Lazer Epilasyon Lazer epilasyon sonrası ter kokusu

esrahat

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2016
7
0
34
Merhabalar, gecen yıl lazer epilasyona gidiyordum bıraktım, sonrasında terleme ve koltuk altında koku oluşumu problemleri ile tanıştım, yardımcı olabilir misiniz nasıl kurtulabilirim

Tek mağdurun ben olmadığımı biliyorum,

aynı problemi aylardır ben de yaşıyorum ve hala çözüm bulabilmiş değilim. herkes seanslar bitince geçer diyor seanslar bittikten sonra koku olmaya başladı zaten ben de. insan içine çıkmak istemiyorum bazen yanımda yedek tişört taşıyorum. çözümü bulabilen varsa lütfen yardım etsin

Sanırım bunun tedavisi yok 😒 Bende de lazer sonrası terleme ve koku oldu. 3 yıldır da düzelmedi. Sürekli driclor kullanıyorum. Öncesinde roll on kullandığımda hiç koktuğumu hatırlamıyorum terlesem bile şimdi ne sürersem süreyim kokuyorum. Tek çözüm driclor ama o da çok zararlı :KK43: çözüm bulabilen yardım ederse çok sevinirim

Sanırım bunun tedavisi yok 😒 Bende de lazer sonrası terleme ve koku oldu. 3 yıldır da düzelmedi. Sürekli driclor kullanıyorum. Öncesinde roll on kullandığımda hiç koktuğumu hatırlamıyorum terlesem bile şimdi ne sürersem süreyim kokuyorum. Tek çözüm driclor ama o da çok zararlı :KK43: çözüm bulabilen yardım ederse çok sevinirim
Hormonlarla alakali olabilir mi acaba lazer isini sonucta ter bezlerine kadar ulasmiyor bende yaptirdim 8 seans ama hic boyle bir problem yasamadim insallah gecer biran once 🙂😐

Hormonlarla alakali olabilir mi acaba lazer isini sonucta ter bezlerine kadar ulasmiyor bende yaptirdim 8 seans ama hic boyle bir problem yasamadim insallah gecer biran once 🙂😐
bana şöyle dediler bazı insanların ter bezleri yüzeye yakın oluyormuş benim de mesela derim çok incedir ve yapan kız da işini iyi bilmiyordu bence çok canım yanmıştı 3. seansta zaten ondan sonra başladı koku. Yüksek dozda yapınca ter bezlerimi fazla uyarmış :KK43:

X