Laparoskopi ameliyatı olan var mı?

Bende 3 kesi oldu göbek deliği ve kasıklarda sol açıldı sağ açılmadı

Me
Merhaba yeni gördüm ama ben olmuştum siz naptınız?

Canım ben tüp bebeğe başlamıştım ama pgt den olumsuz geldi dr bulmak çok zor kişiye özel program yapmıyorlar dayıyorlar ilacı allah işimizi rast getirsin
Aminnn kuzum peki tek tüpün mü açık orasını tam anlamadım

Bir tüpüm kapalo bir tüpüm açık ama boş gebelikte kürtaj olmak zorunda kaldım açık olan da tıkandı mı bilmiyorum şuan hsg çektirmem lazım o da benim korkulu rüyam.
Korkma aşkım bende çok korkuyordum sonra dedim ki kendime anne olmak istiyor musun ? Bunun için değer mi değer dedim . Rahim filmi çekindi açılmamış mesela o zaman ama doktor emekli olacağı için beni başından savmış 6 ay sonra başka doktordan ameliyat olmam gerektiğini öğrendim ve ben iğne görünce başı dönen bi insanım kan tutar dedim ki yaşayacakmışım bu günleri Buda benim imtihanım yeterki sağlıklı bir evladım olsun

Bir tüpüm kapalo bir tüpüm açık ama boş gebelikte kürtaj olmak zorunda kaldım açık olan da tıkandı mı bilmiyorum şuan hsg çektirmem lazım o da benim korkulu rüyam.
Ben bide anestezi almadan çekindim

Ben bide anestezi almadan çekindim
Benim de ilk anestesiz çekilmişti ve bir tüpüm kapalı olduğu için sanki bir organımı kesiyorlarmış kadar scı çektim çığlık çığlığa kaldım ondan korkuyorum aynı şeyi yaşamaktan. Kapatılanda bir açık var mı bir de diğerinde bir tıkanma sıvı akıntısı vs var mı ona bakılacak. Offf çok fena

Dişini sık kuzum biz bu acıları çekiyoruz ama bi nevi de doğuma hazırlık doğum herşeyden daha zordur kendini korkutma

Merhaba naptınız transfer oldunuz mu

Bekarken dermoid kistim alınmıştı laparoskopiyle minik üç adet delikti sadece ama ilk gün beni ağrılar beni delirtti diyebilirim omuz ağrısı ve karın ağrısı sonra hiçbişey yok pat diye kalkıp eski hayyatına devam hiçbişeuin kalmıyor benim canım tatlıdır maalesef şimdi evlendim hemen hamile kaldım bir sorun teşkil etmedi henüz ama ameliyattan çok korktum

Maşallah sana kuzum ben 3 ay oldu olalı hala kalamadım

Maşallah sana kuzum ben 3 ay oldu olalı hala kalamadım
Ben kendimi biraz bitkisel çaylarla destekledim poliskislik dermoidler adet gecikmesi hormon bozukluğu hepsine rağmen çabuk hamile kaldım bunu bitki çaylarıma borçluyum sanırım birde hacamata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…