Labrador kızım, Siyam oğlum

Spike yerinden hiç kıpırdamadan yatsada kızım bir huysuz bir huzursuzşutarafagitti

dsc189.jpg

dsc190.jpg

dsc191.jpg

Ezelden beri bayılıyorum Spike ve Yırtığın yan yana huzur içinde uyumalarına.. Düşünsene.. uyku özellikle de hayvanlar için en teslim olunan an.. O kadar belli ki birbirilerine huzur içinde alıştıkları.. :asigim: :nazar:

Ohhh be kallisim.. Nihayet fotoğraf eklemeye başladın.. :lepi:
Yırtığımı çok ama çok özlüyorum ben... :eek:

....ve ne yazık ki bu eklentiler her ne ise.. benim pc açmıyor.. Çatladım yani.. :1no2:

Yukarıdaki mesajımı editledim yeniden yaptım bu kez sorunsuz açılır diye düşünüyorum.. Birde geçende ayırıp ekleyemediklerimide elim değmişken ekleyeyim dedim..
Yanlışlık olmasın 102. mesajda iki adet daha var...
Bir tanesi Spike ile yeni tanışmalar ve ilk bahçeye çıkışımız diğeride teyzemize gittiğimizde Lucky'nin mamasından aşırmaya çalışma :eek:)))

ImageShack - Image Hosting :: dsc00165ng0.flv

ImageShack - Image Hosting :: dsc00212jd8.flv

Son düzenleme:
Ay ben deli sevindirik oldum şimdiiiiiiiii :lepi:

Bu nasıl bir koşmadır kardeşim.. At gibi maşallah :nazar: O kafayı öne ittire ittire.. Yahu niye at diyosam prensesime.. Yunus gibi maşallah :roflol:

Bu nasıl bir havlama sesidir? :asigim: Bitiyorum sana yırtıııkkkk duy sesimiiiiiiii :eek:
Lucky ye iyi sinirlenmiş çocuk.. O da kenara çekilsin canım.. Öğretmediler mi su küçüğün, söz büyüğün diye..

Spike deki havaya da bakar mısın? nasıl güzel idare etmiş Yırtığımın bütün yırtıklıklarını..

Kallisim bayıldım hepsine.. Hele bebiş halleri inanılmaz.. Ne var ne yok ekle sen.. Ben gece gündüz tıklarım artık :roflol:

Maşallah onlara.. :nazar: :nazar:

Ay ben deli sevindirik oldum şimdiiiiiiiii :lepi:

Bu nasıl bir koşmadır kardeşim.. At gibi maşallah :nazar: O kafayı öne ittire ittire.. Yahu niye at diyosam prensesime.. Yunus gibi maşallah :roflol:
O koşturmanın görebildiğin kadarı:roflol: n nefes kaldı nede yürüyecek hali, ama ben geç kaldım yürüyerek yetişemedik eşimle peşlerinden çünkü aynen at misali dört nala gitti kızlar nereye o oraya..Eve döndüğünde ise hemen kapıdaki taş döşemenin üzerine attı kendini, sürünerek su kabına doğru gidip yattığı yerden su içmeye çalıştı :roflol: akşama kadarda bizim bir köpeğimiz olacaktı :uhm:dedirtecek kadar sakindi ortalık...
Değişik bir yerden yürüdük Porsuk kenarı ama fazla el değmemiş hemen evimizin yakını, hep ters istikamete giderdik bu kez değiştirdik.. Az yürüdük yokuş aşağı bir park gözüküyor ve orman içinden parka inen kocaman bir kapı, çocuklar bisikletleri bırakıp Yırtıkla koştular hemen bende tam arkalarından gidiyordum ki 5-6 tane sokak çetesi irili ufaklı köpüş bağırarak kapıya doğru geliyor, ahh keşke kamera o an hazır olsaydıda senin yuus kızının kaçışını belgeleyebilseydim:roflol: diğer köpekler 200mt ilerdeler ama bizimki o yokuşu o kocaman merdivenleri geri döndü, bizi orada bıraktı ve gidiyorr:roflol:... Uzaklaştığına emin olduktan sonra ileride durdu ve bekliyor:roflol:

Kallisim bayıldım hepsine.. Hele bebiş halleri inanılmaz.. Ne var ne yok ekle sen.. Ben gece gündüz tıklarım artık :roflol:

Maşallah onlara.. :nazar: :nazar:

yaaaa ne güzel uyuyorlarrr
Gel diyorum şeker sanadaşutarafagitti bak göbüşlerini mıncıklarsın, yatarken Yırtığın üzerine doğru sarılıp yatmaya çalışırsın ama sıkıntılı şazimen hemen üste çıkar sırnaşık şey asla kendi üzerinde ağırlık istemez fakat senin kafana bile oturabilecek kapsitededir :roflol: yeterki o üstte ve serbest şekilde olsun...

Bilirim bilirim bu hallerini.. Daha önce de fotoğrafla kanıtlanmıştı bu durum.. :asigim:
Biz de Sarp'ımla çok güzel uyurduk.. Benim yastığıma koyardı kafasını.. ve kaşık pozisyonu.. Düşünebiliyor musun?
..ve sabaha kadar da inmezdi yataktan.. Öyle mışıl mışıl.. Yeni sevgililer gibi.. Benim sol elim, Sarp'ın belinde..

Bulut'um biraz Avrupai.. :roflol: ılk başta ortaya falan gelse de en fazla beş dakika içinde ayaklarımızın arasındaki boşluğa doğru kayar.. Sonra da bir bakmışsın cuppa yerde..O biraz yalnızlığı seviyor.. Diyorum ya filozof diye.. :roflol:

Gel diyorum şeker sanadaşutarafagitti bak göbüşlerini mıncıklarsın, yatarken Yırtığın üzerine doğru sarılıp yatmaya çalışırsın ama sıkıntılı şazimen hemen üste çıkar sırnaşık şey asla kendi üzerinde ağırlık istemez fakat senin kafana bile oturabilecek kapsitededir :roflol: yeterki o üstte ve serbest şekilde olsun...
ahh ah bi fırsatını bulsam senden çok istiyorum ama bakalım kısmet di mi ama bu arada bende rahatıma düşkünümdür gelemem sıkıntıya boğuşuruz artık yırtıkımla:))kaydirigubbakcemile

O biraz yalnızlığı seviyor.. Diyorum ya filozof diye.. :roflol:

asil o asiilll :1closedeyes:

oyyy maşallahh kızınıza bayıldım..:)
zaten bu retriever ırkına özel bir sempatim var maşallah çok güzel çok hoş..
oğlunuzunda maşallahı çok yakışıklı..

iyi günlerde yaşatın tüyü kadar ömrü olsun:)

oyyy maşallahh kızınıza bayıldım..:)
zaten bu retriever ırkına özel bir sempatim var maşallah çok güzel çok hoş..
oğlunuzunda maşallahı çok yakışıklı..

iyi günlerde yaşatın tüyü kadar ömrü olsun:)

Çok ama çok teşekkür ederim, ne kadar güzel bir dilek bu a.s. "Tüyü kadar ömrü olsun" ağzınıza sağlıka.s.

Bende sizin Yarmagüle bayıldım :roflol: iki yavrunuzda çok hoş çok güzeller Yarmagülün adına taktım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Labrador kızım: YIRTIK
Siyam oğluşum: SPİKE
Hikayelerine, maceralarına, paylaşımlarına başlıyor....
Yardımlarından dolayı nevbaharıma, ısrar ile ziyaretimize gelmek isteyen arkadaşlarımayerimseniben teşekkür ederim bu başlığı açmamda bana verdikleri destek için..a.s.​

[megavideo]PWY36EVL24a922b3c8d9ec4f6e563d2d70efc5ef.8116163244.0[/megavideo]

Benden güzel yüzüyo maşallah :eek::nazar:

Benden güzel yüzüyo maşallah :eek::nazar:

Ha-hahaa:roflol: hiç sormayın valla bir çoğumuzdan güzel yüzüyor :nazar::nazar::nazar:üstelik sizin baktığınız yüzmede ilk deneyimdi:1rolleyes: bir kaç sayfa önce var son videomuz daha tecrübeli...

Bu kadar yüzmeyi seven bir kişilikle karşılaşacağımızı sanmıyordum ama yolda bile bir karış su görse illaki basıyor :1shok: aşırı seviyor... Şimdi oyuncağı ile ilk fırsatta yüzerken yeni videolar çekmek için sabırsızlanıyoruza.s.a.s.

Bu temenniye ben de bayıldım.. Yaşasıııınnnnn :lepi:

Bulut'um 15.467 yıl yaşayacak alkisalkisalkis

kaydirigubbakcemile3

ne güzel işte.. ama Allah onlara bakacak kadar ömürde bize versin.. yoksa yavrularımıza biz kadar iyi kim bakar:):eek:hihoyyyt

Bu temenniye ben de bayıldım.. Yaşasıııınnnnn :lepi:

Bulut'um 15.467 yıl yaşayacak alkisalkisalkis
İnşallah Püsküütüm kaydirigubbakcemile3 onların sayesinde belki bizide vurur bu temenni, bizde istenmeyen tüylerle savaşı bıraksak mı ne?:roflol:

kaydirigubbakcemile3

ne güzel işte.. ama Allah onlara bakacak kadar ömürde bize versin.. yoksa yavrularımıza biz kadar iyi kim bakar:):eek:hihoyyyt
Amin canıma.s.

Bu kareleri çekerken çok zevk aldım çokta güldüm..Sokaktan geçen her şey dikkatimizi çekiyorkaydirigubbakcemile3 komşudan ses gelse kulaklar kabarıyor:roflol: yoldan biri geçse ayaklanıp bakıyorkaydirigubbakcemile3 ne kendi rahat bir uyku uyuyabiliyor nede başkasına rahat vermiyor:roflol:

dsc00028r.jpg

dsc00029t.jpg

dsc00027e.jpg

dsc00024.jpg

X