Lady Speed Stick kullanan varmi?

ben yıllardır kullanıyorum canım yesıl jel olanı kokusu da cok guzel ancak soyle soyleyım terlemeyı onleme gıbı bır durum söz konusu degıl

ben epeydir kullanıyorum memnunum. tamamen kesmese de bayağı engelliyor terlemeyi. yazın o sıcağında bile kol altlarım ıslanmadı hiç.
aloaveralısı var bende. jel olanı kullanmadım hiç; herkes cok methetmiş bide onu denemeli galiba.

Yıllardır jel olanını kullanıyorum,ama terlemeyi değilde ter kokusunu direk önlüyor vede çok hoş kokusu var...

lady speed stick kesinlikle vazgeçilmezlerim arasında=)
tabiki diğer arkadaşlarımın söylediği gibi terlemeyi yok etmiyo ama azalttığı kesin:KK66:
ayrıca çok çok hoş kokuyor=)
ben katı olanı kullanıyorum ve memnunum şekerler=)

ben normalde lady speed stick'in sabun seklinde olanını kullanıyordum bu sefer gel olanını aldım.fakat bu bana cok degısık geldı. kullanımı bıraz farklı agız kısmında delıkler var sanırım ordan kullanıyor fakat ben tenıme temas ettırdıgımde hiçbir şekilde sürülmüş gibi hissetmiyorum.acaba dogrumu kullanıyorum yoksa o delıklı kapagınıda kaldırmamız mı gerek ben onuda denedım ama sanırım kalkmıyor.. nasıl bir şey bu bana acıklarmısınız arkadaşlar.. nasıl kullanmam gerek??

ben normalde lady speed stick'in sabun seklinde olanını kullanıyordum bu sefer gel olanını aldım.fakat bu bana cok degısık geldı. kullanımı bıraz farklı agız kısmında delıkler var sanırım ordan kullanıyor fakat ben tenıme temas ettırdıgımde hiçbir şekilde sürülmüş gibi hissetmiyorum.acaba dogrumu kullanıyorum yoksa o delıklı kapagınıda kaldırmamız mı gerek ben onuda denedım ama sanırım kalkmıyor.. nasıl bir şey bu bana acıklarmısınız arkadaşlar.. nasıl kullanmam gerek??

Altından çevirmen gerek canım :)

Bende kullanıyorum 2 tane aldım aloe protect yazıyor bırınde dıgerındeyse 247/7 wetness odor yazıyor hangısı daha ıyı bılemedım fıkrınız varmı??? bır de sızler ne kadar ucret verıyorsunuz

X