Labioplasti 2 ay sonrasında şişlik sorunu

Beybi05

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2017
512
127
31
Merhabalar. Ben 2 ay önce labioplasti islemi yaptırdım. Ic dudaklardan birinin bi kismi hala sis gözüküyor. Hatta o dudaga bagli klitorisin etrafindaki deride de sislik gözüküyor 2 ay gectigi icin bunlarin artik duzelmesi gerektigini düşünüyordum ama hala bu sorunun devam etmesi korkuttu beni biraz. Böyle bi sorun yasayan oldu mu acaba?

Benimde 3 ay olmak üzere ameliya olali
Hadi ya o zaman ben de daha beklicem :KK43: kalici bi sorun olmasindan korkuyorum görüntü olarak asiri kotu duruyor sol ic dudak dumduz sag ic dudak ustten sis alta dogru inmis durumda parca kalmis gibi duruyor :KK43:

Bende kalıcı olmasından korkuyorum daha önce böyle bi sey başına gelen var mı ne kadar sürede geçiyor

Bende kalıcı olmasından korkuyorum daha önce böyle bi sey başına gelen var mı ne kadar sürede geçiyor
Ben araştırdım fakat böyle bi sikayet gormedim. Tekrar duzelttirme yaptirmak istemiyordum ama mecbur kalicam gibi duruyor.

Doktora gittiğinizde beni de bilgilendirebilir misiniz düzelmez mi illa ki tekrar ameliyat olmak mı lazım

Doktora gittiğinizde beni de bilgilendirebilir misiniz düzelmez mi illa ki tekrar ameliyat olmak mı lazım
Tabiki ama benim doktorum baska sehirde oldugu icin anca önümüzdeki ay falan gidebilirim. Hem biraz daha bekle yeyim diyorum belki iner bu sislikler son halini tam alsin ki müdahale yapılacaksa ona göre yaptirmis olurum. Krem önerdi doktor bakalım onlari da bi deneyeyim de

Merhabalar. Ben 2 ay önce labioplasti islemi yaptırdım. Ic dudaklardan birinin bi kismi hala sis gözüküyor. Hatta o dudaga bagli klitorisin etrafindaki deride de sislik gözüküyor 2 ay gectigi icin bunlarin artik duzelmesi gerektigini düşünüyordum ama hala bu sorunun devam etmesi korkuttu beni biraz. Böyle bi sorun yasayan oldu mu acaba?
Öncelikle geçmiş olsun CNm, bu konuda ara ara bilgi verirseniz sevinirim. Bende martın son haftasında yaptıracam. Korktum şimdiden 🥺

Merhaba, bende de benzer bir sorun var. 5. Ayımdayım ama hala bir tarafta klitorisin yanından başlayan bir şişlik söz konusu. Önceki günlerde daha fazlaydı ama şuan yavaş yavaş normalleşmeye başlıyor. Bir tarafım iyileşti zaten karşılaştırdığımda diğer tarafın da belirginleştiğini anlayabiliyorum. Biraz daha sabretmek lazım sanırım herkes aynı şekilde geçirmiyor iyileşme sürecini

Kızlar son durumunuz ne baya zaman geçmiş. Bende labioplasti oldum bir taraf sis hala düzeldi mi

X