Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Kzmn odasndan kareler :)

aman kıskandım diyip de beni korkutmayın walla :nazar:

Allah isteyen herkese daha da güzellerini nasip etsin inş...

korkma canim kiskandim dediysem hasetlikden degil Allah nazrdan saklasin rabbim saglik vesin hepsine nerde yattiklari cokda önemli degil

valla zevkine fiyecek yok arkadasim cok guzel olmus..insallah bebegin salgikla huzur icinde kalir odasinda ...hayirlisiyla dogsun da insallah...Allah bir nefeste kurtarsin...

canım umarım en mışıltılı uykularını bu beşikte yaşar...
en tatlı gülücüklerini bu odada atar....
seni ve babasını uykusuz bırakmak için hani naz yapsın diye mırıldanmalarını bu cici mekanda yapar....
inşşş büyüdüğünü adım adım,sindire sindire keyfine vara vara izlersiniz canım....
çok öpüyorum....

canım umarım en mışıltılı uykularını bu beşikte yaşar...
en tatlı gülücüklerini bu odada atar....
seni ve babasını uykusuz bırakmak için hani naz yapsın diye mırıldanmalarını bu cici mekanda yapar....
inşşş büyüdüğünü adım adım,sindire sindire keyfine vara vara izlersiniz canım....
çok öpüyorum....

amiin...
ya ne tatlı yazmışsın:1hug:

ay canim ne guzel ya masallah kizin sag selim ile odasinda buyumeyi oynamayi nasip etsin rabbim insallah herseyi cok guzel tam istedigim bi odalardan biri ama napalim hem ev iki oda icin kucuk yani cocuklar icin hemde turkiyedeki gibi guzel degil odalar ben ordakilerini tercih ediyorum gule gule oynasin kizin insallah:asigim::teytey:

ay canim ne guzel ya masallah kizin sag selim ile odasinda buyumeyi oynamayi nasip etsin rabbim insallah herseyi cok guzel tam istedigim bi odalardan biri ama napalim hem ev iki oda icin kucuk yani cocuklar icin hemde turkiyedeki gibi guzel degil odalar ben ordakilerini tercih ediyorum gule gule oynasin kizin insallah:asigim::teytey:

inş çorumlu....
Allahım da seni kurtarsın inş bi in önce..
hayırlı haberlerini bekliyoruz...

hepinize teşekkür edeirm bayanlar.
Allah isteyenlere daha da güzellerini nasip etsin inş...a.s.

bu gardrobu:

gardropxv0.jpg

bu şifonyeri:

ifonyerhs0.jpg

bu yatağı:

yatak1fg4.jpg

yatak2tw9.jpg

yatak3pn0.jpg

bu halımız:

halyu4.jpg

bu de genel bi görüntü :icecream:

piczt6.jpg

arkadaşlar,bakmak isteyenler için web adresi :

www.belis.com.tr

benim takımın bulunduğu adres:

:nazar: :nazar:
merak ettim sakıncası yoksa bu üçlü moblya takımının fiyatını öğrenebilirmiyim
çok beğendim:)

merak ettim sakıncası yoksa bu üçlü moblya takımının fiyatını öğrenebilirmiyim
çok beğendim:)

tabi ki sakıncası yok..
ben gerçi diğer bir mesajda 1400 ytl demiştim ama eşime sordum 1200 ytl imiş..
cibinlik baza uyku seti de dahil,aslında sette olmamasına rağmen.
biz ankaradan aldık..
verdiğim siteye baktıysan eğer üçlü takımın toplam fiyatı 1800 ytl sütünde bi fiyata denk geliyor.

sitede bayiler kısmına girersen bulunduğun sehirdeki bayiyi öğrenip oraya gidebilirsin.
öyle inan daha ucuza denk geliyor...
ben baktım afyonda varmış mnesela..
sevgiler.a.s.

ayy ben daha yeni gördüm bu takımıı bhk.. ne kadar güzel ve sevimli bişi ya içim eridi valla.. güle güle kullanın ama sahiden beklemeyi zorlaştırır çatlar insan :)))) bakın bende bu tarz bi takım düşünüyorum. oğluşumu değil ama odasını daha yeni hamileyken rüyamda görmüştüm böyle bişeyi Allah nasip eder İnşallah alalımda içinde sağlıkla büyütelim yavrumuzu. hepimize sağlıkla büyütmek nasip olsun. uyy uyyyyyyyy :))))

http://www.babyaddress.com/e_urun_resim_goster_ana.asp?image_id=5347

hepsi çok güzel vallahi...allah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza versin ve huzurlu bir yaşam versin inşallah!!
çok özel olmıcaksa bişi sormak istiyorum.bu odanın maliyeti ne kadar acaba?hep merak etmişimdir...

ayy ben daha yeni gördüm bu takımıı bhk.. ne kadar güzel ve sevimli bişi ya içim eridi valla.. güle güle kullanın ama sahiden beklemeyi zorlaştırır çatlar insan :)))) bakın bende bu tarz bi takım düşünüyorum. oğluşumu değil ama odasını daha yeni hamileyken rüyamda görmüştüm böyle bişeyi Allah nasip eder İnşallah alalımda içinde sağlıkla büyütelim yavrumuzu. hepimize sağlıkla büyütmek nasip olsun. uyy uyyyyyyyy :))))

http://www.babyaddress.com/e_urun_resim_goster_ana.asp?image_id=5347

ay bu takım da nası erkeksi bişiymiş aman ya Rabbi...
Allah gönlüne göre verisn inş...

X