Lady Speed Stick kullanan varmi?

_aysu_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2009
287
3
aranizda lady speed stick kullanan varmi?terlemeyi onluyormu gercekten?ben kullanmak istiyorum ama faydasi yoksa hic baslamiyim daha iyi.

ben kullanıyorum memnunum. ama fazla harekete bağlı terlersen mesela koşarsan vs. illaki terlersin onun dışında yazları ideal

ben cok uzun zamandır kullanıyorum ıse yarıyor yazın ama dedıklerı gıbı kosarsan terlersın

Lady speed sticksiz bi hayat düşünemiyorum:)kol altı terlemesini azaltıyor ama çok sıcak zamanlarda illaki terliyorsun

oyle fazla aktif biri degilimdir kosan ziplayan o yuzden sorun olmaz herhalde tskler yorumlariniz icin:)

ben senelerdir bundan başka bişey sürmem k.altıma.yaz kış hergün.kokusu çok hoşuma gidiyor.hafif terlemeye başladığında mis gibi koku yayıyor. ayrıca çok terleme kesinlikle olmuyor. ama ben katı sabun gibi olanları kullanıyorum.jelimsi olanlar daha çok tere müsait oluyor

bence terlemeyi önleyici birşey bulsan bile kullanma...terlemek wücuttaki toksinleri atar we sen bunu engellersen ilerde daha çok sorun olur...ha yazın kol altının terlemesi de hoş bir görüntü değil bi de kırmızı falan giydiğinde düşün..
kesin çözüm istiyorsam doktora danış,şimdi terlemeyi önlemek amacıyla botoks yapıyorlar kol altına..terlemeyi önleyici deodorantlardan roll onlardan falan tabi ki daha güwenilir we sağlıklı...

aslinda ben su an ergenlik donemindeyim ve doktor bu yaslarda tez bezleri daha aktif oldugunu soyledi.zaten kullaniyorum simdi lady speed stick.ama bu da ise yaramadi.tek umudum maxim.onu da denemeye karar verdim

bende kullanıyordum bir zamanlar fekat jel olanı kullanmıştım, güzel kaydirigubbakcemile5

benimde ilk çıktığından beri vazgeçemiceğim tek stick yaz kış sürekli kullanıyorum zaten fazla terlemem onuda sürünce hiçç terlemiyorum hele yazın koltukaltım hiç ıslanmaz

jel olanı kullanıyorum yazları. katı olanı da kışları. özellikle yazın kullandığım jel tipinden inanılmaz memnunum. terlesen bile hoş bi koku yayılıyor koltuk altından. tek problemi sürdüğünde kuruyana kadar giyinmemek gerek bir de siyah falan gibi koyu renklerde beyaz leke yapıyor. onlarla başka bir stick kullanıyorum şeffaf renkli kaydirigubbakcemile2

Bende deodorant aloe vera'lı olanı kullanıyorum ve çok memnunum. Terleme konusunda bişey söyleyemem ama kokuyu baya önlüyor ve çok hoş bi kokusu var tavsiye ederim

Ben kullanıyorum,piyasadaki bir çok üründen çok daha iyi, ama tabii kişisel ihtiyaçlara görede değişir...

açıkçası ben hiç beğenmedim çünkü terlemeyi engellemediği gibi kokuyuda engellemiyo

ya bende de terlemeyi engellemiyor=( hele bu yaz çok terliyorum hergün duş alıyorum..herhangi bir roll on un terlemeyi önleyeceğinide düşünmüyorum..

Kendimi bildim bileli jelini kullanıyorum, kesinlikle terletmiyor beni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…