Laparoskopi ameliyatı olan var mı?

Ben de ameliyat oldum tüplerimden 3 ay korunma verdi 3 aydır da deniyoruz ama hamile kalamadım ☹ var mı acaba ameliyattan sonra hamile kalan ?
Bende merak ediyorum neden tüplerinden ameliyat oldun kuzum . Doktor bana 1 ay dedi ama ben 23.gün başladım yumurtlamayı kaçırmak istemiyorum

Bende merak ediyorum neden tüplerinden ameliyat oldun kuzum . Doktor bana 1 ay dedi ama ben 23.gün başladım yumurtlamayı kaçırmak istemiyorum
İki tüpümde de yapışıklık vardı. Bağırsağıma yapışmışlardı. 23 gün çok erken dikkat et dikişlerin patlar sonra. Benim 2 ay ilişki bile olmadı.

İki tüpümde de yapışıklık vardı. Bağırsağıma yapışmışlardı. 23 gün çok erken dikkat et dikişlerin patlar sonra. Benim 2 ay ilişki bile olmadı.
Doktorum zaten bana 1 ay dedi kuzum çok şükür benim dikişlerim de iyileşti Allah korusun

Sma testi verdi mi eşiniz daha önce . Biz evlendiğimiz zaman yoktu bizden ameliyat sonrası istediler bekliyoruz sonucu . Sonra aşılama yapacaklar
Merhaba iyi akşamlar
Biz evlenirkende sma testi yoktu
Dün hamile olduğumu öğrendim.
Sma testini şimdi yaptırsam olur mu acaba
Daha önce defalarca kadın doğuma gittim 4 yıldır bebek düşünüyorum ilk defa öğreniyorum.
Geç kalmış mıyımdır

Kuzum sma testini eşin veriyor . Biz evlenirken de yoktu zorunlu olmuş tedavi olacağım için öğrendik bizde . İsterden aile hekimine danış yada varsa kadın doğum doktoruna . Sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Teşekkür ederm
Haftaya cumartesi kontrole gidicem bari o zaman doktorumla görüşeyim

Nasıl oldu ameliyatsız peki Maşallah bu arada sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Allah razı olsun inşallah
Diyarbakır da özel bir hastanede anestezili ve aneztesiz olarak açtırıyorlarmış ben aneztesiz olarak açtırdım adet sancısı gibi çektim ağrıyı
Masaya yatırırdım görmediğim için tam bilemiyorum ama bi cihazla sanki vakumla çekti gibi

Hmm anladım kuzum

Diğerine yazdım buna da yazayım :) size açık diyen Dr nasıl demiş ki tüplerin içinden beyaz ince sıvı geçtiği görünür bakın başka hsg görüntülerine kıyaslayın kendiniz bile anlarsınız. Her ili tarafta kapalı görünüyor sizin. Bir tsh 2.5 altı olmalı iyi gebe kalmak için. Endokrinoloji bölümüne gidin gebelik istediğinizi tsh ın düşük olması gerektiğini sorun size ilaç başlayacaktır. Kadın doğumcuda direk buraya yönlendiriyor. Ama hepsi bu ayrıntıyı söylemiyor malesef. İnsülin direncinze felan da baktırın bu da engel olabiliyor.

Doktor tsh normal dedi anormali bir durum yokmuş yani insülin için ilaç kullanıyorum kuzum

Doktor tsh normal dedi anormali bir durum yokmuş yani insülin için ilaç kullanıyorum kuzum
Sizin tsh sınırda ya biraz daha düşük olmalı gibi. 2.5 un altı diyorlar çünkü. Siz bence birde endokronolojiye danışın birşey kaybetmezsiniz. Giden zamana insan üzüleceğine gidiverin soru verin.

Sizin tsh sınırda ya biraz daha düşük olmalı gibi. 2.5 un altı diyorlar çünkü. Siz bence birde endokronolojiye danışın birşey kaybetmezsiniz. Giden zamana insan üzüleceğine gidiverin soru verin.
Tamam teşekkür ederim

Diaformin 1000 mg
Siz şuan gebe kalmaya çalışıyorsanız bu ilaç gebelik gelişirse ilk 8 haftada çok tehlikeliymiş. Gebelik planlarken insülin direnci için sadece inositol kullanılabilirmiş. Bir araştırın isterseniz. Bende de direç var ilacı merak edip Dr bir yakınıma sordum. Her alanda bilgilidir. Bu cevabı aldım.

Aaa çok teşekkür ederim dikkate alacağım benim şimdi dikkat ettim de göbek deliğim de sanki su toplamış küçücük neden böyle oldu acaba ya

Aaa çok teşekkür ederim dikkate alacağım benim şimdi dikkat ettim de göbek deliğim de sanki su toplamış küçücük neden böyle oldu acaba ya
Bu ilacı veren nadir Dr lar var sanırım ama siz yine de başka endokronolojiye danışın derim. Onu bilemeyeceğim :) Allah şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…