Ağda Temizleme Yağı mutlaka ve mutlaka kullanılmalıdır. Herhangi bir nedenle başka bir ağda temizleme ürünü kullanılması uygun olmamakla birlikte, tüy sorununun yok edilmesinde gereken performans sağlanamayacaktır.

TÜY AZALTICI VÜCUT LOSYONU

Sempremaj Tüy Azaltıcı Bakım Losyonu, sir ağdanın yapılmasından 24 saat sonra kullanılacak olan üründür. İçeriğinde bulunan deniz yosunlarından elde edilen Pseudoalteromonas özü, kılcal damarlar ve kıl soğancığı arasını besler. Bu durum, kılların zayıflayıp yok olamasını sağlayacaktır. Vücut losyonumuz bugüne kadar yanlış yapılmış uygulamalardan kaynaklanan sorunların da çözülmesine yardımcı olacaktır. İçeriğinde bulunan karakafes bitkisinden elde edilen allantoin özü cilt renginin dengelenmesine;şimdiye kadar oluşan cilt kararmalarının düzenlenmesine, kananga ve paçuli bitkilerinin özü bugüne kadar sarkmış, deforme olmuş tenin toparlanmasına; lavanta ve melissa bitkileri ise cildi sakinleşmesine ve alerjen etkilerden uzak kalmasına yardımcı olur. Tamamen losyonun cilt tarafından emilimini sağlamak için nano teknloji uygulanmıştır. Böylece aktif görevin hızla gerçekleştirmesi sağlanmaktadır. Günlük kullanıma uygun olan vücut losyonumuz sürekli kullanılabilecek bir ürün olup sizi ikinci bir losyon kullanma maliyetinden kurtarır.

VÜCUT BÖLGESİ UYGULAMA

Peeling: Temzilenecek olan bölgeye dairesel hareketlerle yumuşak masaj yapılır ve cildin ölü hücre tabakasının atılması sağlanır.

Tonik: Sempremaj Peeling uygulanan cilt, pamuk yardımıyla toniklenerek temizlenir. Ağda öncesi hazırlık tamamlanmış olur.

Ağda: Sempremaj Sir Ağda, kesinlikle Sempremaj Sir Ağda Makinesinde 40 dakika sürede eritilmelidir. Ağda, uygulama yapılacak bölgenin tüy çıkış yönünde uygulanmalı ve tüyler, tüy çıkış yönünün tersine çekilmelidir. Ağdanın tüy çıkış yönünde uygulanması çok önemlidir. Aksi takdirde kırılma ve batıklar oluşur. Aynı bölgeye Beş kez uygulanabilir. Ağda öncesi Sempremaj Peeling ve Sempremaj Tonik uygulaması gerekir.

Ağda Sonrası Temizleme Yağı: Ağda yapıldıktan sonra kalıntıları temizlemek amacıyla uygulanır. Mutlaka kullanılması gerekir.cildi enfeksiyona karşı korur. Başka bir temizleme gerecinin kullanılması istenilen sonucu sağlamaz. Temizleme yağını masaj yaparak uygulamak gerekir.

Ağda Sonrası Bakım Losyonu: Diğer işlemler yapılıp tamamlandıktan 24 saat sonra uygulamaya başlanır. Gece kullanılacak bakım losyonu günlük uygulanmalıdır. Yüze uygulanan günlük Sempremaj Peeling ve Sempremaj Tonik kullanılmasına ihtiyaç yoktur. Duştan sonra temiz cilde uygulanması tavsiye edilir. Aynı zamanda vücuda bakım yaptığından dolayı, vücut losyonu kullanmanıza gerek yoktur. Vücut peelingi günlük kullanıma uygundur. En az 21 gün süre ile sempremaj bakım losyonunun kullanılması kılların tamamen yok olmasını sağlar.

Not: Sempremaj cilt bakım setleri bayanların regl dönemi bittikten sonra kullanılmalı ve ağdanın yapıldığı gün en az 12 saat süre ile duş alınmamalıdır.

Çünkü buradaki en büyük faktör Sempremaj ağda temizleme yağının cilde iyi nüfuz etmesini sağlamaktır. Neticeye ulaşabilmemiz için bu uygulama süresine mutlaka uyulmalıdır.ürün tanıtımı bu arkadaşlar ne yapmam lazım????karar veremiyorum

merhaba öncelikle cevabınız için tşkr ederim.eğer sorun olmazsa birşey daha sormak istiyorum.
dudak çevresi iğneli epilasyonla ne kadar sürede biter??ortalama birşey söyleyebilirmisiniz?

SEMPREMAJ İLE VÜCUTTA İSTENMEYEN TÜYLERE SON VEDA

PEELING

Kılcal damarları harekete geçirmek ve cilt gözeneklerini açmak amacıyla kullanılır. Peeling uygulaması ciltteki ölü deri tabakasını alırken, daha önceden oluşmuş batık kılları yüzeye çıkarır. Yeni batıkların oluşmasını da engeller. Kılcal damarları harekete geçiren kan dolaşımını hızlandıran peeling uygulaması, cildimizi ağdaya hazırlar. Böylelikle sir ağda sırasında daha az acı hissedilir. İçeriğinde yer alan greyfurt ve limon özleri sayesinde cildimiz tazelenmiş olur.

Su bazlı üretilen ürünümüzde, insan vücudunun %80’inin su olduğu göz önüne alınmış ve cildin nem dengesi korunmuştur. Sizi berrak ve temiz bir cilde götüren yolun ilk başlangıcı peeling uygulamasıdır.

TONİK

Peeling uygulamasından sonra cildi temizlemek amacıyla kullanılır. Peelingle kaldırılan ölü deri tabakasının cilt üzerinden uzaklaştırılmasını sağlar ve kıl köklerini açar.

Hassasiyet derecesi düşünülerek hazırlanmış olan ürünümüzde; gülsuyu, lavanta extratı, kafirun ve allantoin gibi bitkisel özler bulunmaktadır. Bu özler, cildin sakinleşmesini sağlar ve acısız bir ağda yapma imkanı tanır. Cildi alerjik etkilere karşı korur.

SİR AĞDA

Bitkisel içerikli doğal reçine, balmumu ve talk pudradan oluşan Sempremaj Sir Ağda, aynı noktada 6 kez uygulanabilme özelliğine sahiptir. Bu durum şu anlama gelir: Sempremaj Pasif Tüyler Sir Ağda, aynı noktada defalarca uygulansa bile ciltte tahriş, kızarıklık ve yırtılma oluşturmaz. Aynı noktada 6.uygulama sonunda sadece kızarıklık ve daha sonraki uygulamalarda tahriş oluşur. Bu durum çok önemli noktadır. Vücut kıllarının yön durumuna göre çeşitli bölümlerden oluştuğu düşünülürse, aynı noktaya uygulanabilme özelliği son derece önemlidir. Yüz-vücut kıl ve tüylerinin yönü farklı farklı olduğundan dolayı birden fazla uygulama gerekecektir. Sempremaj Ağda en küçük boydaki tüy ve kılları alabilme özelliği ile kolay ve rahat bir bakım sağlar.

SİR AĞDA SONRASI TEMİZLEME YAĞI

Her sir ağdadan sonra, ağda kalıntılarını temizlemek amacıyla, ağda temizleme yağı kullanılır. Bugüne kadar ağda temizlemede likit parafin kullanılırken, şimdi yüzde yüz doğal bitkisel yağlardan oluşturulmuş yeni bir ürün söz konusudur: Sempremaj Ağda Temizleme Yağı... İçeriğinde bulunan aloe vera, mürver çiçeği ve sarı kantaron bitki özleri cilde elastikiyetini geri kazandırırken, cildinizi sakinleştirir ve sizi ağda kalıntılarından tamamen kurtarır. Sempremaj Ağda Temizleme Yağı, cilt hassasiyeti göz önünde bulundurularak hazırlanmış bir üründür.

Temizlenen ve ölü deri tabakası kaldırılan cilt enfeksiyona açık hale gelir. Cildin enfeksiyon kapmaması ve hasar görmememesi çok önemlidir. Bu nedenle Sempremaj Ağda Temizleme Yağı mutlaka ve mutlaka kullanılmalıdır. Herhangi bir nedenle başka bir ağda temizleme ürünü kullanılması uygun olmamakla birlikte, tüy sorununun yok edilmesinde gereken performans sağlanamayacaktır.

TÜY AZALTICI VÜCUT LOSYONU

Sempremaj Tüy Azaltıcı Bakım Losyonu, sir ağdanın yapılmasından 24 saat sonra kullanılacak olan üründür. İçeriğinde bulunan deniz yosunlarından elde edilen Pseudoalteromonas özü, kılcal damarlar ve kıl soğancığı arasını besler. Bu durum, kılların zayıflayıp yok olamasını sağlayacaktır. Vücut losyonumuz bugüne kadar yanlış yapılmış uygulamalardan kaynaklanan sorunların da çözülmesine yardımcı olacaktır. İçeriğinde bulunan karakafes bitkisinden elde edilen allantoin özü cilt renginin dengelenmesine;şimdiye kadar oluşan cilt kararmalarının düzenlenmesine, kananga ve paçuli bitkilerinin özü bugüne kadar sarkmış, deforme olmuş tenin toparlanmasına; lavanta ve melissa bitkileri ise cildi sakinleşmesine ve alerjen etkilerden uzak kalmasına yardımcı olur. Tamamen losyonun cilt tarafından emilimini sağlamak için nano teknloji uygulanmıştır. Böylece aktif görevin hızla gerçekleştirmesi sağlanmaktadır. Günlük kullanıma uygun olan vücut losyonumuz sürekli kullanılabilecek bir ürün olup sizi ikinci bir losyon kullanma maliyetinden kurtarır.

VÜCUT BÖLGESİ UYGULAMA

Peeling: Temzilenecek olan bölgeye dairesel hareketlerle yumuşak masaj yapılır ve cildin ölü hücre tabakasının atılması sağlanır.

Tonik: Sempremaj Peeling uygulanan cilt, pamuk yardımıyla toniklenerek temizlenir. Ağda öncesi hazırlık tamamlanmış olur.

Ağda: Sempremaj Sir Ağda, kesinlikle Sempremaj Sir Ağda Makinesinde 40 dakika sürede eritilmelidir. Ağda, uygulama yapılacak bölgenin tüy çıkış yönünde uygulanmalı ve tüyler, tüy çıkış yönünün tersine çekilmelidir. Ağdanın tüy çıkış yönünde uygulanması çok önemlidir. Aksi takdirde kırılma ve batıklar oluşur. Aynı bölgeye Beş kez uygulanabilir. Ağda öncesi Sempremaj Peeling ve Sempremaj Tonik uygulaması gerekir.

Ağda Sonrası Temizleme Yağı: Ağda yapıldıktan sonra kalıntıları temizlemek amacıyla uygulanır. Mutlaka kullanılması gerekir.cildi enfeksiyona karşı korur. Başka bir temizleme gerecinin kullanılması istenilen sonucu sağlamaz. Temizleme yağını masaj yaparak uygulamak gerekir.

Ağda Sonrası Bakım Losyonu: Diğer işlemler yapılıp tamamlandıktan 24 saat sonra uygulamaya başlanır. Gece kullanılacak bakım losyonu günlük uygulanmalıdır. Yüze uygulanan günlük Sempremaj Peeling ve Sempremaj Tonik kullanılmasına ihtiyaç yoktur. Duştan sonra temiz cilde uygulanması tavsiye edilir. Aynı zamanda vücuda bakım yaptığından dolayı, vücut losyonu kullanmanıza gerek yoktur. Vücut peelingi günlük kullanıma uygundur. En az 21 gün süre ile sempremaj bakım losyonunun kullanılması kılların tamamen yok olmasını sağlar.

Not: Sempremaj cilt bakım setleri bayanların regl dönemi bittikten sonra kullanılmalı ve ağdanın yapıldığı gün en az 12 saat süre ile duş alınmamalıdır.

Çünkü buradaki en büyük faktör Sempremaj ağda temizleme yağının cilde iyi nüfuz etmesini sağlamaktır. Neticeye ulaşabilmemiz için bu uygulama süresine mutlaka uyulmalıdır.ürün tanıtımı bu arkadaşlar ne yapmam lazım????karar veremiyorum

tüm açıklamayı kudum dikkatle,mantıklı hiçbir taraf bulamadım...çocukluğumdan bu yana onca yöntem sunulduki ticari amaçlı,ne yazıkki eğer baştan okuduysanız topiği ve aldığım eğitim ve deneyimlere bir nebze olsun güven duyduysanız,size tek tavsiyem boşuna para harcamamanız olur...sonuç garanti deselerde,siz memnun kalmadığınızda zaten muhatap alacak kimseyi bulamazsınız karşınızda.... iyigünler diliyorum.

merhaba öncelikle cevabınız için tşkr ederim.eğer sorun olmazsa birşey daha sormak istiyorum.
dudak çevresi iğneli epilasyonla ne kadar sürede biter??ortalama birşey söyleyebilirmisiniz?

her kıl köküne 4 ile 5 kez giriş yapıldığında tüyleriniz biter.dudak üstü en çok acıyan ve lekeye en müsait alandır. iyi bir yer tercih etmenizi ve uyuşturtarak çalıştırmanızı öneririm.

X