Laparoskopik Abdominal Serklaj yapan doktorlar

Abdominal serklaj oldum, sorusu olana yardımcı olabilirim belki.

Çok geçmiş olsun.
Prof mu yaptı ameliyatı?
Süreç nasıldı?

Çok geçmiş olsun.
Prof mu yaptı ameliyatı?
Süreç nasıldı?

teşekkürler
Evet Prof yaptı
Laparoskopik olduğu için hayata erken dönüyorsunuz, 1 gece hastanede yatıp taburcu oldum. Ameliyattan 5 gün sonra işbaşı yapabildim

Hamile kalmadan önce yapıldı benim ki 5 ay sonra da hamile kaldım. Senin varmı gebelik ve dikişini kim attı

Hamile kalmadan önce yapıldı benim ki 5 ay sonra da hamile kaldım. Senin varmı gebelik ve dikişini kim attı

yok ben de hamile kalmadan yaptırdım, daha hem süremi bekliyorum hem de korona varken hamile kalmayı düşünmüyorum. Liv hospital da oldum ben.
Vajinal serklaj da olmıştu ben. Dikiş açılmamıştı aslında, doğum erken başladı. Bunda da o riskim var, ve sezeryan olmak zorundayım

yok ben de hamile kalmadan yaptırdım, daha hem süremi bekliyorum hem de korona varken hamile kalmayı düşünmüyorum. Liv hospital da oldum ben.
Vajinal serklaj da olmıştu ben. Dikiş açılmamıştı aslında, doğum erken başladı. Bunda da o riskim var, ve sezeryan olmak zorundayım
Ne tetikliyor erken doğumunu birde arda hocamı yaptı dikişinizi

Abdominal serklajın rısklerı cok oldgu soylenıyor gercekten oylemı agrılı bır ıslemmı canım

Bende ıkız bebeklerımı kaybettm daha yenı suyum geldı enfeksıyon yukseldı tüp bebek doktorum son care abdominal yaparız demıstı ama korkuyorm rısklerı varmıs agrılı bır ıslemmı benım acılma oluyor suyum sızmaya basları acılma oldu bunun sebeplerını arastırtmak ıstıyorum sız neler yasadınız

Abdominal serklaj çok basit bir operasyon. Yani ben beş gün sonra işe başladım. Ameliyat esnasında bir komplikasyonda yaşamadım. Benim de sancım ve suyum geliyordu. Umarım bu sefer sağlıkla alabiliriz kucağımıza.

Abdominal serklaj çok basit bir operasyon. Yani ben beş gün sonra işe başladım. Ameliyat esnasında bir komplikasyonda yaşamadım. Benim de sancım ve suyum geliyordu. Umarım bu sefer sağlıkla alabiliriz kucağımıza.
Islemden sonra agrın oldumu hamıle mısın suan cnm bırde ayakta hamılelık gecırebılıyor muyuz ucret ne kdar odedın ozel hastanedemı oldun benımde acılmam oluyor erkenden enfeksıyon cktı bu gebelıkte suyum geldı sızıntı seklınde

X