Kzlar hamileyim yupi:)) te belirtilerim..

Allah hayırlı etsin kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah

tebrıkler tatlım ben de 5 haftalık hamıleyım cok mıde bulantım var.yazdıgın belırtılerın hepsı bende var.inşallah saglıkla kucagımıza alırız ve tabıkı zamanında

tebrıkler tatlım ben de 5 haftalık hamıleyım cok mıde bulantım var.yazdıgın belırtılerın hepsı bende var.inşallah saglıkla kucagımıza alırız ve tabıkı zamanında

Zor bir süreç başlıyor galiba:)

Napalım katlanıcaz artık,

Beslenmene dikkat et bol kalsiyumlu gıdalar ye peynir süt vs vs

Hayırlısı olsun

olleeyyyyy zambakcımmm ne muhteşemm bi haber buu yaaa çok sevindim tatlım

bebişini kucakladığın günlerde lur inşallah sağlıkla tabiii

ilerki günlerde daha çok acıkmaya başlıycaksın az az ama sık öğünler ye tamam mı tatlım :)

hayırlı olsun tekrar :)

Düne beni çok gaza getirdin ne yapayım:):)
Gititm hemen teste...

Sağol hayatım

canım ya ne güzel yazmışsın..
rabbim sağsalim kucagına almayı nasip etsin...

Bana dualarını ve bu güzel dileklerini ileten herkese yürekten tek tek teşekkür ediyorum,

tebrik ederim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip eder inşallah

Canım hayırlı olsun bebişin, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah, dualarımız senin ve bebeğin için. Sen de bizim için dua et artık, inşallah biz de katılırız en yakın zamanda hamileler kervanına:Saruboceq:

Canım hayırlı olsun bebişin, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah, dualarımız senin ve bebeğin için. Sen de bizim için dua et artık, inşallah biz de katılırız en yakın zamanda hamileler kervanına:Saruboceq:

Amiiiinnnn,

Rabbim sesimizi duyuyor merak etmeyin,
Ümitsizliğe yer yok elbette olacak Allah'ın izniyle,
Dualarım sizinle

Hayırlısı olsun allah kucaĞına almayı nasıp etsın canım benımde bır haftadır belım acayıp aĞrıyor adetıme 10 gÜn var ben yumurta takıbı yaptırıyorum ÇarŞamba gıttım ÇatlamamıŞtı ama yemekte yıyemıyorum mıdem bulanıyo gıbı oluyo yumurta Çatlarkende bÖyle olurmu bılgınız varmı

canim ben sunu merak ediyorum ne zaman test yaptin ve tam olarak ne zaman basliyor belirtileri yardimci olsan sevinirim. Rabbim cocugunu saglikli bi sekilde kucagian veriri insallah darisi cocuk isteyenlerin basina..AMIIINNN:1rolleyes:

Merhaba kızlar,
Dün akşam kan testimde 365.08 sonucu ile 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim,Tabii öncesinde evde kendim test yaptım akşam üzeri ve anında koyu ikinci çizgim belirdi.Dün beklenen günümdü.
4 aylık evliyim ve çok istedim,
Folic asite başlamıştım,
Adetimin 10.gününden itibaren günaşırı birliktelik oldu ve her defasında ayaklarımı diktim ve yastık koyarak dinlendim bu çok etkili oldu..

İnanılmaz bir duygu arkadaşlar Allah hepimize yaşatsın tek dileğim..

Sizlere belirtilerimden bahsedicem:

* Belirtilerim son bir haftada yoğunlaştı en belirgin kasıklarım özellikle sol taraf..Ara ara batarcasına sancılar yaşıyorum inanılmaz acıtıyor..doktor bunun normal olduğunu belirtti.

*Akıntım arttı beyaz ve kıvamlı,

*Bel ağrısı hafif gene sancı gibi,

*Çok çabuk acıkıyorum,

*Dün gece iki damlacık kahverengi lekelenmem oldu,

*Son iki gündür çok hafif midem bulandı,dün fazlalaştı,

*Ağzımda garip bir tat demir gibi,

* Ve haftasonu hep yattım sandımki grip oluyorum,inanılmaz halsizdim ve bacaklarım ve heryerim romatizma gibi ağrıdı ve sızladı iki günde geçti

İlginç tarafı göğüslerimde çok hafif şişme var ve adet gibi ağrı okadar..

Diğer belirtimde herkesin beni rüyasında görmesi:))

İşte benden bunlar güzeller..

İnanın vücudunuz size anlatıyor bişeylerdeki değişikliği,

Dua edin benim için bende sizin için edeceğim,

Allah hepimize nasip etsin..

:emir_bebek:Allah kazasiz belasiz kucagina almayi nasip etsin canim....nu mutlulugu insallah bizlerde yasariz....dualarimiz her hamile bayan ile, ki hersey yolunda gitsin, ve hamile olmak isteyenler icin....Allah insallah herkese tattirir bu duyguyu...:asigim::nazar:
Insan sevdigi insanin canini karninda tasimasi kadar güzel bir duygu olamaz diye inaniyorum ve insallah bende deliler gibi sevdigim esimin canini tasirim birgün....en yakin zamanda insallah...:nazar:

evet okudum ama bende yok bu belirtiler acaba erkenmi daha diyorum adetiem 14 gun var simdi ben catlatma ignesi yaptim ve bi sey hissetmiyorum cok az kaiklarda hissettim cok az baskada bi sey yok bi de cok halsizim ve wc cok gidiyorum

X