Labioplasti olmak istiyorum yardım eder misiniz

Kime oldunuz ameliyati bende olmayı dusunuyorm
Ameliyat oldunuz mu acaba? Ben hem Labioplasti hem vajinal daraltma istiyorum. forumlarda ismi çok geçen bir doktora gittim ama tarzını ve yaklaşımını sevemedim. Güvenilir bir doktor arayışındayım.

Ameliyat oldunuz mu acaba? Ben hem Labioplasti hem vajinal daraltma istiyorum. forumlarda ismi çok geçen bir doktora gittim ama tarzını ve yaklaşımını sevemedim. Güvenilir bir doktor arayışındayım.

Hangi doktormuş bu ? Ve nerede adı geçmiş ? Merak ettim şimdi ...

Ameliyat olmadığım bir doktor ismini burda vermenin çok etik olmayacağını düşünüyorum , sonuçta sadece ön görüşmeye gittim. Doktora Karar verip ameliyat olursam iyi ya da kötü tecrübelerimi paylaşırım tabiki. Sizin önerileriniz varsa bekliyorum . Konu ile ilgili başlık da açtım ama dönen olmadı henüz:)

Bikinide her ne kadar belli olmuyor deseler de ben çok rahatsız oluyordum hijyenik Tutmak çok zordu ve evlenmeden önce yaptırdım lokal olmasına rağmen ameliyat sırasında çok ağrı hissetmedim sonrasında hafif sızlama oldu Tavsiyem adetten hemen sonra olman diğer adet periyoduna kadar iyileşir en azından

Arkadaşlar merhaba bende bu süreçte çok doktor araştırıyorum. Özgür Kartala labioplasti ameliyatı olan semra isimli kişi bi kaç yerde şikayette bulunmuş. Yanlış operasyon yaptığına dair, bu beni çok düşündürdü.

Bikinide her ne kadar belli olmuyor deseler de ben çok rahatsız oluyordum hijyenik Tutmak çok zordu ve evlenmeden önce yaptırdım lokal olmasına rağmen ameliyat sırasında çok ağrı hissetmedim sonrasında hafif sızlama oldu Tavsiyem adetten hemen sonra olman diğer adet periyoduna kadar iyileşir en azından
Kime oldunuz acaba doktorunuz kimdi

Ben ameliyat olduktan sonra keşke daha önce olsaymışım dedim hiç korkmayın. İlk 1 hafta sızlama oluyor ama işinize gitmenize engel olacak kadar bile değil. Bende hiç iz kalmadı ve asimetri tamamen düzeldi. İç dudakları küçültürken dış dudaklara dolgu da yaptı doktorum sonuçtan gayet memnunum darısı başınıza.
Nerede oldunuz ameliyati ve dis dudak dolgusu icin ayri bir fiyat odedinizmi labioplasti fiyati olarak ne odediniz?

Ben 3 farklı doktora muayene olduktan sonra Doç.Dr Ozan Doğan’da karar kıldım. Çok güven verdi bana ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Ameliyat düşünüyorsanız randevu alıp bi yüzyüze konuşun derim, ilk görüşmeyi ücretsiz yapıyor. Nişantaşı’nda yeri. Sonuçlardan da çok memnunum , şimdi de vajinal beyazlatma yaptırmayı düşünüyorum☺ Şimdiden hayırlı olsun

abla 3 gün önce doğum yapıp şimdi labio mu olacaksın ? hayatınız yalan olmuş ...

Ben ameliyat olduktan sonra keşke daha önce olsaymışım dedim hiç korkmayın. İlk 1 hafta sızlama oluyor ama işinize gitmenize engel olacak kadar bile değil. Bende hiç iz kalmadı ve asimetri tamamen düzeldi. İç dudakları küçültürken dış dudaklara dolgu da yaptı doktorum sonuçtan gayet memnunum darısı başınıza.
Lütfen nerde oldugunuzu ve hangi doktora olgunuzu yazar mısınız

Benim merak ettigim konu şu. Ameliyat dikislerinin altindan kıllar çıkiyor ameliyatli yer o sekilde nasil kapanacak

Bende iki doktor arasindayım esra hanımla henüz görüşmedim ama hakkında güzel yorumlar duydum sizi esra hanıma olmaya karar vermede etkili olan durum neydi acaba
Zaman geçti ben hala ameliyat olamadım kardeşim kaza geçirdi ve üstüne akıp gden zaman bu süreçte Ankaraya taşındık.Sanırım şuan kendime vakit ayırabileceğim.Esra hanımı düşünmem bir tanıdığımın ameliyat sonrası iyileşmesi ve tüm süreci yanımda geçirmesi aslında o önerdi sonra girip internetten araştırmaya başladım.Nasip olmadı bir türlü gitmek ama 1 ay içerisinde gitmeyi düşünüyorum bakalım.

X