L Yelid

cansu_tr

C <3 V
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2014
13.418
14.836
32
Hanımlar abdestli olarak başında besmele çekip Lem Yelid okumaya başladım aynı şekilde okuyan olursa buraya yazabilir mi 70000 e niyetlendim şuan kalan 65000

Hanımlar abdestli olarak başında besmele çekip Lem Yelid okumaya başladım aynı şekilde okuyan olursa buraya yazabilir mi 70000 e niyetlendim şuan kalan 65000
mazur görün ne icin okunuyor

Arkadaşlar başlığı görüp geldim. Inşallah hepiniz evlat sahibi olursunuz. Fakat çektiğiniz kelime olarak anlamsız. Şöyle yazayım لم lem arapça değil, يلد yelid ise doğurdu anlamına gelir. Kısacası لم يلد lem yelid deyince (doğurmamıştır) anlamına gelir. Buradan kasıt da Allah'tır. Ihlas suresinde geçer. Dua etmek elbette önemli fakat böyle anlamsız şeyler bidat olur. Uyarmak görevimiz. Allah tüm isteyenlere evlat nasip etsin.

Söylediğiniz de haklı olabilirsiniz bende daha önceden böyle bı yazı okumuştum fakat insan bazen kendini farkında olmadan farklı arayışlar içinde buluyor kaç ay ovulasyon takibi yaptırdım herşey yolunda harika gitti olmadı aşılama yaptırdım olmadı hsg cekildik kan tahlillerinde sorun çıktı 2 ay o süreci bekledik bı tüp bebek tedavim de yumurtam transfer yapılamadı 2. De tekrar tedaviye başlandı yapıldı ama tutmadı böyle şeyler yaşayınca kimden ne duyarsanız yapmak istiyorsunuz bende sitede okuyan arkadaşları görünce okumak istedim Rabbim icimdeb geçeni biliyor başladım niyet ettim bitirmeden olmaz . İnşallah her isteyen anne olur bu eminim çok.guzel bişi ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…