Laparoskopik Abdominal Serklaj yapan doktorlar

Merhaba sizin erken doğum sancılarını mi geliyordu abdominal serkulaj mi yaptınız abdominal serkulaj yaptığınız halde kayıp yasadiniz mi

Merhaba sizin erken doğum sancılarını mi geliyordu abdominal serkulaj mi yaptınız abdominal serkulaj yaptığınız halde kayıp yasadiniz mi
Abdominal serklajin erken doğum sancısı ile ilgisi yok. Evet her 2 gebelikte de sebebi belirsiz erken doğum sancısı yüzünden doğum yaptım.

Serklaji 2 kaybım var, Rahim ağzının açılma riski gibi bir riske girmeyelim diye yaptılar.

2.gebeliktw vajinal.serklajim vardı. Doğum sancısı gelince yine doguma.

Serklajin ise yarayip yaramadigi noktada ben doğru örnek değilim. Rahim ağzı yetmezliği sebebi ile serklaj olmis kişilere bakmak lazım. Benim asıl sorunum.dogumun erken başlaması

Ama abdominal serkulaj hiç yaptirmadiniz dimi

Ama abdominal serkulaj hiç yaptirmadiniz dimi
Yaptırdim 2. Kayiptan sonra ama 3.kez hamile değilim daha.

Erken doğum sancısı gelirse abdomiserklaj hiç bir işe yaramiyor, dez avantajı sezeryan olmak zorunda kaliyormussun.

Erken doğum sancısı gelirse abdomiserklaj hiç bir işe yaramiyor, dez avantajı sezeryan olmak zorunda kaliyormussun.
İstanbul kanuni sultan Süleyman hastanesinde perinatolog prof onuda takipte kalacağız dedi inşallah bi sıkıntı olmaz

Sizin abdominal serklaj sebebi Rahim ağzı yetmezliği mi ?
Bu tanı daha önce konulmadı bana hatta her zaman rahim yolun uzun dendi ama şu anki prof senin ileri derecede yetmezligin var dedi bakalım ben daha haziranda kaybettim ama istiyorum yine 34 yaşındayım geçilmek istemiyorum

Bu tanı daha önce konulmadı bana hatta her zaman rahim yolun uzun dendi ama şu anki prof senin ileri derecede yetmezligin var dedi bakalım ben daha haziranda kaybettim ama istiyorum yine 34 yaşındayım geçilmek istemiyorum
Gebeligin 12. Haftasından itibaren ölçüm yapılması gerekiyor vajinal ultrason ile. Abdominal uktrasonda cikmayabiliyormus.

Eger dogum.sonrasi bile doktor Rahim ağzında yetmezlik tespit ettiyse operasyon evet sart. Abdominal serklaj insallah iyi gelir.

Yasa takilma, son 3 yılda 2 bebek kaybettim. Doktor 1 yıl hamileliği izin vermedi üzerine. 35 yaşım, 2021 itibari ile 36 olacağım. Duan yaşın degik sağlıklı hamilelik olsun. Hayırlı olmayacak hamileliği nasip etmesin Allah cnm

Sizin abdominal serklaj sebebi Rahim ağzı yetmezliği mi ?
Ozelden numarami
Sil tikladım şimdide ozelden attigin sms göremiyorum

Cnm sen abdomınal dısında tedbır amaclı erken dogumu onlemek ıcın test vs yaptırdınmı

Cnm sen abdomınal dısında tedbır amaclı erken dogumu onlemek ıcın test vs yaptırdınmı
Hamilelikte enfeksiyon için ayda 2 3 kez test yapılıyordu.Enfeksiyon çıkmadı, bu sebepten değildi. Rahim filmi istediler o da normal. Başka da test istemedi gittiğim perinatilog prof lar

Abdominal serkulaj oldum dün kapalı diye gidim ama açık ameliyata çevirmişlerdir kanayinca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…