Kzlar hamileyim yupi:)) te belirtilerim..

zambakl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
272
3
Merhaba kızlar,
Dün akşam kan testimde 365.08 sonucu ile 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim,Tabii öncesinde evde kendim test yaptım akşam üzeri ve anında koyu ikinci çizgim belirdi.Dün beklenen günümdü.
4 aylık evliyim ve çok istedim,
Folic asite başlamıştım,
Adetimin 10.gününden itibaren günaşırı birliktelik oldu ve her defasında ayaklarımı diktim ve yastık koyarak dinlendim bu çok etkili oldu..

ınanılmaz bir duygu arkadaşlar Allah hepimize yaşatsın tek dileğim..

Sizlere belirtilerimden bahsedicem:

* Belirtilerim son bir haftada yoğunlaştı en belirgin kasıklarım özellikle sol taraf..Ara ara batarcasına sancılar yaşıyorum inanılmaz acıtıyor..doktor bunun normal olduğunu belirtti.

*Akıntım arttı beyaz ve kıvamlı,

*Bel ağrısı hafif gene sancı gibi,

*Çok çabuk acıkıyorum,

*Dün gece iki damlacık kahverengi lekelenmem oldu,

*Son iki gündür çok hafif midem bulandı,dün fazlalaştı,

*Ağzımda garip bir tat demir gibi,

* Ve haftasonu hep yattım sandımki grip oluyorum,inanılmaz halsizdim ve bacaklarım ve heryerim romatizma gibi ağrıdı ve sızladı iki günde geçti

ılginç tarafı göğüslerimde çok hafif şişme var ve adet gibi ağrı okadar..

Diğer belirtimde herkesin beni rüyasında görmesi:))

ışte benden bunlar güzeller..

ınanın vücudunuz size anlatıyor bişeylerdeki değişikliği,

Dua edin benim için bende sizin için edeceğim,

Allah hepimize nasip etsin..

Son düzenleme:
tebrikler canım rabbim hayırlısyla sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.sende bize dua et canım.cok sevindim adına:))

Tebriklerr gerçekten,inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız..Darısı olmayanların başına :)

Allah Razı Olsun Arkadaşlar,
Sağolun
Allah sizlere ve isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin hepiniz için dua ediyorum

Son düzenleme:
Yarım saat bir gün ayaklarımı duvara diktim,
Diğer günlerde ise dizlerimi büküp karnıma doğru yatağın içinde yarım saat durdum ve kalkmadım hiç,vede kalçamın altına az yükseklikte yastık koyarak dinlendim,
ınanın çok etkili bişey tıp kabul ediyor bunu zaten

canım tebrik ediyorum Rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin inşallah..opuyorumnanaktan

tebrıkler....
hayırlı saglıklı hamılelık gecırmenı dılerım...
saglıkla kucagına alırsın ınsallah bebısını...

Sağol canım inşallah bizde de etkili olur..Çok soru soruyorum :))) ama ne kadar zamandır benek istiyordunuz??

Teşekkürler darısı herkesin başına

hayırlı olsun canım senin adına çok sevindim darısı bizım başımıza bende bugun adetimi bekliyorum hayatımda bel ağrısı ne demek bilmezdim ama dünden beri öyle bir ağrı varki anlatamam dik durunca resmen yumurtalıklarımda kasılıyo senin bel ağrını biraz tarif edermisin canım lütfen

ben bel ağrısının hamilelik belirtisi olduğunu bilmiyordum ama bu ara ezeli izliyorum cansu derede hamile olduğunu bel ağrısından anlamıştı:)

4 aylık evliyim,

Bel ağrısıda ara ara sancı şeklinde çok yoğun değil ama keskin,

Kasıklar fecii batıyor

4 aylık evliyim,

Bel ağrısıda ara ara sancı şeklinde çok yoğun değil ama keskin,

Kasıklar fecii batıyor

çok teşekür ederim ama benimki ayağa kalkınca yürürken felan ağrıyo sanırım bu ay da hamiş değilim olsun varsın umutlanmak bile güzel:):a015:

olleeyyyyy zambakcımmm ne muhteşemm bi haber buu yaaa çok sevindim tatlım

bebişini kucakladığın günlerde lur inşallah sağlıkla tabiii

ilerki günlerde daha çok acıkmaya başlıycaksın az az ama sık öğünler ye tamam mı tatlım :)

hayırlı olsun tekrar :)

Son düzenleme:
Gözünaydın canım tebrikler.llah sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etmiştir inşlallah.Darısı başımıza artık

X