Labrador kızım, Siyam oğlum

Bu cümle birilerinin dikkatini çekti bile..

Benden günah gider kallisim.. :roflol:

Bulut'un mesajı : Bugün sanalda ileride gerçek yatakta inşallah.. ohh rüyaya bak.. hiç uyanmasam keşke..

Ha-ha ha Püsküütüm yaa şunları aynı yerde uyurken hayal etsene ne tatlı ne şirin gözükürler değil miopuyorumnanaktan tepişip dururlarkaydirigubbakcemile3 bizim ki şu anda 4 kişilik kanepenin ucunda ben oturuyorum kalan 3 kişilik yerine sığma çalışmaları yapıyor kaydirigubbakcemile3 arada beni tepiyor akannehir neymiş uzanacakmış hanımefendi ve arka bacaklar upuzun kalacakmış ohaoldumsmile şu an toplamaya uğraşıyor bana çarpmasın diye ama rahatta edemedi garibim şimdi onu izledikçe ya Bulutla yatsalar nasıl uyurlar acab dedim durdum içimden, her anlarını izlemek zevk bunların yaaaopuyorumnanaktan

Dün gece ortanca kızım kanepede sızmıştı kitap okurken ve bacaklar Yırtığın üzerindebilmiyorumkismile nasıl da rahatlar her neyse tam Bulutumla Yırtığın fotosuna bakarken uyandı gözlükleri de yok gözünde kaydirigubbakcemile3 fotoğraflara bakıp neden iki fotoyu birleştirdiniz ki ikisi de neredeyse aynı poz diyor, ne diyorsun dedim kaydirigubbakcemile3 Bulutu gösterip bu kim dedim Yırtııııkkkk diyor kaydirigubbakcemile3 cidden çok benzemişler o pozlarında yaaa yyeceğim bunları:icecream:

Gerçi celebim yiye yiye bize bırakmadı amayerimseniben

bırakmaaammm ikisini de yiriimmcokacimcoook
P.S. artık iki buçuğunu da yiyebilirim di mi nüffeeennn?:kedi:

kaydirigubbakcemile3 Buçuk olana bir isim bulsana celebim isim annesi olkaydirigubbakcemile3 yoksa Aleynaya kalırsa Pırtık olacak yazık ona yaaaaakaydirigubbakcemile3

Ha-ha ha Püsküütüm yaa şunları aynı yerde uyurken hayal etsene ne tatlı ne şirin gözükürler değil miopuyorumnanaktan tepişip dururlarkaydirigubbakcemile3 bizim ki şu anda 4 kişilik kanepenin ucunda ben oturuyorum kalan 3 kişilik yerine sığma çalışmaları yapıyor kaydirigubbakcemile3 arada beni tepiyor akannehir neymiş uzanacakmış hanımefendi ve arka bacaklar upuzun kalacakmış ohaoldumsmile şu an toplamaya uğraşıyor bana çarpmasın diye ama rahatta edemedi garibim şimdi onu izledikçe ya Bulutla yatsalar nasıl uyurlar acab dedim durdum içimden, her anlarını izlemek zevk bunların yaaaopuyorumnanaktan

Dün gece ortanca kızım kanepede sızmıştı kitap okurken ve bacaklar Yırtığın üzerindebilmiyorumkismile nasıl da rahatlar her neyse tam Bulutumla Yırtığın fotosuna bakarken uyandı gözlükleri de yok gözünde kaydirigubbakcemile3 fotoğraflara bakıp neden iki fotoyu birleştirdiniz ki ikisi de neredeyse aynı poz diyor, ne diyorsun dedim kaydirigubbakcemile3 Bulutu gösterip bu kim dedim Yırtııııkkkk diyor kaydirigubbakcemile3 cidden çok benzemişler o pozlarında yaaa yyeceğim bunları:icecream:

Gerçi celebim yiye yiye bize bırakmadı amayerimseniben
Hey güzel Allahım.. Nasıl da yaratıyor.. Birini sağına diğerini soluna alıp yatacaksın ortalarına.. dünya umurunda olur mu insanın acaba o anda... zemuszemus

Bulutla yatarlarsa, pozisyon açısından sıkıntı çekmeyeceklerini düşünüyorum.. Çünkü lulutum genelde salyangoz böcüğü pozisyonunu aldığı için, Yırtık sultana bacak esnetme hareketleri için yeterli yer kalır.. :roflol: Biz bunlara, enlemesine ikiz boylamasına dördüz yatak alırsak işlem tamamdır kallisim.. :roflol:

Senin kıza hiç şaşmadım valla.. Fotoları birleştirirken ben de aynı şeyi düşündüm.. Önce lulutun benzer pozu olduğu geldi aklıma ama paintte yan yana getirince şaştım benzerliğe.. hani tamam aynı cins diyecez ama yok kardeşim onca labrador görüm hayatımda.. hepsinin ifadesi farklı.. bunlar tipitip aman tıpatıp aynı..

Ay evet çalı kafam ya.. O buçuk da tam yemelik.. :nazar:

kaydirigubbakcemile3 Buçuk olana bir isim bulsana celebim isim annesi olkaydirigubbakcemile3 yoksa Aleynaya kalırsa Pırtık olacak yazık ona yaaaaakaydirigubbakcemile3

Yırtık ile Pırtık :roflol: :roflol:
Aleyna güzel isim bulmuş bence.. yerimseniben

07072010123.jpg

07072010124.jpg

:roflol: :roflol:

Yaz güneşinin tehlikelerinden korunmak lazım tabe :roflol: Ama çok yakışmış gözlük yahu.... Yırtık Lenon mu deseeeem Junior Lennon mu desem bilemedim vallahi.. :nazar:

Ya Spike'a ne demeli.. Sizin bahçeniz varsa benim köşküm var der gibi adeta.. Keyif merakına bakın hele! Bağımsız ruh dedikleri bu olsa gerek.. Tek kişilik hamak kurmuş kendisine abimiz.. :roflol:

Kallisim ellerine, Yırtık la Spike ın da güzelliklerine sağlık..

:nazar: :nazar: a.s.

:roflol: :roflol:

Yaz güneşinin tehlikelerinden korunmak lazım tabe :roflol: Ama çok yakışmış gözlük yahu.... Yırtık Lenon mu deseeeem Junior Lennon mu desem bilemedim vallahi.. :nazar:

Ya Spike'a ne demeli.. Sizin bahçeniz varsa benim köşküm var der gibi adeta.. Keyif merakına bakın hele! Bağımsız ruh dedikleri bu olsa gerek.. Tek kişilik hamak kurmuş kendisine abimiz.. :roflol:

Kallisim ellerine, Yırtık la Spike ın da güzelliklerine sağlık..

:nazar: :nazar: a.s.

Püsküütüm sen Lennon demişsin ben de Leon Leon diye takılıp duruyorum kaç gündür Jean Reno'nun filmi geliyor aklıma:KK1:
Yaz güneşinin tehlikelerinden korunurken nasıl bir hevesle mama beklendiğini de farketmişsindir mutlaka ağzı açık :KK1:

Spike'a söylenecek söz yok:KK1: ciddi ciddi isminin anlamını veriyor kral gibi kimsenin kendisine dokunmasına izin vermeden bahçede ki saltanatını sürdürüp duruyor, gördüğü en ufacık sepet,koli vs vs gibi eşyalara girme takıntısı var bu oğlanın ben de dün dedim saksının yerine boş saksı koysam acaba farkedip girer misempatiksalakcinni farketmesi sadece 4 dakika sürdü :KK1:

Geçen hafta arası akşam karanlığı çökmek üzere dışarıdan mır mır sesler geliyor ve bir bey konuşuyor sankisempatiksalakcinni merak edip kafamı kapıdan dışarı uzattım ki :roflol::roflol: bizim muhteşem ikili verandada ki masanın üzerine çıkmışlar yan yana bir poz vermişler ki gören gülmekten ölür:roflol: biblo gibi oturuyorlar... o konuşan kişi de sokaktan tesadüfen geçen bir vatandaş:KK1: bizimkiler dikkatini çekmiş adamcağız diyor ki ---böyle bir manzara görmedim ben çocuklarıma gösteriyorum:roflol:
hepsi arabadan inmiş film izliyorlar:roflol:

tabi ki film bitiminde ne oldu tahmin edin:KK1:

araba uzaklaşır uzaklaşmaz...
-sizinnnnn burada ne işiniz var diye bağırmamla birlikte herkesin bahçede ki kendi alanına geçip ortadan kaybolması bir oldu :roflol:

Tüm aile hastayız biz bu ikiliye yahu günümüz onların yaptıklarına gülüp eğlenmek ile geçiyor, onlar mutlu dolayısıyla biz de çok mutluyuzopuyorumnanaktan

Aman allahım o gözlükler nasıl yakışmış yırtık kızımıza sengözlerimebaksanab e artık saçları ortadan ayırma zamanı gelmiş püsküütümün taktığı ismin hakkını vermesi gerek di mi ama?
Spike'a ne oluyor kallisim?Bu ne kendini beğenmişlik zemuszemus ,bu ne engin dağları ben yarattım duruşu şakkıdı ,bu ne kimse rahatımı bozamaz alırım façasını aşağı bakışı kötükedihüso...Şaka bir yana tahtına bayıldım da biraz küçük mü gelmiş ne? :eek:

Son düzenleme:
Spike'a ne oluyor kallisim?Bu ne kendini beğenmişlik zemuszemus ,bu ne engin dağları ben yarattım duruşu şakkıdı ,bu ne kimse rahatımı bozamaz alırım façasını aşağı bakışı kötükedihüso...Şaka bir yana tahtına bayıldım da biraz küçük mü gelmiş ne? :eek:

Küçük geliyor tabiki celebim ama spike'a totosunun büyük olduğunu anlatamıyoruz:KK1: zorluyor morluyor sığdırıyor, kaç haftadır foto makinem yok bunlarıda telefon ile çektik valla az önce yine spike'ın o saksıya girme ve içinde dönme çabaları vardı ki sorma gitsin:KK1: tam kameralıktı da :gitme:

Tüm aile hastayız biz bu ikiliye yahu günümüz onların yaptıklarına gülüp eğlenmek ile geçiyor, onlar mutlu dolayısıyla biz de çok mutluyuzopuyorumnanaktan
Hasta olunmayacak gibi değiller zaten.. :nazar: Allah mutluluklarınızı daim etsin..

e artık saçları ortadan ayırma zamanı gelmiş püsküütümün taktığı ismin hakkını vermesi gerek di mi ama?
:roflol: :roflol: :roflol: Ay koptum yaaa..

X