Labrador kızım, Siyam oğlum

60356439834750749643340.jpg

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Ohhhh bu da luluta kapak olsun.. :roflol: :roflol: Mahallenin kızlarıyla gönül eğlendirirken bi'yandan da bu kapağa baksın... :roflol:

Yahu cidden de suratlara yansımış ayrılık hüznü.. Mythos'a da.. Yırtığıma da..

Çok da yakışmışlar birbirlerine.. Bir yastıkta kocasınlar inşallah.. :nazar:

Çok güzel fotolar çok.. Yırtığa kim yakışır diye düşünmeye gerek kalmamış.. Mythos çok yakışıklı sahiden de..

Maşallah ikisine de.. Bebelerin fotolarını bekleriz artık.. :kedi:

allahim ya kallisim cok yorgundum öyle iyi geldiki fotograflar.. inan icim acildi.. hele seslendirmeler muhtesem..emegine saglik canim.zemuszemus

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Ohhhh bu da luluta kapak olsun.. :roflol: :roflol: Mahallenin kızlarıyla gönül eğlendirirken bi'yandan da bu kapağa baksın... :roflol:

Yahu cidden de suratlara yansımış ayrılık hüznü.. Mythos'a da.. Yırtığıma da..

Çok da yakışmışlar birbirlerine.. Bir yastıkta kocasınlar inşallah.. :nazar:

Çok güzel fotolar çok.. Yırtığa kim yakışır diye düşünmeye gerek kalmamış.. Mythos çok yakışıklı sahiden de..

Maşallah ikisine de.. Bebelerin fotolarını bekleriz artık.. :kedi:
Püsküütüm tanıştıkları ilk günden itibaren nasıl bir uyum içindeler anlatamam, henüz bir kaç günlük arkadaştılar ve mytosun ailesi şehir dışına çıkmak zorunda kaldılar cenaze için ve ben onu bırakmaya kıyamadım izin istedim aldım, inanılmaz uyumlu inanılmaz uslu ve akıllı, yırtıkığın hiperaktifliğinden sonra böyle bir zerafetle karşılaşmak banada çok iyi geldiboshayallersmile
yakışmalarından çok yırtığın sosyalleşmesi açısından ve biraz durulmasına neden olduğundan çok mutluyumsempatiksalakcinni

allahim ya kallisim cok yorgundum öyle iyi geldiki fotograflar.. inan icim acildi.. hele seslendirmeler muhtesem..emegine saglik canim.zemuszemus
ablacımopuyorumnanaktan

yakışmalarından çok yırtığın sosyalleşmesi açısından ve biraz durulmasına neden olduğundan çok mutluyumsempatiksalakcinni
Ne mutlu size.. Lulutum sadece kırmızı yağmurluğunu giydiği zaman duruluyor..
Sosyalleşmeyle hiç işi olmadı zaten.. :roflol: :roflol:
Oturuş biçiminde ki farklılığa bittim:roflol:
:roflol:
Yırtık da aynı lulut gibi kaydırıgubbak oturmuş valla.. E-e eğitimli/eğitimsiz köpek farkı..
Haa bizde bi'de şöyle bi numara var.. Bunu özellikle karşıya geçmek için ışıkta beklerken yapar Lulut..
Oturur gibi yapar ama popo yerden 5 cm. yukarıda durur.. öyle de tutuyo yahu :roflol:
ama haksızlık etmeyeyim.. Eğer tavuk haşlanıyorsa aynı bu karaoğlan gibi oturuyo lulut da :roflol: Manyak bunlar yaaaa :nazar:

ya sen nasıl tatlı yüzüyosun ölee ya çok şekersin ölürüm sna labrodorunuz çok ttlymş:) ay maşallah :)

boshayallersmile boshayallersmile
celebim bebiş haberlerini mi bekliyorsun öyle sessiz sedasızkaydirigubbakcemile3
ama pek heveslenme demeliyim sanırımsempatiksalakcinni

ya sen nasıl tatlı yüzüyosun ölee ya çok şekersin ölürüm sna labrodorunuz çok ttlymş:) ay maşallah :)

teşekkür ederiz opuyorumnanaktan

İkiside çok tatlı.Baktıkça kendi beslediğim dostlarım geldi aklıma onlarla hayat ayrı bir güzel.Gerçi şu an hiç biri kalamdı yanımda ama burdan takip edio keyif alabilirim onlardan :))

Yeni foto istiyorum.. :KK47:
lütfen yani.. :KK39:
Püsküütüm bu notunu uzun zamandır görmemezlikten geldim ama sonucunda kimsorarsa sürpriz yapacaktım da gerçekleşmedi :KK43:
ayy hangi birini beğenicemi şaşırdımm :KK52: hepsi çok güzel bota binmesine çok güldüm ya şeker şey.enişteniz de çok yakışıklı :KK69:
Teşekkür ediyoruz :KK16: eniştemiz hafta da iki kez mutlaka ziyaret ediyor öyle bir aşkla tutuldular ki birbirlerinin adını duyunca deliriyorlar..

Ben de yeni foto eklendi sanıp, bi'heves tıkladım.. :KK59: :KK58:
Püsküütüm hemen açıklayayım ve yeni fotoların yolunu da açayım bari:KK28:

yırtık mythos ile tanıştıktan sonra işte beraber bayağı zaman geçirdiler, mythosun anne babası aksiliklerden kurtulamadı şehir dışına çıktıkça oğlumuzu aldık bizimle durdu bu sırada yırtığın dönemi de gelmişti, gözümüzün önünde bir şey olmamasına rağmen :KK52: yırtık kısa zamanda hamilelik belirtileri gösterdi, memeler büyüdü, göbek gerildikçe gerildi ve hamile bir köpeğin yapabileceği tüm hareketleri yapmaya başladı, tüm gün oyuncakları ile bir aşağı bir yukarı gidip gelmeler, huysuzluklar filan ...veteriner kontrolünde karnını kazıtmamak için ultrasona sokmadık kilolu olduğu için de veterinerimiz anlayamadı varsa da bir tane yavru var dedi... biz tabi olsun da bir tane olsun diye heyecanla bekledik ta ki bu geçtiğimiz haftaya kadar... gün saymalarımız, heyecanımız yırtığın aksi yönde değişmesiyle bitti... sağlık olsun dedik tabi ki önemli olan yırtığın sağlığı... kızımız hayali hamilelik geçirdi anlayacağınız, hormonları sayesinde anne olmak istediği için bebeği varmış gibi davrandı süt bile üretti vücut o derece yani..
üzüldük kızımızın üzülebileceği ihtimali ile ama bunu da yaşadık işte...
şimdi bu hafta toparanalım eski yaşamımıza dönelim yeni fotolara yer açalım:86:

İkiside çok tatlı.Baktıkça kendi beslediğim dostlarım geldi aklıma onlarla hayat ayrı bir güzel.Gerçi şu an hiç biri kalamdı yanımda ama burdan takip edio keyif alabilirim onlardan :))
Teşekkür ederiz ... :KK16:

Püsküütüm hemen açıklayayım ve yeni fotoların yolunu da açayım bari:KK28:

yırtık mythos ile tanıştıktan sonra işte beraber bayağı zaman geçirdiler, mythosun anne babası aksiliklerden kurtulamadı şehir dışına çıktıkça oğlumuzu aldık bizimle durdu bu sırada yırtığın dönemi de gelmişti, gözümüzün önünde bir şey olmamasına rağmen :KK52: yırtık kısa zamanda hamilelik belirtileri gösterdi, memeler büyüdü, göbek gerildikçe gerildi ve hamile bir köpeğin yapabileceği tüm hareketleri yapmaya başladı, tüm gün oyuncakları ile bir aşağı bir yukarı gidip gelmeler, huysuzluklar filan ...veteriner kontrolünde karnını kazıtmamak için ultrasona sokmadık kilolu olduğu için de veterinerimiz anlayamadı varsa da bir tane yavru var dedi... biz tabi olsun da bir tane olsun diye heyecanla bekledik ta ki bu geçtiğimiz haftaya kadar... gün saymalarımız, heyecanımız yırtığın aksi yönde değişmesiyle bitti... sağlık olsun dedik tabi ki önemli olan yırtığın sağlığı... kızımız hayali hamilelik geçirdi anlayacağınız, hormonları sayesinde anne olmak istediği için bebeği varmış gibi davrandı süt bile üretti vücut o derece yani..
üzüldük kızımızın üzülebileceği ihtimali ile ama bunu da yaşadık işte...
şimdi bu hafta toparanalım eski yaşamımıza dönelim yeni fotolara yer açalım:86:
Kıyamam ben dünya güzeli Yırtığıma..
Üzülmüş müdür sahi..? Hani bunlar "insani" duygular ya.. Hep merak ediyorum onlar da bizim gibi hüzünlemeye meyilli mi..? Düşünüyorum evet hüzünleniyorlar.. Ama unutuyorlar da.. Sanırım en güzeli bu.. İnsani ama akıllıca olanı.. :KK69:
Eva da bizim alt komşumuz oldu artık.. Aynı apartmandayız düşün sen.. :KK52:
Pazar günü kapıyı açtım Eva seni çağırıyo dedim bizimkine.. Arkasına bile bakmadan fırladı gitti.. Bir saat onlarda kaldı oynadılar sonra telefon geldi aşağıdan.. lulutu gönderiyoruz diye.. Bu sefer aksi istikamete koşarak geldi bu.. :KK66: Tabii her fırsatta köşelere sıkıştırıyo.. benim de aklıma geldi bundan sonraki randevularda slip giydirip yollayacam.. :KK51:
Özlemle bekliyoruz fotoları.. Mythos la birlikte olursa da tadından yenmez çünkü çok tatlılar ikisi bi'arada.. :nazar:

Kıyamam ben dünya güzeli Yırtığıma..
Üzülmüş müdür sahi..? Hani bunlar "insani" duygular ya.. Hep merak ediyorum onlar da bizim gibi hüzünlemeye meyilli mi..? Düşünüyorum evet hüzünleniyorlar.. Ama unutuyorlar da.. Sanırım en güzeli bu.. İnsani ama akıllıca olanı.. :KK69:
Eva da bizim alt komşumuz oldu artık.. Aynı apartmandayız düşün sen.. :KK52:
Pazar günü kapıyı açtım Eva seni çağırıyo dedim bizimkine.. Arkasına bile bakmadan fırladı gitti.. Bir saat onlarda kaldı oynadılar sonra telefon geldi aşağıdan.. lulutu gönderiyoruz diye.. Bu sefer aksi istikamete koşarak geldi bu.. :KK66: Tabii her fırsatta köşelere sıkıştırıyo.. benim de aklıma geldi bundan sonraki randevularda slip giydirip yollayacam.. :KK51:
Özlemle bekliyoruz fotoları.. Mythos la birlikte olursa da tadından yenmez çünkü çok tatlılar ikisi bi'arada.. :nazar:

Sliple yollamak mı:KK60:
Püsküütüm ne kadar köşelerede sıkıştırsalar birbirlerini yılda iki kez yaşanan bir haftalık dönemim haricinde olamıyor :KK19: için rahat olsun Lulutumada slip filan giydirme :KK9:

Sen fotoları özlemle beklerken biz de Mythosumuzu bekliyoruz, annesi şu günlerde doğum yapmak için hastaneye yatacak veeeee Mythos biz de kalacakkk:KK9: yakında yakında gelecek inşallah fotolar :KK42:

Yırtığın üzülme durumuna gelince de evet bayağı üzüldüğü kesin çünkü beni bir ayda 5 yaş filan yaşlandırdı huy değişikliği, neyse ki bu haftadan itibaren toparlanmaya başladık ...

Sliple yollamak mı:KK60:
Püsküütüm ne kadar köşelerede sıkıştırsalar birbirlerini yılda iki kez yaşanan bir haftalık dönemim haricinde olamıyor :KK19: için rahat olsun Lulutumada slip filan giydirme :KK9:

Sen fotoları özlemle beklerken biz de Mythosumuzu bekliyoruz, annesi şu günlerde doğum yapmak için hastaneye yatacak veeeee Mythos biz de kalacakkk:KK9: yakında yakında gelecek inşallah fotolar :KK42:

Yırtığın üzülme durumuna gelince de evet bayağı üzüldüğü kesin çünkü beni bir ayda 5 yaş filan yaşlandırdı huy değişikliği, neyse ki bu haftadan itibaren toparlanmaya başladık ...
Yok yok ben rahatım.. :KK51: Lulut da rahattır eminim.. :KK53: Maksat kız tarafını korkutmamak :KK60: :KK60:

Hem de nasıl özlemle bekliyorum.. Şu Yırtık kızıma beni bi doyuramadın gitti Kallisim.. :63:

Mythos uzun süreli misafirliğe geliyor demek.. Allaaaaaaaaaaaaah süper fotolar gelecek demektir bu! :KK69: :KK69: :KK69:

Lütfen çok bekletmeyin.. E mi? :KK59:

X