Lavabom su akıtmış mobilya şişmiş ne yapmalıyım?

cactussvibee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2024
5
1
Merhaba , banyomda bi süredir gideremediğim bir koku vardı nadir kullandığım için az önce farkettim ki lavabo su akıtmış banyo mobilyası şişmiş ve çok kötü kokuyor bu kokuyu ve ıslaklığı nasıl giderebilirim evimde çift banyo var o yüzden geç farkettim. Şimdiden teşekkür ederim

Merhaba , banyomda bi süredir gideremediğim bir koku vardı nadir kullandığım için az önce farkettim ki lavabo su akıtmış banyo mobilyası şişmiş ve çok kötü kokuyor bu kokuyu ve ıslaklığı nasıl giderebilirim evimde çift banyo var o yüzden geç farkettim. Şimdiden teşekkür ederim
Canım merhaba ıslak ve su tutmuş zeminleri mutlaka bir kurutma makinesi ya da havlu vaditasıyla kurut iyice nemini alsın bu nemi toplayan talaşlar oluyor onları bir süre bekletebilirsin ama eğer zemin çok kötüyse mecbur çürüme olmaması için zemini değiştir. Ama kuruduktan sonra geçiyorsa koku üzerine bir muşamba ört sonra onun üstüne de paspas ört

Merhaba , Bi nebze mobilyalar kuruyup koku azaldı tamamen kurtulmak çok mümkün değil sanırım ama bu muşamba olayını deneyeceğim teşekkür ederim 🌸🌸🫶🏼

X