Kzlar hamileyim yupi:)) te belirtilerim..

Merhaba kızlar,
Dün akşam kan testimde 365.08 sonucu ile 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim,Tabii öncesinde evde kendim test yaptım akşam üzeri ve anında koyu ikinci çizgim belirdi.Dün beklenen günümdü.
4 aylık evliyim ve çok istedim,
Folic asite başlamıştım,
Adetimin 10.gününden itibaren günaşırı birliktelik oldu ve her defasında ayaklarımı diktim ve yastık koyarak dinlendim bu çok etkili oldu..

İnanılmaz bir duygu arkadaşlar Allah hepimize yaşatsın tek dileğim..

Sizlere belirtilerimden bahsedicem:

* Belirtilerim son bir haftada yoğunlaştı en belirgin kasıklarım özellikle sol taraf..Ara ara batarcasına sancılar yaşıyorum inanılmaz acıtıyor..doktor bunun normal olduğunu belirtti.

*Akıntım arttı beyaz ve kıvamlı,

*Bel ağrısı hafif gene sancı gibi,

*Çok çabuk acıkıyorum,

*Dün gece iki damlacık kahverengi lekelenmem oldu,

*Son iki gündür çok hafif midem bulandı,dün fazlalaştı,

*Ağzımda garip bir tat demir gibi,

* Ve haftasonu hep yattım sandımki grip oluyorum,inanılmaz halsizdim ve bacaklarım ve heryerim romatizma gibi ağrıdı ve sızladı iki günde geçti

İlginç tarafı göğüslerimde çok hafif şişme var ve adet gibi ağrı okadar..

Diğer belirtimde herkesin beni rüyasında görmesi:))

İşte benden bunlar güzeller..

İnanın vücudunuz size anlatıyor bişeylerdeki değişikliği,

Dua edin benim için bende sizin için edeceğim,

Allah hepimize nasip etsin..

canım senin adına çok sevindim hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

benimde seninkilere benzer belirtilerim var ama hamile olduğumu sanmıyorum bende yeni evliyim 3,5 ay oldu.

geçen ay göğüslerim çok şişmişti koyulaşmıştı, karnımda sağ tarafımda çok sancı oldu regl ağrısı gibi reglime 1 hafta-10 gün varken başladı 1-2 gün kalana kadar devam etti, belimede vuruyodu, midem bulanıyodu, başım dönüyodu ilk defa böyle şeyler yaşadığım için hamileyim sanmıştım ama regl oldum hemde çok aceleleri varmış gibi beklenen günden 2 gün önce normalden fazla bi şekilde geldi.

bu ay yine karnımın ve belimin sağ tarafında sancı var özellikle oturunca veya eğilerek bi iş yaparken ağrıyo, bazen göbek deliğimin yanına kadar sancı oluyo sanki içi şişiyo gibi ama elime farklı bi şişlik gelmiyo, bazen vajinanın girişine kadar ağrı hissediyorum, bugün sağ bacağımında ağrıdığını farkettim, göğüslerim acıyo ama geçen ay gibi şişip koyulaşmadılar, süt gibi beyaz kıvamlı akıntım var. regl günüm perşembe ama geçen ayda aynı şeyler olduğu için pek umudum yok bebek değilde allah korusun kist gibi bişey varmış gibime geliyo çok korkuyorum. biz her gün çalıştık bende belimin altına yastık koyup yarım saatten fazla yattım. hayırlısı neyse o olsun ama inşallah kötü bişey yoktur. perşembe regl olmazsam test yapcam negatif çıkarsa pazartesiye kadar bekleyip dr.a gitmeyi düşünüyorum regl olursamda bittikten sonra gitcem. benim içinde dua et.

allah hayırlısıyla kalp atışlarını duymayı sorada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı isteyen herkesin başına :)

evet okudum ama bende yok bu belirtiler acaba erkenmi daha diyorum adetiem 14 gun var simdi ben catlatma ignesi yaptim ve bi sey hissetmiyorum cok az kaiklarda hissettim cok az baskada bi sey yok bi de cok halsizim ve wc cok gidiyorum

Benim en yoğun adete bir hafta kala başladı belirtilerim,
Ondan önce hissetmedim,
Bence de henüz erken olabilir ben sık wc ye gitmiyorum hala,göğürlerde yeni şişmeye başladı,dediğim gibi 2 gün boyunca halsizlik ve tüm vucudumda ağrı oldu sonra kasık başladı ve bel,şimdide hafif bulantılar ve yoğun baş ağrılarım var

ok canim tskler Rabbim en saglikli sekilde cocugunu kucagina versin ins umarim butun gebe kalmak isteyenlere nasip olur bu tatli ve heyecanli his. vesselam

Merhaba kızlar,
Dün akşam kan testimde 365.08 sonucu ile 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim,Tabii öncesinde evde kendim test yaptım akşam üzeri ve anında koyu ikinci çizgim belirdi.Dün beklenen günümdü.
4 aylık evliyim ve çok istedim,
Folic asite başlamıştım,
Adetimin 10.gününden itibaren günaşırı birliktelik oldu ve her defasında ayaklarımı diktim ve yastık koyarak dinlendim bu çok etkili oldu..

İnanılmaz bir duygu arkadaşlar Allah hepimize yaşatsın tek dileğim..

Sizlere belirtilerimden bahsedicem:

* Belirtilerim son bir haftada yoğunlaştı en belirgin kasıklarım özellikle sol taraf..Ara ara batarcasına sancılar yaşıyorum inanılmaz acıtıyor..doktor bunun normal olduğunu belirtti.

*Akıntım arttı beyaz ve kıvamlı,

*Bel ağrısı hafif gene sancı gibi,

*Çok çabuk acıkıyorum,

*Dün gece iki damlacık kahverengi lekelenmem oldu,

*Son iki gündür çok hafif midem bulandı,dün fazlalaştı,

*Ağzımda garip bir tat demir gibi,

* Ve haftasonu hep yattım sandımki grip oluyorum,inanılmaz halsizdim ve bacaklarım ve heryerim romatizma gibi ağrıdı ve sızladı iki günde geçti

İlginç tarafı göğüslerimde çok hafif şişme var ve adet gibi ağrı okadar..

Diğer belirtimde herkesin beni rüyasında görmesi:))

İşte benden bunlar güzeller..

İnanın vücudunuz size anlatıyor bişeylerdeki değişikliği,

Dua edin benim için bende sizin için edeceğim,

Allah hepimize nasip etsin..

canım Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin =) Darısı başımıza artık hayırlısıyla:teytey:

hayırlı olsun canımm bende düşünüyorum doktorumu aradım bana adetinin 12.16 günleri yumurtlama günüdür o arada sık sık ilişkiye girin dedi bizde öle yaptık bakalım sonuç nolacak inş.bende hamileyimdirr.bana da dua edin ALLAH size de en kısa zamanda verir beni de unutmaz inş.

ben de çok tebrik ediyorum.hamişlerin duası kabul olur kk arkadaşlarına da dua et olur mu?

hayırlı olsun canımm bende düşünüyorum doktorumu aradım bana adetinin 12.16 günleri yumurtlama günüdür o arada sık sık ilişkiye girin dedi bizde öle yaptık bakalım sonuç nolacak inş.bende hamileyimdirr.bana da dua edin ALLAH size de en kısa zamanda verir beni de unutmaz inş.

inşallah cnm hamilesindri ve hamileyizdir..isteyen herkes hayırlısıyla ve en sağlıklısından anniş olur inş..dualarım seninle:Saruboceq::emir_bebek:

sağol tubacım ya çok istiyorum hamilelik belirtileri ne zaman tam olarak anlaşılıo acaba benim adetime 13gün var daha belli olmaz dimi.

sağol tubacım ya çok istiyorum hamilelik belirtileri ne zaman tam olarak anlaşılıo acaba benim adetime 13gün var daha belli olmaz dimi.

canım benim kaç günde bir adet oluyosun bilmiyorum ama yumurtlama günlerindesin gibime geldi..adetine 13 gün varsa çalışmları sakın bırakma ok??iyi şanslar cnm adetine 1 hafta varken belirtilerin başladığını biliyorum ama kişiden kişiye değişiyo tabi bu tatlım..bol şanslaropuyorumnanaktan

zaten gün aşırı ilişki oluyo adet günüm gelene kadar böle devam bırakmam saol canım ilgin için.

Canım bende 5 haftalık hamileyim kasıklarım ağrıyo ama devamlı ara ara dinlenince geçiyor ve hemen yoruluyorum. Dediğin gibi belim ve bacaklarımda ağrıyor öle lekelenmem filan yok ama bunlar beni korkutuyor. Umarım herşey istediğiiz gibi olur.

benim ağrılarım geçti,
5.haftama girdim,
korkme bunlar doğal sanırım
hayırlı olsun bebiişin

Zambakl çok çok çok tebrik ederim.Allah tamamını en güzel şekilde erdirsin.Bizler için de dualar et.Unutma bizleri de:)))

X