Göz Makyajı L'action Kirpik Bakım Maskarası Kullanan?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

denizden

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2008
873
80
Daha önce bu markanın dudak dolgunlaştırıcısını almıştım 4 haftada sonuç verdiği yazıyordu hala 4 hafta dolmadı... Bu gün de kirpik bakımı maskarasını aldım içeriğinde E vitamini ve Vitamin B5 varmış... Kirpikleri uzatığı yazıyor, 3 haftada sonuç veriyormuş bakalım inşallah işe yarar, ben de sonuçları paylaşırım burda...

dudak dolgunlaştırıcı kalıcı mı sonuç veriyormuş merak ettim sonuçları paylaş takip edeceğim seni:)

dudak dolgunlaştırıcı kalıcı mı sonuç veriyormuş merak ettim sonuçları paylaş takip edeceğim seni:)

Dudak dolgunlaştırıcısı 4 haftada sonuç veriyor dendiğine göre kalıcı sonuçtan bahsediyor... Dudak dolgunlaştırıcısı için açtığım konu burda: http://www.kadinlarkulubu.com/dudak...k-dolgunlastiricisi-kullananlardan-yorum.html

Sanırım iki buçuk hafta oldu ben kullanmaya başlayalı henüz bir fark göremiyorum ama çok düzenli de kullandığımı söyleyemem... Sürdüğümde bir dolgunluk oluyor gibi geliyor yada parlatıcı etkisinden dolayı bana öyle geliyor... =) 4 haftanın sonucunda bir gelişme olursa yazacağım mutlaka..

Bende bu rimeli dün aldım aklıma geldikçe ve uyumadan önce kullanıyorum daha önce badem yağı kakao yağı ve hint yağı gibi yağları kullanmıştım sonuçta almıştım bide bunu denemek istedim bakalım 3hafta sonra sonuçları bildiricem

ben de bugün aldım meraktan sürdüğümde biraz daha canlı göründü kirpiklerim

kullandınız mı acaba sonucu merak ettim :) bende hemencik alıcam işe yarıyorsa birde nerden aldınız

kullandınız mı acaba sonucu merak ettim :) bende hemencik alıcam işe yarıyorsa birde nerden aldınız

ben bu ürünü yaklaşık üç aydır kullanıyorum ve kesinlikle işe yaradığını söyleyebilirim. kaşlarım uzadı ve gürleşti. her gece yatmadan önce sürüyorum. ürünü gratis'ten almıştım. benzer ürünlerin fiyatları düşünüldüğünde, fiyatı da gayet uygun. ben 21 küsur tl'ye almıştım. şimdi de o civardadır diye düşünüyorum. bence mutlaka deneyin.

Kaşlarım değil, kirpiklerim. yanlış yazmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…