Laparoskopi ameliyatı olan var mı?

[ICODE][ICODE][/ICODE][/ICODE]

Samsun omü fakultete doktorum ayse Zehra ozdemir hsg de tikanik çıktı laporoskopi ile açılacak sizinki tikanik miydi psikolojim bozuldu sonrasında açıldı merak ediyorum tüp bebek zor aşama benim doktor bu konuda deneyimli fakat maddi açıdan eşimin ssksı karşılamaz yarisini Ben dış gebelik düşük yaşamadım
Canım öncelikle sakin ol benim sadece sol açıldı çünkü sağ tarafım rahmi sarmış herhangi bi sorun yoksa açılır canını sıkma sağ da açılırdı sorun olmasaydı . Eşin kaç yıldır çalışıyor devlet rapor çıkarıyor kullanılan ilaçları uyguna alıyorsun

Canım öncelikle sakin ol benim sadece sol açıldı çünkü sağ tarafım rahmi sarmış herhangi bi sorun yoksa açılır canını sıkma sağ da açılırdı sorun olmasaydı . Eşin kaç yıldır çalışıyor devlet rapor çıkarıyor kullanılan ilaçları uyguna alıyorsun
Yeni başladı işe sen ne yaptın sürecin tüp bebek mi

Yeni başladı işe sen ne yaptın sürecin tüp bebek mi
Tüp bebek için devlette önce iki aşılama yapılıyor ilkini yaptım ama sonuç alamadım yarıda kesildi tedavim kist oldu çünkü şimdi ikinciye başlıcam sonra tüp bebek ama inşallah aşılama da tutar

Tüp bebek için devlette önce iki aşılama yapılıyor ilkini yaptım ama sonuç alamadım yarıda kesildi tedavim kist oldu çünkü şimdi ikinciye başlıcam sonra tüp bebek ama inşallah aşılama da tutar
Allah yardımcın olsun bütün bebek bekleyen kişilere Allah sağlıklı evlat vermeyi nasip etsin🤲

3 yıllık evliyim 36 yaşındayım
Bende 3 yıllık evliyim 25 yaşındayım inşallah gönlümüze göre olur sonuç . Siz nasıl öğrendiniz özel demi devlette mi daha öncesinde hiç doktora gitmediniz mi

Bende 3 yıllık evliyim 25 yaşındayım inşallah gönlümüze göre olur sonuç . Siz nasıl öğrendiniz özel demi devlette mi daha öncesinde hiç doktora gitmediniz mi
Fakultede öğrendim iyi doktor buldum hsg çekindim tikaliydi laparoskopi olacağım

Merhaba süreci anlatır mısın hsgden sonra kapalı dendi bana mesala sonra hiç dış gebelik kimyasal gebelik yaşamadım laporoskopi olacağım siz özelde mi oldunuz
Ewt özelde oldu kapalı ise zaten her ikisinide yaşayamazsınız çok korkulacak birsey değil aslında işini iyi yapan bir doktor bulup yapın umarım ameliyatiniz iyi gecer ve hamile kalirsiniz

Mrb herkese çok geçmiş olsun şimdiden bende sol overimde 4 cmlik dermoid kist çıktı 6 aylık evliyim yaşım 21 ameliyat olunacak dediler korkuyorum nasıl oluyor hangisi kolay dermoid kist ameliyatı olanlar yardımcı olur mu ve ameiyattan sonra hamile kalan varmı lütfen yardımcı olur musunuz ?🌸💕

Mrb herkese çok geçmiş olsun şimdiden bende sol overimde 4 cmlik dermoid kist çıktı 6 aylık evliyim yaşım 21 ameliyat olunacak dediler korkuyorum nasıl oluyor hangisi kolay dermoid kist ameliyatı olanlar yardımcı olur mu ve ameiyattan sonra hamile kalan varmı lütfen yardımcı olur musunuz ?🌸💕
Bende dermoid kisti ameliyatı oldum herhangi bir sorun yaşamadım korkmayın doktorunuz iyiyse

Allah razı olsun inşallah
Diyarbakır da özel bir hastanede anestezili ve aneztesiz olarak açtırıyorlarmış ben aneztesiz olarak açtırdım adet sancısı gibi çektim ağrıyı
Masaya yatırırdım görmediğim için tam bilemiyorum ama bi cihazla sanki vakumla çekti gibi
Bu hastanenin ismi nedir benimde tüplerim tıkalı labaroskobi oldum açılmadı belki bi umut işte açılır

X