Laparoskopi ameliyatı olan var mı?

Ben de bugün laporoskopi oldum. Tanısal laporoskopi olarak girdim fakat tüplerimde şişlik vardı doktorum eğer gerçekten işe yarar bir tüp göremezsek alırız demişti. 2si de alındı. Öncesine bir dış gebelik bir de kimyasal gebelik geçirdim. Doktor tüplerin alınmasaydı yine dış gebelik yaşardın tüplerin iyi durumda değildi dedi. 2 tane Dondurulmuş embriyom var 1 ay sonra transfer olacağım Allahın izniyle.

İnşallah sağlıkla hamile kalmayı nasip eder Rabbim

Ben oldum her iki tupumde kapalıydı ameliyat ile açıldı sonrasında hamile kaldım bir kızım var şuan. Ben özelde oldum göbek deliginin hemen altına küçük bir kesikle yapıyorlar 2 haftaya iyileşiyorsun öyle korkulacak bir ameliyat değil yani

Bir kesi mi atıldı size bna da doktorum lap olmam gerektiğini söyledi üç ay femara deneyelim dedi olmazsa laporoski dedi çok korkuyorum hastanede falan kaldınız mı ameliyat sonrasi

Bir kesi mi atıldı size bna da doktorum lap olmam gerektiğini söyledi üç ay femara deneyelim dedi olmazsa laporoski dedi çok korkuyorum hastanede falan kaldınız mı ameliyat sonrasi
Ewt ama cok az oluyor zaten . Hayır kalmadım aynı gün hastaneden çıktım. Öyle korkulacak bir ameliyat değil 2 haftada iyileşiyorsunuz

Ewt ama cok az oluyor zaten . Hayır kalmadım aynı gün hastaneden çıktım. Öyle korkulacak bir ameliyat değil 2 haftada iyileşiyorsunuz
Ayy inşallah öyle olur çok tşk ederim şimdiden gebelik oluşumu hızlaniyomş sanirim sonrasinda

Rica ederim. Onu bilmiyorum benim tuplerim kapalıydı açtırmak için oldum sonrasında hamile kaldım zaten
Ay ne güzell darisi bana inşallah hemen ertesi ay mi hamile kaldniz bide ne kdr süre ilşki yasaği koyuluyo bi ay falan mi

Seninki ne için tanı amaçlı mı olucak
Bnm yapişiklik varmiş tüplerde maalesef onlar açilcak minik minik yapışıklıklae mevcut dedi dr hsg çekilmiştim rapor dirençli geçiş oldu sol tüpte yazılı idi başla doktra gittm sonucu götürdüm dr ultrasonda bakti evet dedi yapişiklik var ameliyat olmalsn dedi

Tek sorun oysa hamile kalırsın ameliyattan sonra benim tuplerden başka bir sorunum yoktu çünkü

Tek sorun oysa hamile kalırsın ameliyattan sonra benim tuplerden başka bir sorunum yoktu çünkü
Bnmde tek sorun o dr olmaz demedi ama yine de üç ay femara vwrdi olmazsa eğer dedi ameliyt dedi eğer çok ciddi görse idi bnc hemen ameliyat derdi heralde

Bnmde tek sorun o dr olmaz demedi ama yine de üç ay femara vwrdi olmazsa eğer dedi ameliyt dedi eğer çok ciddi görse idi bnc hemen ameliyat derdi heralde
Benimde rahim filminde bir taraf çok az açılmıştı doktorum 2 ay bekleyelim dedi olmazsa ameliyat ederiz 1 ay bekledim left ve çatlama iğnesi oldum ama olmayınca beklemenin bir anlamı olmadığını düşündüm ve ameliyat oldum iyi ki olmuşum yoksa hamile kalamazdim belkide ama en iyisi doktorun bilir

Hsg ile çok çözüme kavusmuyor demek ki dikiş izleri falan kaliyomu peki

Çok geçmiş olsun
Benimde tüplerim alınacak laparoskopi ile bayram sonrası çok korkuyorum sıvı birikmesi varmış hidrosalpinks dediler
Zor bir ameliyat mı
Çok ağrınız oldu mu
Sonda takılıyor mu
Hemen ayaklandınız mı
1 ay erken değil mi en az 2-3 adet diyorlar genelde o da donmuş embriyonuz varsa

Üzerinden 2 adet geçmiş olacak temmuz ortası gibi transfer olacak. Ameliyat sonrası 1 gün sadece hastanede kaldım. Uyandığımda karnımda ağrı vardı ama dayanılmayack bir ağrı değilfi. Zaten ağrı kesici yapıyorlar. Sonda var. Göbek deliği ve soldan 2 tane kesi var. Birinde diren vardı diğeri içeri girip kamerayla bakılan yer. 10 gün istirahat önerdi ama ben 4. Günden sonra işime keyfi olarak gittim. Ameliyat gününü takip eden ilk 3 gün sadece hafif ağrılarla geçiyor. Korkulacak hiç bir şey yok. Kafama çok takmıştım boşuna takmışım. Çok geçmiş olsun.

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız umarım ilk denemede bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…