Lazer mi dermapen mi altın iğne mi acilll

esmdgn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2024
81
9
20
İki yanağımda da akne çukurları ve sivilce lekeleri var yardımcı olun çoğu kişi hastanede yaptır diyor istanbul anadolu tarafındayım nerde yaptırmalıyım acil cevap verebilir misiniz?

İki yanağımda da akne çukurları ve sivilce lekeleri var yardımcı olun çoğu kişi hastanede yaptır diyor istanbul anadolu tarafındayım nerde yaptırmalıyım acil cevap verebilir misiniz?
Ben dermapen yaptirmistim 5 sene önce gözenekler icin(hafif gözenek) hic hir etkisi olmadi. Canimin yanmasi da cabasi. Sadece tenimin rengi acilmisti. Fondöten kullanmis gibi duruyordu. Sadece o kadar.

Dermapen yaptırdım ben. Sonrasında epey kızarıyorsunuz aklınızda olsun. İzler için etkili ben memnun kaldım. Doktor olmayan yerde yaptırmayın. Hatta bizzat doktor kendisi yapsın.

Ben dermapen yaptirmistim 5 sene önce gözenekler icin(hafif gözenek) hic hir etkisi olmadi. Canimin yanmasi da cabasi. Sadece tenimin rengi acilmisti. Fondöten kullanmis gibi duruyordu. Sa

Dermapen yaptırdım ben. Sonrasında epey kızarıyorsunuz aklınızda olsun. İzler için etkili ben memnun kaldım. Doktor olmayan yerde yaptırmayın. Hatta bizzat doktor kendisi yapsın.
Nerde yaptırdın

X