Labrador kızım, Siyam oğlum

Islanmak ta istemiyorum, kızların yanına nasıl gideceğim ki bu makarnayı kullansam beni tartar mı?

dsc00005cd.jpg

Kızları da makarnayı da boşversempatiksalakcinni babam balığa çıkıyor en iyisi onun peşine takılmak hem ıslanmam dabilmiyorumkismile
dsc00006iag.jpg

dsc00007cj.jpg

dsc00008cw.jpg

dsc00010ho.jpg

Hadi baba kızların yanından geçip hava atalım sempatiksalakcinni

dsc00015kc.jpg

:asigim: oy oy oy hem denize imrendim hem yırtığa boshayallersmile orda olup yırtıkla boğuşmak vardı...:nazar:

Ben bu Yırtığı çıtır çıtır yemek istiyorum yaaaaaaaaaaa

Öncelikle kızların fikrine bayıldım.. Çerçöpten yazı yazmak süper olmuş.. O kadar süre Yırtık hiç kıpırdamadan beklemiş ya maşallah..

Bot macerası süper... Botun ilk göründüğü fotoda yok dedim, bu bota bu toto sığmaz.. Sonraki fotoda bi'gülme aldı beni tahmin edileceği gibi.. Ay sen git oraya otur biblo gibi..

Ohhhh be gözüm, ruhum şenlendi..

Ellerine sağlık kallisim.. a.s.

Yırtığıma binlerce :nazar:

:nazar:
<Bulut> : Herşey bu fotoğrafla başladı.. Henüz çok küçüktü ama,
onu gördüğümde, ileride başıma iş açacağını sezinlemiştim..
Adı : Yırtık
samp40c247a42b357ac8.jpg

<Bulut> : Zaman geçti ve ben yanılmadığımı anladım..
Yırtık büyüdü, bambaşka bir havası vardı artık..
Her gün yeni fotoğrafını görebilir miyim, diye beklemeye başladım..
samp75896a53d240e7eb.jpg

<Bulut> : Ve olanlar oldu...
Bu fotoğrafı gördükten sonra,
hayatımın aşkını bulduğuma kesin karar verdim. :asigim:

llllug3.jpg

<Bulut> : Şimdilik sadece kravatımı taktım. Çiçekleri ve çikolatayı gelirken getireceğim..

<Bulut> : Ve soruyorum:
"Benim prensesim olur musun Yırtık?"

pur02bb52596277e0d6.jpg

Yıllardır Bulut'un bir buket çiçek ve bir kutu çikolata alıp gelmesini bekleyen Yırtık artık umudunu kesmiştir

Her gün yeni bir umut taşır Yırtık için, ama Bulut gelmezohaoldumsmile
Gözlerini yollardan ayıramaz fakat yorulmuştur sempatiksalakcinni yeni bir sevgili fısıltısı yayılır ev halkı arasında akannehir yabancı kişilerle telefon konuşmaları yapılır sözler verilir randevular ayarlanırbilmiyorumkismile Yırtık sabırsızlıkla yeni sevgili adayını beklemeye başlar yerimseniben

61119439834185749643340.jpg

19 eylül saat 15.00 sularında eskişehir yakınlarında bir eve yabancı bir araba yanaşıraklinialirimsmile İçinden esmer yakışıklı bir deluğanlu iner delikafadulden

60356439834745749643340.jpg

Yeni sevgilisi Mythos'un gitme vakti geldiği an Yırtık'a bir hüzün çöker, gidişini an be an izler mafoldumben
60903154770992699010623.jpg

İlk günün ayrılığına dayanamayan Mythos anne ve babasını Gidip Yırtığı almaları için ikna eder, gece yarısı Yırtık Mythosun evine gider...

59997154818685891310623.jpg

Mythos & Yırtık zemuszemus gece boyunca hiç ayrılmazlar kaydirigubbakcemile3

62992154818621889710623.jpg

Ben bu Yırtığı çıtır çıtır yemek istiyorum yaaaaaaaaaaa

Öncelikle kızların fikrine bayıldım.. Çerçöpten yazı yazmak süper olmuş.. O kadar süre Yırtık hiç kıpırdamadan beklemiş ya maşallah..

Bot macerası süper... Botun ilk göründüğü fotoda yok dedim, bu bota bu toto sığmaz.. Sonraki fotoda bi'gülme aldı beni tahmin edileceği gibi.. Ay sen git oraya otur biblo gibi..

Ohhhh be gözüm, ruhum şenlendi..

Ellerine sağlık kallisim.. a.s.

Yırtığıma binlerce :nazar:

ya çok tatlı maşşallaaaaahhh opuyorumnanaktan

Bu iki mesaja uzun süre gelmeyen yorum için kusura bakmayın :kedi:yaz boyunca kendimi kaybettim şehirlerarası kayboldumsempatiksalakcinni hatta TCDD bana özel koltuk ayıracaktı az kalmıştı:roflol:

güzel yorumlarınız için geç kalmış bir teşekkürü kabul edin lütfen...

ne denirki sabah sabah bayıldım tek kelimeyle...

sen bayıldın biris de evde baygınlık geçiriyor celebim fena halde aşk acısı çekiyoruz karşılıklı :çok üzgünüm:
dün eve döndü ve aşırı yorgun oynamaktansempatiksalakcinni ama bu gün uyandığından beri gidip dışarda yatıyor araba geçtiğinde heyecanlanıp hemen kalkıyor ve sürekli ahhhlı offflu sesler çıkartıyor:gitme:

X