Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Kzmn odasndan kareler :)

cok guzel olmus canim,insallah bebegin güle güle,saglikla kalir odasinda...:emir_bebek:Allah bir nefeste kurtarsin insallah sevgiler.a.s.

çok sade güzüel bi takımmış canım.kızımla baktık çook beğendik.Allah güle güle iyi günlerde kullanmak nasip etsin.

hepsi çok tatlı birbirinden güzel. Sağlıkla mutlulukla büyüsünler bebişler odalarında:))

canım mışıl mışıl uyusun odasında çok güzel olmuş.ebişinede hayırlısıyla kavuşursun inşallah allah bizide nasip etsin tüm isteyenlere

çok güzelmiş güle güle kullanır inşallah bebeğin.
yalnız odasına gidip beşiğini sallama bence.eşimde yapmıştı bunu yapma dedim.eskiler boş beşik sallanmaz derler batıl inançta ols ben eşime yaptırmadım waalla :pp sende yapma canım

çok güzelmiş güle güle kullanır inşallah bebeğin.
yalnız odasına gidip beşiğini sallama bence.eşimde yapmıştı bunu yapma dedim.eskiler boş beşik sallanmaz derler batıl inançta ols ben eşime yaptırmadım waalla :pp sende yapma canım

kız korkutma beni şimdi..yasakkelime
yapmıyorum zaten artık...

hepiniz saolun...
Allah olmayanlara da nasip etsin..
bu gece bütün dualrımızı kabul etsin inş.a.s

amin canım..
tüm annelere bebekleriyle beraber inş...

canım çok şeker olmuş bebişin odası şimdi zaman geçmek bilmez senin için bende aldıklarımızı öpüp duruyorum.kız bebek olunca odası da pek süslü oluyor.canım sorması ayıp ama kaça aldın odayı?gerçi sen Ankaradan almışsın bizim burdada var çık şık duruyor seninkisi sağlıkla kullansın inşallah.beşiği sakın sallama iyi değil derler doğru bu arada:nazar:

canım çok şeker olmuş bebişin odası şimdi zaman geçmek bilmez senin için bende aldıklarımızı öpüp duruyorum.kız bebek olunca odası da pek süslü oluyor.canım sorması ayıp ama kaça aldın odayı?gerçi sen Ankaradan almışsın bizim burdada var çık şık duruyor seninkisi sağlıkla kullansın inşallah.beşiği sakın sallama iyi değil derler doğru bu arada:nazar:

yatak bazası tülü uyku seti dahil 1200 ytl ye mal oldu.
12 taksit bi de jeyyar
ilk sayfadac sitesini yazdım.
orada şehirlere göre mağazaları da var.
bence hem kız hem erkek için süper olabilecek bir oda..

ay sallmıyorum beşiği artık gelmeyin üstümetatlicadiarzu

yatak bazası tülü uyku seti dahil 1200 ytl ye mal oldu.
12 taksit bi de jeyyar
ilk sayfadac sitesini yazdım.
orada şehirlere göre mağazaları da var.
bence hem kız hem erkek için süper olabilecek bir oda..

ay sallmıyorum beşiği artık gelmeyin üstümetatlicadiarzu

çok uyguna almışsın herşey dahil fiyata.ben girdim siteye epey araştırdım fiyat yoktu onun için sordum sana yakınımızda varmış zaten.çok güzel canım güzel kızını öpüyoruz :1hug:

çok uyguna almışsın herşey dahil fiyata.ben girdim siteye epey araştırdım fiyat yoktu onun için sordum sana yakınımızda varmış zaten.çok güzel canım güzel kızını öpüyoruz :1hug:

ikinci verdiğim adreste tek tek parçaların fiyatları vardı.
hatta ben hesapladım sadece yatak dolap ve şifonyer 1800 ytlnin üzerinde bir fiyata denk geliyordu.
ama net üzerinden almaktansa yerinde almak her zaman daha karlı oluyor..
Allah gönlüne göre versin canım senin de..

e çok güzel güle güle oturun odanızda bebeğinizi de güle güle büyütün inşallah

X