Kzlar hamileyim yupi:)) te belirtilerim..

Merhaba kızlar,
Dün akşam kan testimde 365.08 sonucu ile 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim,Tabii öncesinde evde kendim test yaptım akşam üzeri ve anında koyu ikinci çizgim belirdi.Dün beklenen günümdü.
4 aylık evliyim ve çok istedim,
Folic asite başlamıştım,
Adetimin 10.gününden itibaren günaşırı birliktelik oldu ve her defasında ayaklarımı diktim ve yastık koyarak dinlendim bu çok etkili oldu..

İnanılmaz bir duygu arkadaşlar Allah hepimize yaşatsın tek dileğim..

Sizlere belirtilerimden bahsedicem:

* Belirtilerim son bir haftada yoğunlaştı en belirgin kasıklarım özellikle sol taraf..Ara ara batarcasına sancılar yaşıyorum inanılmaz acıtıyor..doktor bunun normal olduğunu belirtti.

*Akıntım arttı beyaz ve kıvamlı,

*Bel ağrısı hafif gene sancı gibi,

*Çok çabuk acıkıyorum,

*Dün gece iki damlacık kahverengi lekelenmem oldu,

*Son iki gündür çok hafif midem bulandı,dün fazlalaştı,

*Ağzımda garip bir tat demir gibi,

* Ve haftasonu hep yattım sandımki grip oluyorum,inanılmaz halsizdim ve bacaklarım ve heryerim romatizma gibi ağrıdı ve sızladı iki günde geçti

İlginç tarafı göğüslerimde çok hafif şişme var ve adet gibi ağrı okadar..

Diğer belirtimde herkesin beni rüyasında görmesi:))

İşte benden bunlar güzeller..

İnanın vücudunuz size anlatıyor bişeylerdeki değişikliği,

Dua edin benim için bende sizin için edeceğim,

Allah hepimize nasip etsin..

arkadaşım bende çift çizgiyi gördüm dün...gerçi henüz kan testi yaptırmadım.yarın yaptırıcam inşallah..bütün belirtilerim seninkilerle aynı,
ama en çok şeye şaşırdım,beni de heerkes rüyasında görüyor..kaydirigubbakcemile5

Hayırlısı olsun zambakı allah rahat hamılelık geÇırmeyı nasıp etsın bıŞey sorcam hamıle kalmak ıÇın tedavı gÖrdÜnmÜ yoksa doĞal yollamı kaldın yedıklerının ıÇtıklerınmı yaradı yoksam bılgı verırsen sevvınırım

arkadaşım öncelikle tebrik ederim, Allahım isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın, hayırlı evlatlar nasip etsin:Saruboceq:
ben de senin uyguladığın yöntemleri birebir uyguluyorum ( folik asit, ilişki rutini ve dinlenme biçimi..vs:kedi: ) sürekli takibimi yapan doktorum da çok olumlu konuşup beni motive ediyor, "hissediyorum gebeliğin çok yakında" diyor:nazar: İnşallah bana da bu haberi duyurmak nasip olur sağlıkla ne diyim

Allah tamamina erdirsinnn oglusun geliyor:)))
BAK DEDIGDI DERSIN:))
ICIME DOGDU:)))

Ay herkes oğluş diyor,
Benimde içime öyle doğuyor bakalım...

Ben doğal yolla evlendikten 4 ay sora kaldım,uyguladığım yöntemlerde çok basitti..hepimizin ildiği şeyler ama bence çok etkili..Allah herkese nasip etsin..

hayırlısı olsun.Allah analı babalı büyütsün cnm..

Son düzenleme:
X