Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Kzmn odasndan kareler :)

bu gardrobu:

gardropxv0.jpg

bu şifonyeri:

ifonyerhs0.jpg

bu yatağı:

yatak1fg4.jpg

yatak2tw9.jpg

yatak3pn0.jpg

bu halımız:

halyu4.jpg

bu de genel bi görüntü :icecream:

piczt6.jpg

arkadaşlar,bakmak isteyenler için web adresi :

BELİS Bebe Mıobilyası | Tarakçıoğulları

benim takımın bulunduğu adres:

BELİS Bebe Mobilyası | Tarakçıoğulları

:nazar: :nazar:

çok güzel tatlım allah sağlıkla yatırayı nasip etsin inşallah.

pek cici, pek hoş, sonuna kadar herşeyi böyle içinize sindirsin Rabbim.. güle güle kullanın inşallah.

çok güzel cnm,inş bu odada güle güle büyütürsün bebeğini...
Ninniler söylersin,masallar anlatırsın....
Doya doya koklarsın...

canım ya... odayı ilk eklediğinde daha 20 haftan varmış, nasıl gececek diyormuşsun... Yuce rabbime sukurler olsun gule oynaya gecti işte bak çok az bir zamanımız kaldı Allah kucagımıza almayı nasip etsin inşallah betul kızımızın bu odada resimlerini de gorururz hayırlısıyla

evet evet dün gibi hatırlıyorum bhk nini bebek odası resimlerini eklediğni zaman ne çabuk geçmiş ah bide sağsağlim doğurup alsk kucağmıza minişleri :)

canım ya... odayı ilk eklediğinde daha 20 haftan varmış, nasıl gececek diyormuşsun... Yuce rabbime sukurler olsun gule oynaya gecti işte bak çok az bir zamanımız kaldı Allah kucagımıza almayı nasip etsin inşallah betul kızımızın bu odada resimlerini de gorururz hayırlısıyla

evet evet dün gibi hatırlıyorum bhk nini bebek odası resimlerini eklediğni zaman ne çabuk geçmiş ah bide sağsağlim doğurup alsk kucağmıza minişleri :)

evet ya doğru diyorsunuz..
malum ben 5. ayda aldım oda takımını..
daha cook erkendi ve zaman nasıl gececek diyorduk.
Allahın izniyle 9.aya kadar geldik.
artık şafak sayıyoruz hep beraber.
Allahım sağlıkla kavuştursun inş bebeklerimize:Saruboceq:

amiin..
tüm anneler inş...

amin canım amin tabiki.ayyy ne şirin bebek odası düzenlemişsin tatlım yaa.
allah içinde sağlıklı,huzur içinde uyumak, yaşamak nasip etsin.uzuuuuuunnn ömürler diliyorum canım.:emir_bebek:gamyoncuiremsukaydirigubbakcemile2

cok tatli canim.ins hayirlisi ile kucagina alirsin

çok güzelmişş işte bende bu tarz bi takım istiyorum çocuk ufaktan bilsin yatağını dolabını

Ay canim ya az kaldi o beşiğin dolmasina inşallh minicik bir beden süsleyecek o güzel yataği allah bir avazda kurtarsin canim hayirla ve sağlikla al kelebeğini kucağina

Ay canim ya az kaldi o beşiğin dolmasina inşallh minicik bir beden süsleyecek o güzel yataği allah bir avazda kurtarsin canim hayirla ve sağlikla al kelebeğini kucağina

amin tatlı arkadasım inş..
cidden cok az kaldı,ben bile inanamıyorum,ne kadar cabuk geçiyor zaman..

X